Besplatno zaigrajte This War of Mine na Steamu

poruka: 4
|
čitano: 2.354
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatno zaigrajte This War of Mine na Steamu".
15 godina
offline
Besplatno zaigrajte This War of Mine na Steamu

Zanimljivo mi je da postoji i verzija ove igre

na ploči.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2018 10:36 (Grognard).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Besplatno zaigrajte This War of Mine na Steamu
Ja skroz zaboravio na ovu igru, a htio sam ju zaigrati. Sv ese bojím. Da ču se rasplakao, pogotovo ako neki dijelovi budi tužni 😢
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Besplatno zaigrajte This War of Mine na Steamu
ivan262 kaže...
Ja skroz zaboravio na ovu igru, a htio sam ju zaigrati. Sv ese bojím. Da ču se rasplakao, pogotovo ako neki dijelovi budi tužni 😢

 Prešao sam originalni dio, dodatke nisam igrao. Igra ima dirljivih i potresnih momenata pa ako si emotivan i uživiš se u igru, mogla bi te malo rastužiti, ali čisto sumnjam da će te rasplakati.

 

Pomozi onoj djeci što traže lijekove za bolesnu majku, a što se tiče depresije likova jednostavno se pomiri da će netko umrijeti ili poginuti.

 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/This_War_of_Mine

This War of Mine is a war survival video game developed and published by the Polish game development company 11 bit studios.[3] The game, inspired by the 1992–95 Siege of Sarajevo during the Bosnian War, differs from most war-themed video games by focusing on the civilian experience of war rather than frontline combat.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Re: Besplatno zaigrajte This War of Mine na Steamu
boxer kaže...
ivan262 kaže...
Ja skroz zaboravio na ovu igru, a htio sam ju zaigrati. Sv ese bojím. Da ču se rasplakao, pogotovo ako neki dijelovi budi tužni 😢

 Prešao sam originalni dio, dodatke nisam igrao. Igra ima dirljivih i potresnih momenata pa ako si emotivan i uživiš se u igru, mogla bi te malo rastužiti, ali čisto sumnjam da će te rasplakati.

 

Pomozi onoj djeci što traže lijekove za bolesnu majku, a što se tiče depresije likova jednostavno se pomiri da će netko umrijeti ili poginuti.

 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/This_War_of_Mine

This War of Mine is a war survival video game developed and published by the Polish game development company 11 bit studios.[3] The game, inspired by the 1992–95 Siege of Sarajevo during the Bosnian War, differs from most war-themed video games by focusing on the civilian experience of war rather than frontline combat.

 a uopće nije tak teška igra, ne mora nitko umrijeti. Ja sam u jednoj partiji potamanio dva vojnika-snajperista u istoj zgradi samo s nožem jer je AI preglup i skrivanje u sjeni premoćno

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2018 16:01 (Ges).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice