Beč proglašen „najpametnijim“ gradom na svijetu, d

poruka: 5
|
čitano: 2.572
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Beč proglašen „najpametnijim“ gradom na svijetu, d".
9 godina
neaktivan
offline
Beč proglašen „najpametnijim“ gradom na svijetu, d

a ja mislio da je najpametniji grad neki iz hercegovine

Moj PC  
7 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Beč proglašen „najpametnijim“ gradom na svijetu, d

Sta nije glavni grad Zagreba Hrvatska, i po tome Afrika najvece jezero u Europi?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Beč proglašen „najpametnijim“ gradom na svijetu, d

beč, iako savršen grad, nije pametan, već (za razliku od "nekih") ima inteligentnu/pametnu upravu (austro-ugarska škola) koja funkcionira i postoji radi građana (a ne obratno). to što ima i može beč, mogu svi, ako se udovolji uvjetima iz prve rečenice (90% hrvatskih naselja, posebno onih urbano-seljačinskog tipa, automatski otpada). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Beč proglašen „najpametnijim“ gradom na svijet
Nema Beč pametnu upravu, nego pametne građane, koji biraju tu upravu. Vjerojatno ne biraju doživotno čovjeka koji sredi otkaz policajcu koji ga je kaznio.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Beč proglašen „najpametnijim“ gradom na svijet
Visak kaže...
Nema Beč pametnu upravu, nego pametne građane, koji biraju tu upravu. Vjerojatno ne biraju doživotno čovjeka koji sredi otkaz policajcu koji ga je kaznio.

 dakle, beč IMA pametnu upravu i način kako se do nje dolazi i kako je održava. iako nema te etničke/kulturološke/jezične zajednice koja tamo ne obitava, sve savršeno funkcionira. ono čega jednako ima ali je "disabled by default" u javnom sektoru je "sveta obitelj", rodijaci, familije, kumstva, seljoberstvo, kamenjarstvo, primitivizam, neobrazovanost, nekultura i ostali rvacki međusobno isprepleteni folklori. istina, nisu imali '90-te, kad se sve navedeno nakotilo i metastaziralo u rvat'na (i dalje to čini). s osme strane, nisu ni austrijanci sisali vanbrodske motore. bandić je posljedica, a ne uzrok. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 9:51 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice