Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Seksom

poruka: 13
|
čitano: 4.054
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Seksom ".
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Seksom

High five za ljevake 😎

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Seksom

 

 

Da, ima ovdje ljevaka na forumu. Među njima sam. Dosta je to zanimljivo.

A, za depru, hm, pa bavite se nekom aktivnošću. Rad,sport,...Kad je pojedinac zadovoljan sa samim sobom, može pomoći i drugima.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Seksom

Neke stvari bolje radim lijevom rukom - daljinski koristim lijevom, dumb phone isto... Nož za meso lijevom a vilica u desnoj ruci...

A koliko ću živjeti...javit ću kad riknem. 😁😁

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Seksom

191 - kad je čudovište još bilo šmrkavica (a prolajala je s nekih 11 mjeseci i odmahoplela), na sva sam (dnevno!) odgovarao no nisam stigao brojati. sad je već solidno odrasla (blizu 30) i broj pitanja se drastično smanjio - dva do tri tjedno a i nisu jednake naravi - samo podjebava. 

 

192 - neka empirijska istraživanja pokazala su da žene preferiraju dobar seks u odnosu na loš., a u njih ionako sve počinje između ušiju (tamo gdje je ona nit koja uši drži da ne otpadnu s glave). mene je ludara često znala zaboljeti netom post coitum. osim toga, ne uspoređuje se glava uzalud sa zubom u slučaju boli. 

 

193 - usprkos svemu, u nas (znam za četiri slučaja) su ljevoruku djecu (čak i u školi!) i batinama tjerali koristiti desnu. i to krajem šezdesetih prošlog stoljeća. moja bivša žena je takav egzemplar. ne bi me čudilo da to u kojekavim rvackim chingada de lobos (osobito tamo gdje dominiraju desničari niska čela i rijetkih zuba - i navedena gospođa je iz takvog mjesta) čine i danas 

 

194 - ne naginjem. 

 

195 - a kinezi zapisaše: ako želiš biti sretan jedan dan, napij se. ako želiš sreću mjesec dana, oženi se (ovo je rastezljivo od preklapanja s prvim do čak godinu dvije u iznimnim okolnostima). ako želiš biti sretan čitav život, uzgajaj ruže. za ovo posljednje jamčim (mislim, to je samo jedan od načina). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2019 11:59 (Ajar).
Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Seksom

#194

 

Ako on/ona/on/ona naginje na desno, a ona/on/on/ona na lijevo, što kaže znanost - tko će pobjediti? 

42
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Seksom

Doc, u nekoliko zadnjih bisera se spominje izraz "statistički značajno". Iako nemam nista protiv smanjenja preopterecenosti brojevima, volio bih znati koja je to granica da nesto postane "statisticki znacajno" kako bih mogao staviti stvari u ispravnu perspektivu. Koristi li se taj izraz samo kada je odstupanje poprilicno malo, a ukoliko je vece, izrazava se konkretnim postotkom?

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Sek
kerum kaže...

Doc, u nekoliko zadnjih bisera se spominje izraz "statistički značajno". Iako nemam nista protiv smanjenja preopterecenosti brojevima, volio bih znati koja je to granica da nesto postane "statisticki znacajno" kako bih mogao staviti stvari u ispravnu perspektivu. Koristi li se taj izraz samo kada je odstupanje poprilicno malo, a ukoliko je vece, izrazava se konkretnim postotkom?

 "Statistički značajno" znači da postoji iznimno mala vjerojatnost da se razlika između mjerenih vrijednosti pojavila sasvim slučajno.

Statističari obično koriste razinu značajnosti od 1% ili 5% (što se u izračunima piše kao p=0,01 ili p=0,05). Kaže se da je razlika „statistički značajna“ kada je izračunata vjerojatnost slučajne pojave manja od tih 1% ili 5% (tj. kada je p<0.01 ili p<0.05).

 (obrađeno po definiciji D. Spiegelhaltera u: Making Sense of Statistics. 2010.)

 

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
5 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Sek
Proud to ne left handed...ali mogu pisati i desnom rukom...odnosno kad bih vježbao nebi bilo ništa lošije nego livom

To sa slabijim koordinacijom sam primjetio u vojsci...kod onih prepreka...mozak se smota...dal da zapovjedi livoj ili desnoj nozi:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Seksom

Ljevak sam u nogometu, desnom pisem, a ljevo oko mi je "vodeno" ( u pucanju ljevo oko mi je glavno kad ciljam...ako hocu prebacit na desno prvo moram malo ztvorit ljevo...).... bas sam mix u pm....

 

VenAtoR#2231
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Seksom

Imam tri kceri i bas sam se potiho nadao da ce barem jedna biti ljevoruka, nekako mi je to fora. I ja i zena smo desnjaci. Ali nije mi se posrecilo, sve 3 su desnjakinje...

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Seksom

Ne mogu reci da sam iskljucivo desnjak, jer mnoge stvari radim lijevom rukom,

mnoge sa obje ruke, a mnoge iskljucivo desnom rukom.

 

S obzirom da mi je na desnoj saci ostecen zglob na palcu, te je njegova funkcionalnost

i snaga oko 60%, primoran sam neke fizicki zahtjevnije stvari raditi lijevom rukom,

jer imam bolji "stisak" i bolji "grip" zbog ispravnog palca.

 

Primjerice cjepanje drva, pranje sudja, zakucavanje cavala i slicno, gdje je palac potreban,

preciziniji sam s desnom rukom, ali zbog potrebe palca mi je to lakse izvesti lijevom rukom.

 

Doslovno se tijelo prilagodilo na to da mora odraditi lijevom rukom.

 

Ne mogu pisati lijevom ili koristiit misa, ali vecinu manje preciznih stvari,

kao sto je rezanje kruha, mazanje marmelade itd., uredno radim lijevom rukom.

 

Guzicu brisem papirom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Sek
Pa mozda konacno sin bude ljevak ;)
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#39) - Sek
Doc Berecki kaže...
 

 

 Gospodine Berecki

 

Sad je popularna mini serij Černobil, mene zanima više o tome i ako bi mogli napisati neku temu povezanu sa radijacijom.

 

Kako je napredovalo liječenje radijacijske bolesti sada u odnosu u doba Černobilske katastrofe.

 

Pisalo je na netu da radijacija uništava  dnk, ja sam amater pa me zanima, može li se to liječiti transfuzijom krvi ? Da izbaci čim više radijacije iz tijela i zamjeni sa novom čistom krvi. Ko promjena ulja kod automobila :D

I koliko je učinkovito uzimanje joda ?

 

Hvala unapred  na saslušanju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice