Bacanje medicinskog biserja by Doc (#34) - Uzaludn

poruka: 4
|
čitano: 2.413
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#34) - Uzaludn".
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#34) - Uzaludn

Za #170- bi se katolički talibani odmah digli na noge i rekli da je to laž. Podvala, ovih, onih,
zavjera kontra boga, domovine, cara.....bog je rekao, i bog je rekao....

Slobodna volja njima ništa ne znači. I to još žena. Slobodna volja, žena, statistika, znanstvena istraživanja,
njima niš ne znače....zatucani ljudi.

 

#169-uf, em kaj popušiš godine života, imaš slabiju kvalitetu života, te manje novaca.

Ovo za biser #166 se potpuno slažem. Hm, nemreš biti dobar svakome, jer je to sigurni put u propast. Čista
samodestrukcija.

Oš-neš život te tjera na promjene. Međutim, najbolje je kada mi hrabro i bez sustezanja sami sebe mijenjamo svaki
dan na bolje. U svakome pogledu. Nije lako, ali bol i patnju iskoristimo kao svojega saveznika.

 

Hm, past nemre ni Bog promijeniti. Prošlost mora biti lekcija za budućnost. Nema velike vajde od romantike prošlosti.

 

Eh, vjera u sebe. Da. To uvijek. Ne treba se raspravljati sa samim sobom, kaj ja mogu ili ne mogu. Nego se latiti
posla, te raditi na sebi. Samom sebi dokazati, da je to mogu.

 

 

Da, ljudi si previše razbijaju glavu o tome kako spasiti svijet, kako bi nešto trebalo biti, zašto je to ovako,
zašto je to onako, vode svjetske brige globalnom zatopljenju, o uraganu u USA, o ravnoj Zemlji, itd, itd...
Umjesto toga samo misliti o pravim stvarima, kako poboljšati sebe, te će sa vremenom briga o spasu dupina u svjetskim
morima spasti na one koju su izgubljeni slučajevi, zgubidani, niškoristi, razmažena balavudrija....

 

 

Za promjenu ne valja čekati povoljni trenutak il' sutradan. Nek' se promjena dogodi odmah sada. SADA.
Ne brinite, budete padali po tisuću puta i griješili, al' je poanta da se ustanem i nastavi dalje rokati.
Jedan M.Jordan ako mi se dobro čini imao je u svoj karijeri 9000 promašaja(sportska statistika).

 

Svakom svako dobro.

Uživajte u vikendu.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#34) - Uzaludn

#166 - točka 1, 4 i 5. Dobro došli u moj svijet :)
#169 - jedva prestao; ekipa vani uglavnom puši, ekipa na poslu uglavnom puši. Počne s "2 na dan, to nije ništa". Prije nego postaneš svjestan, rokaš kutiju na dan, a mozak postaje ovisan jer cigaretu povezuje s opuštanjem; prestanak borba.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#34) - Uzaludn

166 - znam da će me anđeo bez falinge, kao psihoslastičar, ispljuvati jer je najjednostavnije dršku noža učvrstiti na zid/drvo pa prileći s nogu naslonivši se ovlaš poleđuške a, osim toga, jednostavnije je sprijeda no:

 

> nije moguće niti samo jednu (ma što učinio, uvijek je pjevala aj ken get nou setisfekšn) a nekmoli baš svakoga; mi koji smo to spoznali imamo psa;

> ne izbjegavam ja promjene, nego one mene jer sam stalno isti

> eo, više se i ne sjećam di sam bio devesprve ali ne živim ni u budućnosti; sadašnjost je najmanje podnošljiva ali nije baš da se može birati (ako nisi političar);

> dosljedno sam ateist i ne vjerujem ni u što pa ni u sebe;

> o stvarima koje ne mogu riješiti razmišljam u manjim dozama, do najviše triput dnevno natašte, uz čašu ... nečega

 

167 - završio dva* bez obje. jedino se kave popilo ... uf.   *studija. fakultet nisam ni jedan jer se nikad nisam bavio bauštelom.

 

168 - svjedočim da se može i kad ti fali jezero krvi (tijekom plazmafereze, dok čekaš svoje 2 litre da se vrate s centrifuge). poznavao sam žene koje se i nisu previše obazirale na mlohavost ičega ostalog (na pr. kapaka ili pluća) dok je antena postojano hvatala signale.

 

169 - ovaj podatak u rvackoj očito vrijedi k'o i faljenisus u srbiji.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 13:09 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#34) - Uzaludn

ne postoji uzaludna erekcija - postoje samo nerazumne kučke koje se ne bacaju na istu...

 

erekcija je dokaz ljudskog stremljenja u visine, neumornog i neutaživog, koje nas tjere naprijed (i natrag, kako veli stari muško-šovinistički vic: podupirem svaki ženski pokret - koji je ritmičan)...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice