Avionima kroz kanjon – za trening

poruka: 14
|
čitano: 4.017
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Avionima kroz kanjon – za trening".
15 godina
offline
Avionima kroz kanjon – za trening

krstičević ponovo žestoko navlači kožicu no uzalud. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Avionima kroz kanjon – za trening

ne diže se njemu na ove, ovi ne trebaju servis barem jednom tjedno pa nisu zanimljivi.

Moj PC  
13 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Avionima kroz kanjon – za trening
dastefan kaže...

ne diže se njemu na ove, ovi ne trebaju servis barem jednom tjedno pa nisu zanimljivi.

 Baš to, on je zapravo neshvaćen čovik.

Znaš ono kad lik kupi neku krntiju, pa restaurira do besvijesti, ali mu je to zadovoljstvo i ne brine ga kaj nema nikakve ekonomske računice i kaj je auto i dalje krš, samo lijepo izgleda, a ima i drugih frikova koji možda otkupe taj krš, pa nekaj i zaradi.

E, to ti je naš krsti, samo kaj u ovom slučaju nema nikakve mogućnosti daljne prodaje, niti bude servis uopće moguć kad se nekaj pokvari, ali eto, čoviku je to gušt, a ima se - može se (kad se uzima iz državnog proračuna, onda se ne pita za cijenu i konačnu smislenost i računicu) 

 

Go Krsti, treba dostić Grčku, malo smo previše zabrazdili u suficit...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 11:06 (fer-de-lance).
8 godina
offline
Re: Avionima kroz kanjon – za trening
Pojednostavljeno, kupi Chinese version pa kaze stavit cu ja neki drugi ROM
14 godina
offline
Re: Avionima kroz kanjon – za trening
dastefan kaže...

ne diže se njemu na ove, ovi ne trebaju servis barem jednom tjedno pa nisu zanimljivi.

 ne lupetaj , prosječna starost avijacije amera je 28g, s tim da su svojim f-16 produžili vijek do 2040

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 13:17 (loky4i4).
15 godina
offline
Re: Avionima kroz kanjon – za trening
loky4i4 kaže...
dastefan kaže...

ne diže se njemu na ove, ovi ne trebaju servis barem jednom tjedno pa nisu zanimljivi.

 ne lupetaj , prosječna starost avijacije amera je 28g, s tim da su svojim f-16 produžili vijek do 2040

 naglasak na prosjek. znaci  imaju stvari koje su nove i imaju stvari koje su mozda i duplo starije, a mi? mi samo imamo nekoliko komada stare krame :/

16 godina
offline
Re: Avionima kroz kanjon – za trening
Cuo sam (neprovjereno) da je vec bio pripremio firmu koja je trebala raditi remont, a uostalom i cijena samih aviona je astronomska. Jebi ga, treba financirati kradeze i nezasitne/neumjerene zahtjeve.
15 godina
offline
Re: Avionima kroz kanjon – za trening
Zdravek2008 kaže...

 naglasak na prosjek. znaci  imaju stvari koje su nove i imaju stvari koje su mozda i duplo starije, a mi? mi samo imamo nekoliko komada stare krame :/

 a koji će nama q uopće vojni lovci? helikopteri - ajde nekako. koga ćemo mi to napasti (ili od koga se time braniti)? nama trebaju kanaderi, to da, ali vojni lovci .... ajteprosimvas.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Avionima kroz kanjon – za trening
Brrrrrrmmmm....
Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Avionima kroz kanjon – za trening
Ajar kaže...

elikopteri - ajde nekako...

 Prvo što nam treba su medicinski helikopteri, al za to se kao nema para, nije isplativo. Bit će da se nikom ne diže na njih, nemaju pucaljke.

15 godina
online
Re: Avionima kroz kanjon – za trening
dastefan kaže...
Ajar kaže...

elikopteri - ajde nekako...

 Prvo što nam treba su medicinski helikopteri, al za to se kao nema para, nije isplativo. Bit će da se nikom ne diže na njih, nemaju pucaljke.

 To je zato jer 'rvatine imaju fetiš na vojsku, vojnu opremu, oružje i sl. redneck veselje

15 godina
offline
Re: Avionima kroz kanjon – za trening
Sandro, crni Sandro, Drago će te umlatiti zbog onog dijela sa Harrierom.
K
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Avionima kroz kanjon – za trening

U Britaniji se slično mjesto gdje piloti izvode opasne pizdarije zove Mach Loop, a kod nas Lika.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Avionima kroz kanjon – za trening
Za avion je najvažnije održavanje, koliko se kvalitetno to radi. Znate li da je za II. svjetskog rata pao isti broj njemačkih aviona zbog borbenog djelovanja koliko i zbog tehničkih kvarova? Nisu ih dobro održavali, jer
1.) loše su bili projektirani, pa je odžavanje bilo teško i 2.) manjkalo je rezervnih djelova, budući da se išlo na sklapanje što većeg broja aviona.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice