Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Srednj

poruka: 20
|
čitano: 5.488
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Srednj".
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Srednj

Prvi  

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Sr
Poštovani kolege i kolegice, na današnji dan slavimo 2 500 godina staru gestu zvanu "Srednji prst". Stoga bih vas molio da u komentarima priložite za to prigodan emotikon, kako i mi bismo sačuvali ovu prekrasnu tradiciju koja već traje stoljećima.
Unaprijed vam Hvala i Lp !
🖕🏻🖕🏼🖕🏽🖕🏾🖕🏿
*# @Frk #*/
Moj PC  
2 1 hvala 1
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Srednj

A što ako s spužvica stavi kuhat, jel onda ubija 99% ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Sr
#568 - možda zato što tijelo misli da jedemo, pa nas drži budnim? Isto što jelo smiruje. Na Ytu ima video gdje su se dva lika zakačila oko neke stvari u NYC subwayu. Jedan čovjek koji je bio sa strane i jeo je nešt iz pekare je stao između njih da ih smiri jer kao kad vidimo hranu smirimo se - navodno mozak misli da nismo u opasnosti jer nitko ne jede dok je opasnost
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Sr
at holly middle finger we trust
sve vas na_ijem:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Srednj

Korisnost istraživanja je vrlo očigledna, postoje situacije kada je pospanost vrlo opasna, npr. vožnja. Iz iskustva je poznato da žvakaća pri tome pomaže, ali za svako iskustvo potrebna je znanstvena potvrda.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Srednj

Kuhanjem se spužva sterilizira, ali ne toliko dobro kao kada se stavi u mikrovalku. Postoji naime steriziacija vodom i vodenom parom, s time da je sterilizacija vodenom parom bolja - a ona se upravo događa kada spužvu stavimo u mikrovalku. 

 
5 0 hvala 3
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Srednj

BISER #569

 

Naravno da je moguće, jako kihneš, padneš s krova, popucaju rebra i sve druge kosti. Punicami je tako pala i to još tijelom preko tački, probilo joj i obraz. 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Sr
Mikrovalka i spuzva... Al na kolko stupnjeva? 🤣
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Srednj

Ne znam što tu nije jasno. Voda se ne može, pa ni u mirkovalki ne može zagrijati iznad vrelišta, koje pri normalnom atmosferskom tlaku iznosi 100 oC. Vodena para te temperature se zadržava neko vrijeme u spužvi te se može još nešto zagrijati mikrovalnim zračenjem, ako prije ne ispari iz spužve. 

 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Sr
Znači sauna za bakterije.
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Sr

Zašto je para bolja?

16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Srednj

Znanstvenici međutim te rezultate ne znaju protumačiti: nije jasno zašto žvakanje gume smanjuje pospanost. - Mozda jer sadrzi secer!? Nisu nist rekli jel sa secerom il bez....

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Sr

pa sve životinje koje se hrane su na oprezu, da ih ne zaskoči grabežljivac...

 

preživa se na miru u polusnu, kad se makneš s hranilišta...

 

stoga, žvake i tu i tamo na kavicu dok vozite...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Sr
Dex.pwn kaže...

Zašto je para bolja?

 

Zato jer se para može zagrijati i iznad temperature vrelišta vode.

12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Sr
Gajotres kaže...

BISER #569

 

Naravno da je moguće, jako kihneš, padneš s krova, popucaju rebra i sve druge kosti. Punicami je tako pala i to još tijelom preko tački, probilo joj i obraz. 

 Jesi puno plakao?

10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Srednj

po cemu je biser 567 medicinski?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Sr
24v kaže...

Znanstvenici međutim te rezultate ne znaju protumačiti: nije jasno zašto žvakanje gume smanjuje pospanost. - Mozda jer sadrzi secer!? Nisu nist rekli jel sa secerom il bez....

 Whop whoop..... nije li da seceri umaraju? Ono spike tipa okrenimo se zdravoj prehrani itd....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
3 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Sr
lovac82 kaže...
24v kaže...

Znanstvenici međutim te rezultate ne znaju protumačiti: nije jasno zašto žvakanje gume smanjuje pospanost. - Mozda jer sadrzi secer!? Nisu nist rekli jel sa secerom il bez....

 Whop whoop..... nije li da seceri umaraju? Ono spike tipa okrenimo se zdravoj prehrani itd....

 Ne, šećeri ne umaraju. Zato se ubacuje brdo šećera u energetska pića i puno bolje djeluju nego ona bez šećera. Ne drži te budnim valjda jeftini B vitamin ubačen samo radi reklame, da izgleda 'zdravo' nego šećer čak i više nego taurin i kofein. Isto postigneš i s čašom dobro zašećerene kave, jer je upitno kako djeluje taj taurin i jel uopće djeluje. Većina znanstvenika smatra da daleko najviše djeluje upravo šećer.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 8:08 (nekinik).
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#114) - Srednj

Nakon sugar rusha ide sugar dump, preciznije dumping syndrome kojem je umor jedan od simptopma

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 13:48 (KIKI3ooo).
 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice