Belgija proglasila loot boxeve kockanjem

poruka: 18
|
čitano: 6.999
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Belgija proglasila loot boxeve kockanjem".
8 godina
protjeran
offline
Re: Belgija proglasila loot boxeve kockanjem

Prije par dana je bila greska google translatea sada ni covjek koji pise ove vijesti ne zna pravilno procitati tudu vijest sa stranih stranica.

15 godina
offline
Belgija proglasila loot boxeve kockanjem

EA je osim ovoga još i u drugim problemima, budući da se prema glasinama u kontroverzu sa Star Wars Battlefrontom II umiješao i Disney te da je zapravo odluka o privremenom uklanjanju svih oblika mikrotransakcija iz te igre došla zbog pritiska kompanije koja im je dala licencu za izradu igara u tom svjetski popularnom znanstveno-fantastičnom serijalu. Službena izjava Lucasfilma bila je sljedeća: "Star Wars je uvijek bio usmjeren na fanove. Nije važno radi li se o Battlefrontu ili nekom drugom Star Wars iskustvu, oni se uvijek nalaze na prvom mjestu. Zbog toga podržavamo odluku EA-ja da privremeno uklone mikrotransakcije kako bi umirili fanove."

 

Koliko ja vidim ovdje se i dalje radi o privremenom! uklanjanju mikrotransakcija, tako da će EA pričekati da prestane pritisak, za blagdane se pokupuje B2 i onda polako u malim koracima sa mali ažuriranjem igre ponovno uvesti mikrotransakcije tamo nagodinu.

 

Pa zna EA kako se žaba kuha, kakav pritisak Disneya i budalaštine.

 

Kako god, pohvalno je što je zajednica konačno digla glas protiv mikrotransakcija i bojkotira EA zbog ovoga, ali nevjerujem da će istrajati na duže staze i da će ovo biti neka prekretnica.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Belgija proglasila loot boxeve kockanjem

Jasam za mikrotransakcije...

 

Ako budale zele placati jos povrh originalne cijene igre, zasto im ne naplatiti???

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
2 9 hvala 0
12 godina
offline
Re: Belgija proglasila loot boxeve kockanjem
Jedini ljek protiv ovakve bolest je da ljudi prestanu kupovati njihove igre.
(Iako ne vjerujem da će se to ikada desiti )

EAu svaka čast i od mene imaš veliki thumbs up. ~~~}🖕🏽🖕🏾🖕🏿

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Belgija proglasila loot boxeve kockanjem

Što je lootbox?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Belgija proglasila loot boxeve kockanjem
dado kaže...

Što je lootbox?

 U principu to ti je listić express lutrije - Kupiš loot box, zagrebeš i pronađeš u njemu nagrade! Samo što većina tih nagrada uvijek niske vrijednosti, sa određenim (malim postotkom) da dobiješ nekakve premium iteme (jackpot) koje možeš koristiti u igri.

 

Čudno mi je zapravo kako to u gaming industriji tako lako prošlo bez nekakve kontrole i radi se maximalna eksploatacija kockarskih ovisnosti kako bi se zaradila lova. Samo što u ovom slučaju nagrada nije novčana (povrat uloženog novca) već nekakav digitalni sadržaj koji realno gledajući ni nema vrijednost (vrijednost mu je ta koju su oni sami zadali) 

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 12:48 (Stoja).
15 godina
offline
Re: Belgija proglasila loot boxeve kockanjem
dado kaže...

Što je lootbox?

https://en.wikipedia.org/wiki/Loot_box

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Belgija proglasila loot boxeve kockanjem

Briga me ako u lootboxu stoje samo stvari koje ne utječu na samo iskustvo igranja. Ali ovo u Star Wars Battlefront 2 (2017) je bezobrazno.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Belgija proglasila loot boxeve kockanjem
Briga je tebe, a briga je i mene jer nebumo kupili. Ali se stavi u situaciju da si izljeceni kockar, a uz to i gamer i onda te krenu trpat s takvim stvarima. Kako bi se osjecao?

A za djecu je valjda sve jasno. Ja kraj svojih ne zelim to u igrama, pogtovo jer ih zanimaju igre.

I opet ponavljam ko papiga. Dam pare za skin i dobijem taj skin, sve pet. Al ne da dam pare da kupim sansu da dobijem to kaj zelim. To je notorna glupost. Predatorska mehanika u igrama koja cilja a slabe ljude pa cak iako ti mislis da tebe to ne dira, treba uzeti u obzir da nismo svi isti i da takvih ima jako puno. A to se zove iskoristavanje i pateticno je i treba zakonom zabraniti...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
10 godina
neaktivan
offline
Re: Belgija proglasila loot boxeve kockanjem
igre treba zabraniti, ukinuti, izbrisati da tupi ameri rade (i ostali radno sposobni) nekaj korisno rade
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Belgija proglasila loot boxeve kockanjem

 LOOT i RNG su pomama proizvođača za novcem... ne igram više ništa.. ostao samo Minecraft od multiplayera..(dok kopam, smiren sam ko beba..)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Belgija proglasila loot boxeve kockanjem

A to što na mobitelima ima još gorih gadarija, to nikoga nije briga.

Upravo su od njih prekopirali ove 'loot' podvale.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 18:56 (memulica).
Moj PC  
10 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Belgija proglasila loot boxeve kockanjem
memulica kaže...

A to što na mobitelima ima još gorih gadarija, to nikoga nije briga.

Upravo su od njih prekopirali ove 'loot' podvale.

 Na telefonu igram jednu igru The Walking Dead Road to Survival i ljudi troše fine sume (za naš pojam) za dobivanje charactera... malo ih hebe RNG pa potroše po 1000$ kada izbace nekog uber op chara, a dobiju neke prosječne pa onda plaču po forumima itd.

 

Hebena stvar...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Re: Belgija proglasila loot boxeve kockanjem
boxer kaže...
dado kaže...

Što je lootbox?

https://en.wikipedia.org/wiki/Loot_box

 

Jesi uopce procitao taj "odvjetnicki to-bi-moglo-biti-a-i-ne-mora" clanak gdje se samo kratko spominje "neki ljudi mozda misle da je to djelomicno kockanje"? :)

 

Mene zanima iskreni odgovor gamera 

16 godina
neaktivan
offline
Belgija proglasila loot boxeve kockanjem

ako je ovo kockanje onda su i kinder jaja kockanje...

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Belgija proglasila loot boxeve kockanjem
dado kaže...
boxer kaže...
dado kaže...

Što je lootbox?

https://en.wikipedia.org/wiki/Loot_box

 

Jesi uopce procitao taj "odvjetnicki to-bi-moglo-biti-a-i-ne-mora" clanak gdje se samo kratko spominje "neki ljudi mozda misle da je to djelomicno kockanje"? :)

 

Mene zanima iskreni odgovor gamera 

 Šta želiš reći?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
offline
Re: Belgija proglasila loot boxeve kockanjem
BlackDog22 kaže...

ako je ovo kockanje onda su i kinder jaja kockanje...

 Po meni sve što platiš, a rezultat je neočekivani je kocka.

 

U kinder jaju je svakako igračka. i čokolada okolo...

 

dado kaže...

 

Mene zanima iskreni odgovor gamera 

 

Ovi koji žive od toga sigurno neče biti protiv ničega..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice