Battlefield V odgođen do kraja studenog

poruka: 18
|
čitano: 5.127
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Battlefield V odgođen do kraja studenog".
15 godina
offline
Battlefield V odgođen do kraja studenog

i sad će neka budala davati vreće love za karticu, zato da bi možda-jednom battlefield mogla igrati s rtx-om? o gluposti ljudska, dokle više?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Battlefield V odgođen do kraja studenog

Usrali se.

 
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V odgođen do kraja studenog

Sh*t od igrice,nadam se da ce flopat.

Nikakve novosti osim onog battle royal moda...

Moj PC  
5 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog
Paolo Maldini kaže...

Usrali se.

 kako i nebi kad su vidjeli kako bajno leti bf5 na gtx 2080ti u 30fpsa, dodali 5 refleksija sve krepalo na kartici od 10000knlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog
Stjepanj kaže...
Paolo Maldini kaže...

Usrali se.

 kako i nebi kad su vidjeli kako bajno leti bf5 na gtx 2080ti u 30fpsa, dodali 5 refleksija sve krepalo na kartici od 10000knlp

 mislim da im je to najmanji problem...

12 godina
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog
Ajar kaže...

i sad će neka budala davati vreće love za karticu, zato da bi možda-jednom battlefield mogla igrati s rtx-om? o gluposti ljudska, dokle više?! 

 E, ko da nikad u životu nisi stupio u kontakt s nekom drugom osobom 

 

Industrija zabave okreće milijarde i milijarde dolara.

Ljudi kupuju jača računala da bi igrali na višim detaljima!

Ljudi kupuju karte za kino da bi odgledali film koji će sutra zaboraviti.

Ljudi kupuju knjige. Pazi sad, mogao bi pasti sa stolca... neke nikad ni ne pročitaju!

 

Drži se sad, drži prste na 194... ima ljudi koji kupuju mobitele i automobile, nekoliko tisuća puta skuplje od graf. kartice....  zbog društvenog statusa!! 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog
C4R3ON kaže...

Sh*t od igrice,nadam se da ce flopat.

Nikakve novosti osim onog battle royal moda...

 Imaš neke insider infomarcije? :D Igra još nije izašla, znaš?

 

Kako me BF1 razočarao, tako se nadam da će BFV biti nekoliko puta bolji, a po ovome što vidim, ima šanse da se to dogodi.

Pogotovo sad kad imaju mjesec dana više da srede igru.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V odgođen do kraja studenog

neki bi kupili i govance u foliji samo da pise batlfild na njemu.. neka opametit ce se i oni mozda. 

xfact
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog
=xfact= kaže...

neki bi kupili i govance u foliji samo da pise batlfild na njemu.. neka opametit ce se i oni mozda. 

 Istina.

Al koliko vidim, sve ih je manje.

 

Ako BFV bude uspjeh (po rakcijama ljudi, ovo izgleda teško), možda će opet dobti priliku prodavati govance u slijedeća 2-3 nastavka :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog
CyberDemonVZ kaže...

 E, ko da nikad u životu nisi stupio u kontakt s nekom drugom osobom 

 

Industrija zabave okreće milijarde i milijarde dolara.

Ljudi kupuju jača računala da bi igrali na višim detaljima!

Ljudi kupuju karte za kino da bi odgledali film koji će sutra zaboraviti.

Ljudi kupuju knjige. Pazi sad, mogao bi pasti sa stolca... neke nikad ni ne pročitaju!

 

Drži se sad, drži prste na 194... ima ljudi koji kupuju mobitele i automobile, nekoliko tisuća puta skuplje od graf. kartice....  zbog društvenog statusa!! 

 ma znam. mene to rastužuje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog

Ne brini. Budi sretan.

Bar su potrošili lovu na nešto što ih veseli. Fali nam malo veselja na ovome svijetu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog
CyberDemonVZ kaže...
C4R3ON kaže...

Sh*t od igrice,nadam se da ce flopat.

Nikakve novosti osim onog battle royal moda...

 Imaš neke insider infomarcije? :D Igra još nije izašla, znaš?

 

Kako me BF1 razočarao, tako se nadam da će BFV biti nekoliko puta bolji, a po ovome što vidim, ima šanse da se to dogodi.

Pogotovo sad kad imaju mjesec dana više da srede igru.

 Meni osobno je BF1 vrh, puno bolji od BF3 i 4 a hardline neću ni spominjati. Baš bih volio znati šta tebi ne valja u njemu? Evo trenutno ga igram svaki dan po par sati i ne mogu dočekati da ga ponovo upalim (lvl 113 PS4 i 108 PC).

12 godina
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog

U bf3 i 4 imam nekoliko tisuća sati. U bf1 možda 100.

Ne sviđa mi se osjećaj kad pucam s lmg-evima, ne sviđa mi se starinski ugođaj, nisu mi baš privlačna stara oružja, a pogotovo ne optika.

Za oružja imam osjećaj da ne pogađaju gdje ciljam, poslije igranja bf4 izgleda mi da se moj lik u igri čudno kreće, avioni i tenkovi su kao kutije s krilima ili gusjenicama.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Battlefield V odgođen do kraja studenog

Da baš je EA briga za prodaju RTX kartica, to je enthuziast roba koja do kraja godine na Steam-u neće držat niti 1% playerbasea.

Battlefield V je odgođen:
1. Zbog toga što se igra našla u sendviču između dva najveća ovogodišnja naslova.
2. Zato što još od onog prvog trash trailera, koji količinom eksplozija i lens flare-a kao da je ispao iz mokrih snova Micheal Baya, feedback na igru je poprilično loš. Neš ti WW2 u kojem vojnici opremljeni katanama te našminkane šmizle obružane metalnim kukama/rukama te toljagama harače bojištem
3. A doprinjeo je i EA menagment s kretenskim komentarima tipa - raznolikost je bitna, svi koji se ne slažu su neuki, kome se ne sviđa nek ne kupuje, tako da im je broj preordera 85% manji nego u direktne konkurencije

 

Naravno da su se sad usrali vidjevši da im se na tržištu sprema potop, pa se lansiranje pomaklo u manje natrpan slot pod izlikom treba nam još vremena, a dotle ce nas bombardirat njihov marketing.

 

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V odgođen do kraja studenog

Igra nije odgođena zbog ugađanja igrčima nego zbog toga što je nekoliko ljudi napustilo Dice.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog
Ajar kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 E, ko da nikad u životu nisi stupio u kontakt s nekom drugom osobom 

 

Industrija zabave okreće milijarde i milijarde dolara.

Ljudi kupuju jača računala da bi igrali na višim detaljima!

Ljudi kupuju karte za kino da bi odgledali film koji će sutra zaboraviti.

Ljudi kupuju knjige. Pazi sad, mogao bi pasti sa stolca... neke nikad ni ne pročitaju!

 

Drži se sad, drži prste na 194... ima ljudi koji kupuju mobitele i automobile, nekoliko tisuća puta skuplje od graf. kartice....  zbog društvenog statusa!! 

 ma znam. mene to rastužuje. 

 

Smiiješno što ti nije tuzno što si na svakoj jebenoj temi na ovom forumu prvi komentar tvoj, veliku vecinu vremena neka "šala". lmao kakav lik

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 10:03 (mislav_01).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog
CyberDemonVZ kaže...
C4R3ON kaže...

Sh*t od igrice,nadam se da ce flopat.

Nikakve novosti osim onog battle royal moda...

 Imaš neke insider infomarcije? :D Igra još nije izašla, znaš?

 

Kako me BF1 razočarao, tako se nadam da će BFV biti nekoliko puta bolji, a po ovome što vidim, ima šanse da se to dogodi.

Pogotovo sad kad imaju mjesec dana više da srede igru.

 Open beta ti je sljedeci mjesec tako da mi javi kakva ti je igra.

Po meni ovo izgleda isto kao BF1,a za to necu ni govorit kako je bilo dosadno,10 min igram i ravno u smece,isto se dogodilo i za battlefront 2.

Ehh moj DICE...jedino sto im dobro ide je grafika i zvuk.

6 godina
offline
Re: Battlefield V odgođen do kraja studenog
mislav_01 kaže...
Ajar kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 E, ko da nikad u životu nisi stupio u kontakt s nekom drugom osobom 

 

Industrija zabave okreće milijarde i milijarde dolara.

Ljudi kupuju jača računala da bi igrali na višim detaljima!

Ljudi kupuju karte za kino da bi odgledali film koji će sutra zaboraviti.

Ljudi kupuju knjige. Pazi sad, mogao bi pasti sa stolca... neke nikad ni ne pročitaju!

 

Drži se sad, drži prste na 194... ima ljudi koji kupuju mobitele i automobile, nekoliko tisuća puta skuplje od graf. kartice....  zbog društvenog statusa!! 

 ma znam. mene to rastužuje. 

 

Smiiješno što ti nije tuzno što si na svakoj jebenoj temi na ovom forumu prvi komentar tvoj, veliku vecinu vremena neka "šala". lmao kakav lik

 Ajde mislave, ostavi se prsuta, vidis da si previse slan ovih dana.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice