Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Banana

poruka: 15
|
čitano: 5.375
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Banana ".
12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Banana

Sad mi je jasniji moj običaj da pojedem cijelu makovnjaču, kilo banana i zalijem troduplom kavom.

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Ban
Joj sada mi je došla želja za makovnjačom i kavom 🙄
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Banana

biser #127

 

doc..khm, ovaj, iam pitanjce.. ako bi tia zaminit "svoj", znaš ono, hm ...za "ono veliko" od nekog afroamerikanjerosa, more li se to u mene primt il bi ga tilo odbaclo hm.. malo mi je neugodno.. 

htio sam na pm al hm... 

 

biser #128

 

kod mene je orgazam 100%  sa i bez čarapa, nju nisam pito...

 

biser #129

 

da bi se postigao učinak 20mg fluoksetina što je početna terapijska doza trebalo bi pojesti svaki dan 100 kg banana, pa tko može, neka proba.

 

biser #130

 

"Emocionalno inteligentna osoba neće se lako zbuniti, rijetko žali za svojim odlukama ili postupcima, te se vrlo dobro nosi sa stresom." (c/p o EI)

 

..hm nešto me to podsjeća i na osobine sociopata i psihopata.. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2019 9:23 (Anđeo bez falinge).
 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Ban
Da izbjegneš neugodnosti - pitaš za druga.
morrisoN
10 godina
online
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Banana

 

U vezi ovoga bisera #126. Ne znam jel' i na tome tragu i suho voće koje se prodaje pod organsko u takvim shopovima, a za konzervans je korišteno gluhozi sirup (šećer) koji se može naći i u običnom sušenom voću.

A, negdje sam pročitao da je taj gluhozni šećer što se koristi u hrani isto tako na tragu toksičnoih stvari???

 

Junkarešto manje, što više raznovrsne hrane(mediteranska prehrana), vježbanje, pozitivno razmišljanje i rad, te se dida Toni ima da sakrije....

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Banana

- mislim, većina je hrane organska. organi su biljni ili životinjski (ili takva podrijetla). rijetko se hranimo pijeskom, zrakom, vodom i kamenjem. no ima svega pa ... kažu da je plutonij dobar na salatu. s češnjakom. 

 

- kad sam se vraćao iz kolonije gubavaca primijetih kako mi nedostaje pimpek no sad je kasno. tko zna gdje je otpao. 

 

- no kade žena na sebi ostavi hulahopke, imaš osjećaj da si s praktički neprobojnom djevicom. 

 

- potvrđujem samo za oralno unošenje (barem dvije kile/bruha banana dnevno: prepisao mi doco ashgar mehrabian još u beču, umjesto antidepresiva - čak i ubrzava evoluciju: naučio sam guliti banane prije klopanja). ne mogu potvrditi za interšupkularno/vaginalno. ilustracija uz napis nije dovoljno ilustrativna. 

 

- ima tu nešto (milas: kilo mozga = dva DM = 1 EUR). znam mnoge (apstraktno, matematički-logički, prostorno, lingvistički, kognitivno ...) glupe k'o q ali izražene emocionalne inteligencije, zahvaljujući kojoj uvijek nađu žrtvu da im plati cugu i/ili da pljugu. ponekad nažicaju i lovu. ili tu obilaze forum pa samo klikaju na PD - ne pročitavši, ne shvativši, bez argumenata. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2019 14:01 (Ajar).
Moj PC  
13 1 hvala 1
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Banana

"Od svih udova, najkraće vitalna je odrezana ruka: nju treba replantirati unutar 6-7 sati nakon amputacije. Najduže može čekati najkraći ud: odrezani penis je moguće uspješno replantirati i nakon 16-20 sati."

 

Podsjetilo me na onaj dobar vic:

Došli Mujo i Fata kod doktora.

Fata: doktore, imamo jedan problem, Muji je pimpek toliko dug da se vuče po podu.

Doktor: nema problema, medicina je napredovala, skratimo ga jedno 15-20 centimetara i nema problema.

Fata: doktore, ako je medicina toliko napredovala, lijepo vi njemu produžite noge 

 

 

Kruha i igala...
 
18 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Ban
Originalni_manic kaže...
Joj sada mi je došla želja za makovnjačom i kavom 🙄

 Meni za makovnjačom od rogača btw kak se to uopće zove? Rogačnjača? 

Dead kaže...
Vjerojatno se misli na stajski gnoj koji se koristi u velikim količinama i koji bi mogao biti uzrok problema kojeg Doc spominje.

 I da i ne. Stajski gnoj nije nikakav problem ako dovoljno dugo "odstoji". Problem je što masovno koriste friški gnoj i zalijevaju gnojnicom biljke pa onda imaš rasadnik E. coli, salmonele, šigele i ostalih malih govanaca. A drugi problem je što ljudi organsku hranu poistovjećuju sa hranom koju je njihova baka uzgajala pa onda sve masovno jedu bez pranja jer to je raslo bez pesticida pa mogu hrdat salatu tako direkt iz posudice ili vrećice. Ko da se hrana pere samo zbog pesticida. 

 

 

 

BISER #130 je direktni dokaz da ja uopće nemam mozga 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Ban
Ovi što vole organsko u stvari vole s organom ass-to-mouth. Tako se dobiva EC.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Ban
fer-de-lance kaže...

"Od svih udova, najkraće vitalna je odrezana ruka: nju treba replantirati unutar 6-7 sati nakon amputacije. Najduže može čekati najkraći ud: odrezani penis je moguće uspješno replantirati i nakon 16-20 sati."

 

Podsjetilo me na onaj dobar vic:

Došli Mujo i Fata kod doktora.

Fata: doktore, imamo jedan problem, Muji je pimpek toliko dug da se vuče po podu.

Doktor: nema problema, medicina je napredovala, skratimo ga jedno 15-20 centimetara i nema problema.

Fata: doktore, ako je medicina toliko napredovala, lijepo vi njemu produžite noge 

 

 

Imao Suljo saobraćajku i u komi je.

Zove fata ljekare, te joj oni propće da je Suljo, nažalost, ostao bez dijela "najkraćeg uda". Fata sva u crnjaku pita ljekara, je li ostala tetovaža na spolovilu.

Kaže ljekar da ne brine, još uvijek piše "OLJA".

Fata: A, u 3 p.m.

Ljekar: Šta je sad?

Fata: E, moj doktore, tu je nekad pisalo "Šeherzada iz Bijelog Polja".

morrisoN
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Banana

ovdje u okolici rijeke se kaže gnjoj, oduvijek sam želio negdje napisati tu cool riječ, ovdje čak nije ni off topic... gnjoj

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2019 13:14 (Louis Pluto).
 
5 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Banana

Meni se čini kako je autor  ovog niza članaka  malo previše fokusiran na banane. Mene banane ne zanimaju.Samo mušule.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Banana

i kad smo već kod voćarstva, u vojsci sam preživio (nas četvorica od četrdesetak) variolu (koja službeno ne postoji više te je "iskorijenjena", usput), davali su mi tablete ananase (galenika) za oporavak i zacjeljivanje rupa. obavile su odličan posao. nisam šaman/vrač/liječnik/saborski zastupnik/pop no preporučujem ananas. puno. više nego banana. može kombinacija. ali isto maknuti koru neposredno prije. 

 

 

ajd dobro, imam i vic: zašto je mujo imao najveći pimpek u 4 razredu osnovne? jer je imao 20 godina. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2019 17:03 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Ban
9 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#26) - Banana

Ne znam sto se bunite za organsku hranu, jedete meso staro 50 godina, kebabe sa salmonelom i skoljke sa e-coli. Na zdravlje ljudi.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice