Besplatan internetski tečaj o kućnim solarnim elek

poruka: 5
|
čitano: 9.805
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatan internetski tečaj o kućnim solarnim elek".
5 godina
offline
Besplatan internetski tečaj o kućnim solarnim elek

halo Bing

cijena sitnica

15000€ pa nadalje (off grid)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Besplatan internetski tečaj o kućnim solarnim elek

Prije je trebala studija utjecaja na okolis i miljardu papira, da li je to jos uvije tako?

 

Stvar je ionako na granici isplativosti, i kad ti zapjevaju sa svim papirima koje treba napraviti covjeka prodje volja.

Plus sto HEP treba cukati za rukav, pa tko ce se upustati u to za solarno za po doma.

 

 

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Besplatan internetski tečaj o kućnim solarnim elek

Zed's Dead!

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 14:53 (Xidrus).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Besplatan internetski tečaj o kućnim solarnim
mpapec kaže...

Prije je trebala studija utjecaja na okolis i miljardu papira, da li je to jos uvije tako?

 

..

 -studija za okoliš i ostali papiri se koriste kad se nešto ne želi.. klasična rutina lokalnih vlasti ili politike, ovisno kad nešto guraju-žele ili ne...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Besplatan internetski tečaj o kućnim solarnim elek

načelno je za sve osim birokracije i papirologije dovoljno 5 minuta. ovaj folklorni dio zahtijeva bar mjesec-dva (ako se ništa ne izmijeni u međuvremenu) a započeo bi kao što je mene savjetovao jedan javni bilježnik povodom imovinskih zapetljancija: "kupite 5 x 20 dkg kave i nekoliko kutija bajadera ..." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice