Beč koristi adventske sajmove za testiranje 5G teh

poruka: 6
|
čitano: 2.083
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Beč koristi adventske sajmove za testiranje 5G teh".
6 godina
protjeran
offline
Beč koristi adventske sajmove za testiranje 5G teh

Zagreb rabi adventske sajmove za uvaljivanje mesa sumnjiva podrijetla s isteklim rokom trajanja. Beat that.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
 
9 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Beč koristi adventske sajmove za testiranje 5G teh

A na koji način oni to misle testirati? Ima ravno nula komercijalnih 5G uređaja.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Beč koristi adventske sajmove za testiranje 5G
Mary Sue kaže...

Zagreb rabi adventske sajmove za uvaljivanje mesa sumnjiva podrijetla s isteklim rokom trajanja. Beat that.

 

13 godina
offline
Re: Beč koristi adventske sajmove za testiranje 5G
Fake as f***!

Ne postoji još niti jedna bazna stanica komercijalna s 5G-om + da ne pričamo o prijemnoj strani 😄
Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Beč koristi adventske sajmove za testiranje 5G
Jel ova vijest po netu prava da su u Haagu umirale ptice (297) po parku dok su testirali 5G na vršnoj frekvenciji od 7,40 GHz?
 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Beč koristi adventske sajmove za testiranje 5G
JozoBozo121 kaže...

A na koji način oni to misle testirati? Ima ravno nula komercijalnih 5G uređaja.

 pa normalno da nema komercijalnih još, oni testiraju naravno nekomercijalne 5g uređaje. inače, uskoro će bit dostupni neki i komercijalni uređaji, npr. xiaomi je najavio da će u siječnju predstaviti mi mix 3 s 5g modemom, huawei isto najavljuje da će 2019 izdati neke mobitele s podrškom za 5g.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice