Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Privatn

poruka: 15
|
čitano: 2.503
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Privatn".
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Privatn

Ovo s uzgojem kvasovaca in vivo, tj. u želucu, nekoliko sam puta iskusio kad sam išao jesti kvasac. Želudac se počinje nadimati od CO2, a očito se nešto i alkohola strovilo  - postao sam eto kriptoalkoholičar. Kvasac je zdrav, ali ne živi kvasac. Zato ga treba prije jedenja prokuhati. A može se pomijšati i s medom koji ga osmotskim tlakom ubije. 

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Privatn

401 - plemstvo je izlječivo! 

 

402 - imam najveći bonsai rukopis. 

 

403 - svi su naši političari i ostale munjare čitavo djetinjstvo bili izloženi ekstremnoj gladi. godinama. rezultati su razvidni. 

 

peugeot 404 - sometimes I feel I am really blessed to be blind because I probably would not last a minute if I were able to see things - stevie wonder (- jesi vidio ženu stewieja wondera? - nisam. - nema veze, nije ni on.) 

 

405 - e, da. i objasni ti to drotu kad te ukeba i napušeš barem 1,03 ("nisam, organ, majkemi!"). usput, volim povremeno pojesti, kad nema virusa i manijakalno-bezobzirnih hrčaka, kocku svježeg kvasca. zato i imam sjajnu dlaku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 12:07 (Ajar).
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Privatn

Možda je zbog ABS-a Vegemite tako popularan u Australiji. Znaju ljudi... :)

 
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Privatn

Imam "krupan" rukopis, a još i doktorski (odn..ružna slova pišem)...a to sa samopouzdanjem je relativno.

Osoba može biti ambivalentna u tom smjeru.

u nekim situacijama imam jako samopouzdanje a u nekim situacijama imam nisko samopouzdanje, i kaj sad ?

 

Što je tu dokazano ?!

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Pri
Anđeo bez falinge kaže...

Imam "krupan" rukopis, a još i doktorski (odn..ružna slova pišem)...a to sa samopouzdanjem je relativno.

Osoba može biti ambivalentna u tom smjeru.

u nekim situacijama imam jako samopouzdanje a u nekim situacijama imam nisko samopouzdanje, i kaj sad ?

 

Što je tu dokazano ?!

 dokazano je da smiješ pisati samo uporabom računala/pisaćeg stroja (kad nema struje) i pisano komunicirati samo ispisom (arial, za svaki slučaj; ništa script fontovi). em će napokon svatko moći pročitati što si napisao, em te neće ukebati kao plaho šumsko stvorenje tipa bambi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Pri
Anđeo bez falinge kaže...

Imam "krupan" rukopis, a još i doktorski (odn..ružna slova pišem)...a to sa samopouzdanjem je relativno.

Osoba može biti ambivalentna u tom smjeru.

u nekim situacijama imam jako samopouzdanje a u nekim situacijama imam nisko samopouzdanje, i kaj sad ?

 

Što je tu dokazano ?!

 NEŠTO ŽELIŠ NATUKNUTI ???

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Pri
Stric_Jura kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

Imam "krupan" rukopis, a još i doktorski (odn..ružna slova pišem)...a to sa samopouzdanjem je relativno.

Osoba može biti ambivalentna u tom smjeru.

u nekim situacijama imam jako samopouzdanje a u nekim situacijama imam nisko samopouzdanje, i kaj sad ?

 

Što je tu dokazano ?!

 NEŠTO ŽELIŠ NATUKNUTI ???

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Pri
syncmaster245b kaže...
Stric_Jura kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

Imam "krupan" rukopis, a još i doktorski (odn..ružna slova pišem)...a to sa samopouzdanjem je relativno.

Osoba može biti ambivalentna u tom smjeru.

u nekim situacijama imam jako samopouzdanje a u nekim situacijama imam nisko samopouzdanje, i kaj sad ?

 

Što je tu dokazano ?!

 NEŠTO ŽELIŠ NATUKNUTI ???

  

 naći ću ja veći.. font

Ju je je? Je ju je!
9 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Pri

...

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 17:19 (pravi_covijek).
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Pri
pravi_covijek kaže...

...

 Ovaj ČovIjek nema ni mrvu samopouzdanja, čak slova nema...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Privatn

ah znate kak se veli, definicija trenutka istine: kad žena skine šminku i kad muškarac skine gaće...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Pri
Stric_Jura kaže...

ah znate kak se veli, definicija trenutka istine: kad žena skine šminku i kad muškarac skine gaće...

 Dakle ja nikad ne lažem.

ukrućena goropadnica
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Pri

ne nosiš gaće ?!??? uuuu prozračno...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Pri
Stric_Jura kaže...

ne nosiš gaće ?!??? uuuu prozračno...

 Ufff, nesto u tom stilu sam i ja htio napisati, al'shvatih u posljednji moment da bi to predmnijevalo kako smatram da je ona muskarac, sto ona defintivno nije.

 

Da prisnazim (Stric_Jura ™)

Naime, koji bi muskarac mogao ostati hladan i ispravljati silovanja knjizevnog jezika bez da ikada ne nazove sugovornika idiotom, kretenom, retardom....i to sve skupa ne iskoristiti za ad hominem napade.

 

(hmmm, sad bas nesto mislim, ispada da mi samo jos noge vire koliko sam se uvukao, jel da?)

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 17:51 (syncmaster245b).
9 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#81) - Pri
Anđeo bez falinge kaže...
pravi_covijek kaže...

...

 Ovaj ČovIjek nema ni mrvu samopouzdanja, čak slova nema...

 Nisam mogao naci veci font, forumske opcije su spartanske.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice