Bacanje medicinskog biserja by Doc (#5) - Zvocanje

poruka: 7
|
čitano: 2.437
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#5) - Zvocanje".
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#5) - Zvocanje

Znači, moram biti sretan ako mi žena zvoca, a zabrinut ako šuti. Bez obzira na sve, ne volim zvocati niti da meni zvocaju. Za #25 znači da i ako si potpuno zdrav imaš smrtonosnu bolest koju nitko nije preživio, prenosi se spolnim putem i zove se život 😊

 

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 12:58 (učo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#5) - Zvocanje

danas samo pitanja (uz poneku empirijsko-vampirijsku opservaciju):

 

ad 21.) kak stoje stvari s neprijateljima u odnosu na mizantropa poput mene?

ad 22.) emocije su precijenjene. žena je muškom prirodan neprijatelj i međusobno smo kompatibilni samo u razmnožavanju i transfuziji krvi (a i to ne nužno i bezuvjetno). ostalo je fakultativno. zašto, onda, unatoč i usprkos ...?

ad 23.) znači li to kako su rvacki političari nesagledivo natprosječni, da ne velim superiorni nama nosivosti do 4,5 tona?

ad 24.) no krave koje slušaju glazbu daju više mlijeka (ili nesu više jaja ili im je vuna kvalitetnija, ne znam više). što je s milenijalskim majkama, koje se dave u narodnjacima, i njihovom mladunčadi?

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
online
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#5) - Zvocanje

#21 budući sam sam sebi odbojan, znači da ja i moj drugi ja nemamo sličnosti u DNA strukturi unatoč tome što se manifestiramo u istom fizičkom obliku?

Pitanje je sad...

22# a kaj s ljudovima poput mene koji vječno zvocaju i prigovaraju svima a kad se napiju vole sve ljude na ovom svijetu?

23# amateri...

24# moja stara cijeli život sluša Zdenka Nikšića - sad znam zašto sam tak retardiran...

25# nemam prigovora, primjetih odavno.

 

Uglavnom, prosječno krme poput mene nema prigovora na ovakvo očigledno biserje.

Oink-oink...

 

 

Kruha i igala...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#5) - Zvocanje

a vid' melanije u majmunari: tako mlada a već slovenka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#5) - Zvoc
23.koji je za masline bolji...ovčiji ili ljudski...ili oboje
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#5) - Zvoc
Još, još napoj.., ovaj biserja!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#5) - Zvocanje

Trebalo bi prije stupanja u brak proći kurs svađanja (prigovaranja, zvocanja, zanovijetanja, ceketanja...) Ili možda napisati priručnik o tome. Npr. kako se obraniti od seksualno-alkoholnog dualizma, naime kada tvoj umor od posla žena tumači kao umor od seksa (s drugom) ili umorom od piva (s društvom ili bez društva). 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice