Besplatno rudarenje bitcoina uz pomoć Tesle

poruka: 6
|
čitano: 5.431
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatno rudarenje bitcoina uz pomoć Tesle".
12 godina
offline
Besplatno rudarenje bitcoina uz pomoć Tesle

Bolesno,lik bu otplatil auto za mjesec dana 

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Besplatno rudarenje bitcoina uz pomoć Tesle

vlasnik tesle jamčano korijenje vuče iz "država regije". krv je ionako (približno) 80% voda no ostatak nije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Besplatno rudarenje bitcoina uz pomoć Tesle

Smiješno je da u 2017. godini BUG i dalje trubi o rudarenju Bitcoina sa grafičkim karticama, nešto što je postalo neprofitabilno valjda još prije 4-5 godina. Uostalom, na slici graf. kartica uopće nema (svi PCI-E riseri su prazni), a u originalnom članku je jasno napomenuto da to NIJE konfiguracija za rudarenje Bitcoina, baš zato jer se temelji na graf. karticama.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
5 1 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Re: Besplatno rudarenje bitcoina uz pomoć Tesle

Ajde, šta cjepidlačiš. U orginalnom članku piše da nije za bitcoine, ali je vjerojanto za neke druge criptovalute. Ipak smo mi narod koji zube pere kalodontom marke aquafresh i računa na digitron marke casio, pa možemo pričati i o rudaranju bitcoina tipa dogecoin...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Re: Besplatno rudarenje bitcoina uz pomoć Tesle
Vortac kaže...

Smiješno je da u 2017. godini BUG i dalje trubi o rudarenju Bitcoina sa grafičkim karticama, nešto što je postalo neprofitabilno valjda još prije 4-5 godina. Uostalom, na slici graf. kartica uopće nema (svi PCI-E riseri su prazni), a u originalnom članku je jasno napomenuto da to NIJE konfiguracija za rudarenje Bitcoina, baš zato jer se temelji na graf. karticama.

 Vortac, molim te objasni mi kako se onda rudare bitcoini, na kakvim strojevima. Znam da je nedavno bila velika nestašica Radeonki 580, jer da su one imale dobar omjer cijene i računalne snage potrebne za rudarenje bitcoina. Kako bi onda otprilike trebao izgledati stroj za rudarenje kriptovaluta? Neki link ili slično ako može, jer ja što znam o rudarenju, znam iz BUG-a. Unaprijed hvala (nije nikakav sarkazam, stvarno me zanima) A što se tiče mahera koji koristi tesline superpunjače za pogon stroja za rudarenje bitcoina, to baš i nije u redu, punjači nemaju tu namjenu.

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2017 8:41 (učo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatno rudarenje bitcoina uz pomoć Tesle
učo kaže...
Vortac kaže...

Smiješno je da u 2017. godini BUG i dalje trubi o rudarenju Bitcoina sa grafičkim karticama, nešto što je postalo neprofitabilno valjda još prije 4-5 godina. Uostalom, na slici graf. kartica uopće nema (svi PCI-E riseri su prazni), a u originalnom članku je jasno napomenuto da to NIJE konfiguracija za rudarenje Bitcoina, baš zato jer se temelji na graf. karticama.

 Vortac, molim te objasni mi kako se onda rudare bitcoini, na kakvim strojevima. Znam da je nedavno bila velika nestašica Radeonki 580, jer da su one imale dobar omjer cijene i računalne snage potrebne za rudarenje bitcoina. Kako bi onda otprilike trebao izgledati stroj za rudarenje kriptovaluta? Neki link ili slično ako može, jer ja što znam o rudarenju, znam iz BUG-a. Unaprijed hvala (nije nikakav sarkazam, stvarno me zanima) A što se tiče mahera koji koristi tesline superpunjače za pogon stroja za rudarenje bitcoina, to baš i nije u redu, punjači nemaju tu namjenu.

 bitcoin se rudari (u 99% slucajeva) sa Antminerima tvrtke Bitmain, tocnije modelom S9 (trenutno)

altcoinovi se majnaju sa grafickim karticama, najcesce njih 6 na asrock h81 pro btc maticnoj ploci koja ima 6 PCI express slotova, ako te zanima kako izgleda guglaj ethereum mining rig

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice