Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća

poruka: 36
|
čitano: 7.139
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća ".
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća

Jedna rakija ujutro za prevenciju

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
A med i jabukov pekmez, to nista?
U podrumu mi 200l rakije koju ne pijem, valja poceti po malo :)

Btw, suhe sljive i orasi za musku potenciju, Doc? :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća

Bas me zanima kakvi bi rezultati istrazivanja o prljavim rukama bio u irskoj gdje grozno velik postotak ljudi ne pere ruke nakon nuzde - cak ni velike

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Friday kaže...

Bas me zanima kakvi bi rezultati istrazivanja o prljavim rukama bio u irskoj gdje grozno velik postotak ljudi ne pere ruke nakon nuzde - cak ni velike

Postoje podaci i po državama. Lijeno mi je sada tražiti baš Irsku, ali sam dobro zapamtio u kojoj državi u Europi ima NAJMANJI postotak crijevnih bakterija na rukama ljudi.
Kako bi rekli žutotiskovni novinari: nećete vjerovati u kojoj.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Doc Berecki kaže...
Friday kaže...

Bas me zanima kakvi bi rezultati istrazivanja o prljavim rukama bio u irskoj gdje grozno velik postotak ljudi ne pere ruke nakon nuzde - cak ni velike

Postoje podaci i po državama. Lijeno mi je sada tražiti baš Irsku, ali sam dobro zapamtio u kojoj državi u Europi ima NAJMANJI postotak crijevnih bakterija na rukama ljudi.
Kako bi rekli žutotiskovni novinari: nećete vjerovati u kojoj.

 

Dembeliji?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Kad netko izbaci biser, u mom kraju je to znacilo da se izblamirao. Rekao je nesto krivo. I sad ja ne mogu razluciti da li je to istina sto prica Berecki pa baca bisere pred svinje ili prepricava koje bisere su pripadnici naroda izbacivali kao lijek, a potouno su pogresni.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća

kad zbrojim utjecaj seksa i cigareta, već sam dvadesetak godina mrtav. i ne - ne rukujem se ni sa kime u tramvaju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Mandor kaže...
Kad netko izbaci biser, u mom kraju je to znacilo da se izblamirao. Rekao je nesto krivo. I sad ja ne mogu razluciti da li je to istina sto prica Berecki pa baca bisere pred svinje ili prepricava koje bisere su pripadnici naroda izbacivali kao lijek, a potouno su pogresni.

 Imao sam i ja takvih problema na pocetku, ali sam zakljucio da je uglavnom ovo prvo, a ima i ponesto drugog.

MadeInCroatia
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Friday kaže...
Doc Berecki kaže...
Friday kaže...

Bas me zanima kakvi bi rezultati istrazivanja o prljavim rukama bio u irskoj gdje grozno velik postotak ljudi ne pere ruke nakon nuzde - cak ni velike

Postoje podaci i po državama. Lijeno mi je sada tražiti baš Irsku, ali sam dobro zapamtio u kojoj državi u Europi ima NAJMANJI postotak crijevnih bakterija na rukama ljudi.
Kako bi rekli žutotiskovni novinari: nećete vjerovati u kojoj.

 

Dembeliji?

 BiH

 

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Doc Berecki kaže...
Friday kaže...
Doc Berecki kaže...
Friday kaže...

Bas me zanima kakvi bi rezultati istrazivanja o prljavim rukama bio u irskoj gdje grozno velik postotak ljudi ne pere ruke nakon nuzde - cak ni velike

Postoje podaci i po državama. Lijeno mi je sada tražiti baš Irsku, ali sam dobro zapamtio u kojoj državi u Europi ima NAJMANJI postotak crijevnih bakterija na rukama ljudi.
Kako bi rekli žutotiskovni novinari: nećete vjerovati u kojoj.

 

Dembeliji?

 BiH

 

 nije čudno, iz vjerskih razloga

12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća
 
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Doc Berecki kaže...
Friday kaže...
Doc Berecki kaže...

Postoje podaci i po državama. Lijeno mi je sada tražiti baš Irsku, ali sam dobro zapamtio u kojoj državi u Europi ima NAJMANJI postotak crijevnih bakterija na rukama ljudi.
Kako bi rekli žutotiskovni novinari: nećete vjerovati u kojoj.

 

Dembeliji?

 BiH

 

 A očito su i crijevne bakterije iz BiH migrirale u Zagreb.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil

 Ne znam odakle Doc izvlači podatke, jer to lukavo skriva, ali ova slika pokazuje samo tvrdnje pojedinih državljana peru li ruke, ne pokazuje peru li ih stvarno, a još manje koliko imaju bakterija.

 

Što se religije i bakterija tiče, ne vjerujem da onaj tko koristi toalet papir i opere ruke ima više bakterija od onog koji ne koristi papir.

 

Edit:

Postoje dva objašnjenja, Bosanci ili znatno više peru ruke od ostalih Evropljana, ili znatno više lažu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 17:44 (Visak).
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Mandor kaže...
Kad netko izbaci biser, u mom kraju je to znacilo da se izblamirao. Rekao je nesto krivo. I sad ja ne mogu razluciti da li je to istina sto prica Berecki pa baca bisere pred svinje ili prepricava koje bisere su pripadnici naroda izbacivali kao lijek, a potouno su pogresni.

 Meni ovo isto nije često jasno, al šutim da ne ispadnem glup... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 17:47 (lllnuclearlll).
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća

Ruke treba često prati. Nemoj da te na to opominje mati.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Visak kaže...

 Ne znam odakle Doc izvlači podatke, jer to lukavo skriva, ali ova slika pokazuje samo tvrdnje pojedinih državljana peru li ruke, ne pokazuje peru li ih stvarno, a još manje koliko imaju bakterija.

 

Što se religije i bakterija tiče, ne vjerujem da onaj tko koristi toalet papir i opere ruke ima više bakterija od onog koji ne koristi papir.

 

Edit:

Postoje dva objašnjenja, Bosanci ili znatno više peru ruke od ostalih Evropljana, ili znatno više lažu.

 Apsolutno, samo je zbog načina na koji brišu guzicu nakon nužde vjerojatnost da će poslije oprat ruke puno viša nego kod onih koji koriste papir. Osim toga, koliko je meni poznato, oprat ruke nakon nužde kod muslimana nema veze samo čisto s higijenom i bolestima već su razlozi za posebno održavanje higijene nakon nužde ukorijenjeni u religiji, pa samim time i u kulturi. A upravo zbog toga može biti i da će puno prije lagati da peru iako možda koji put preskoće. Jer i kod nas je mali taboo priznati da nisi opro ruke nakon WC-a, a vjerujem da je kod njih još veći, pa imaš dodatni razlog zašto to ne bi priznao. 

 

Tako da vjerujm da ima % onih koji su slagali da to uvjek rade u svim zemljama, u BiH zbog onih razloga možda malo više, ali isto tako vjerujem da isto zbog razloga gore % onih koji to stvarno rade u BiH je vjerojatno najviši u Europi.

16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća

čovjek čisto poželi obilato se istovarit i rukovat sa svima na ovoj temi.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Dakle invalidi bez ruku zive ko kornjace....
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Jura iz druge galaksije kaže...

Ruke treba često prati...

 ocd

 

btw, što je s mokraćom, jel' pametno pišati po rani od ježa i hoću li od pissing sexa oboljeti na mozak ili sam već obolio...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 20:42 (Louis Pluto).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
BlackDog22 kaže...

 Apsolutno, samo je zbog načina na koji brišu guzicu nakon nužde vjerojatnost da će poslije oprat ruke puno viša nego kod onih koji koriste papir. Osim toga, koliko je meni poznato, oprat ruke nakon nužde kod muslimana nema veze samo čisto s higijenom i bolestima već su razlozi za posebno održavanje higijene nakon nužde ukorijenjeni u religiji, pa samim time i u kulturi. 

 Ima onaj vic: Hrvati peru ruke nakon što obave nuždu, Slovenci prije i poslije, a Bosanci za vrijeme. 

 

S obzirom da muslimana ima oko 50%, oni sami nisu mogli dignuti postotak tako visoko, čak i da su sami na 100%. Turska, koja ima 99% muslimana, koji su znatno striktniji u prakticiranju vjere, ima 85%.

 

No ako Doc ima rezultate studije po kojima u BiH ima najmanje bakterija na rukama, rado ću ju pogledati.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 20:03 (Visak).
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća

 

 

Zanimljivi biseri. Rakija je otrov, kao i svaki alkohol, čak i u malim količinama kada se pije periodički, jer stvara psihološku ovisnost.

Tako reče jedan doktor iz Vrapča na TV-u.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
PzKpfw kaže...

 

 

Zanimljivi biseri. Rakija je otrov, kao i svaki alkohol, čak i u malim količinama kada se pije periodički, jer stvara psihološku ovisnost.

Tako reče jedan doktor iz Vrapča na TV-u.

sakoman?

...jebeš navijača koji ne pije

Visak kaže...

 

S obzirom da muslimana ima oko 50%, oni sami nisu mogli dignuti postotak tako visoko, čak i da su sami na 100%. Turska, koja ima 99% muslimana, koji su znatno striktniji u prakticiranju vjere, ima 85%.

 

 zaboravljaš da su sada svi bošnjaci hadžije a mi katoličkija zemlja od vatikana

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 20:11 (Louis Pluto).
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil

@Louis Pluto

 

Nije, Sakoman. Nemre se sjetiti, kad se zove...Sakoman je u Vinogradskoj, ak se ne varam.

Ljudi piju radi hraborsti u tučnjavama, ali vele oni koji se tuku po vani i na tekmama, da se to bolje radi kada si trijezan.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
PzKpfw kaže...

@Louis Pluto

 

Nije, Sakoman. Nemre se sjetiti, kad se zove...Sakoman je u Vinogradskoj, ak se ne varam.

Ljudi piju radi hraborsti u tučnjavama, ali vele oni koji se tuku po vani i na tekmama, da se to bolje radi kada si trijezan.

 

 si ti trijezan kad se tučeš s tovarima?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil

@Louis Pluto

 

Prijatelju dragi, jesam za Dinamo jako, ali nisam fanatik niti huligan.

Nikada se nisam tukao na utakmicama, na stadionu ili izvan njega.

Nemoj mene stavljati u huliganske krugove, jer sam ja izvan svega toga.

 

Dinamovac jesam po opredeljenju, ali bez ikakve mržnje na drugačije od mene.

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
PzKpfw kaže...

@Louis Pluto

 

Prijatelju dragi...

 

 morao sam te malo ubosti, sorry...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 8:18 (Louis Pluto).
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Doc Berecki kaže...
Friday kaže...

Bas me zanima kakvi bi rezultati istrazivanja o prljavim rukama bio u irskoj gdje grozno velik postotak ljudi ne pere ruke nakon nuzde - cak ni velike

Postoje podaci i po državama. Lijeno mi je sada tražiti baš Irsku, ali sam dobro zapamtio u kojoj državi u Europi ima NAJMANJI postotak crijevnih bakterija na rukama ljudi.
Kako bi rekli žutotiskovni novinari: nećete vjerovati u kojoj.

 I sada si nam uvalio clickbait, hajde sada reci koja je to država. Usput, ona fora sa matičnim stanicama bebe koja liječi mamu je fenomenalna. Kako se priroda brine da se beba rodi. I genijalan ti je "slavonski trijumvirat" - šljiva, češnjak i pileća juhica. P.S. tek poslije sam skontao da si odgovorio BiH.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 9:52 (učo).
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća

u veceje ulazim s nafučenim sterilnim rukavicama, kada piškim skinem rukafice, nakon piškenja navučem novi par jer mislim da je moj maleni čistiji od cijelog veceja. :-@

ljudi operu ruke i poslije dotaknu slavinu zatim kvake na vratima koje su prepune bakterija...

izbjegavajte veceje, piškite na otvorenom... 👍

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
PzKpfw kaže...

 

 

Zanimljivi biseri. Rakija je otrov, kao i svaki alkohol, čak i u malim količinama kada se pije periodički, jer stvara psihološku ovisnost.

Tako reče jedan doktor iz Vrapča na TV-u.

 sve je otrov ako se koristi neumjereno.

je li taj šrink objasnio kad prestaje psihološka ovisnost a nastaje tjelesna, neurološki poremećaji i tak to..deder objasni nam to malo...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice