BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skateboar

poruka: 10
|
čitano: 21.322
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skateboar".
13 godina
offline
BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skateboar

Samo za prave baje

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skateboar

mama, vidi - bez glave!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skateboar

Ovo pravi skejteri neće kupovati, pa me zanima kome misle to prodavati? Poštarima? Dostavljačima pizze?

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skateboar

još jedna idiotarija iz (očito) beskrajnog niza: ajmo to napraviti zato što možemo. ako netko kupi, još bolje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skate
memulica kaže...

Ovo pravi skejteri neće kupovati, pa me zanima kome misle to prodavati? Poštarima? Dostavljačima pizze?

Ljudima koji se time žele preseravati po privatnim površinama, jer na cestu ne smije.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skateboar

možda nisam skužio, ali kako se tu upravlja ubrzanjem i kočenjem? romobil to ima na volanu, a skejt, kaj prek aplikacije?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skateboar

Ovo držiš u ruci

Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
odjavljen
offline
Re: BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skate
bruno1026 kaže...

možda nisam skužio, ali kako se tu upravlja ubrzanjem i kočenjem? romobil to ima na volanu, a skejt, kaj prek aplikacije?

 Postoje dvije mogućnosti, preko daljinskog kog držiš u ruci, i to je najčešće. Neki imaju senzore pritiska, pa ako želiš ići naprijed stisneš s prednjom nogom u ploču.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Re: BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skate
Jakovp kaže...

 Neki imaju senzore pritiska, pa ako želiš ići naprijed stisneš s prednjom nogom u ploču.

 eo, ovaj stišće prednjom (ili možebitno stražnjom?) nogom: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 5:54 (Ajar).
8 godina
offline
BajaBoard Pantera – ludo brzi električni skateboar
Stari vic (ima ga i u modernim verzijama, ali ja ću ga ispričati u onoj najstarijoj). Ponoć je. Jedan se u birtiji hvali: "Imam ja tako dobrog konja da ćeš, ako sada zajašeš, biti na vrhu planine za dva sata!" "Ali što da radim u dva sata noću na vrhu planine?", pita drugi. Trijumf razuma - sumrak uma, rekao bi filozof. Smije li tehnologija raditi sve što može? Recimo, uništiti svijet nuklearnim bombama... I što će se dogoditi kada čovjek padne s toga skateboarda pri brzini 70 km/h i to na beton? Glavno da se poslije toga skateboard može još voziti.
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice