BFS 2019: Influencer na influencera

poruka: 11
|
čitano: 2.924
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BFS 2019: Influencer na influencera".
15 godina
offline
BFS 2019: Influencer na influencera

tikve pokondirene, da vas ameri jebli sa svojim "utjecajem" zbog kojega više ne poznajete faterinje/materinji. ako su oba "influenceri", to znači da imaju gripu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 0 hvala 3
12 godina
odjavljen
offline
Re: BFS 2019: Influencer na influencera
Pa kad nisi uzimao vitamina C 😜😜
14 godina
offline
Re: BFS 2019: Influencer na influencera
Ajar kaže...

tikve pokondirene, da vas ameri jebli sa svojim "utjecajem" zbog kojega više ne poznajete faterinje/materinji. ako su oba "influenceri", to znači da imaju gripu. 

 

Konačno da i to netko kaže. I meni ta pomodna riječ ide na džigericu. Čim ju pročitam, odmah se sjetim Sanje Kovač i proradi nesputana mladost u meni. Ako je to influencerstvo budućnost novinarstva, ne želim imati ništa s takvom budućnosti. Obični individualni marketing koji je plaća pojedincu, a on radi "objektivne" reportaže. 

 

Koliko je isprazan pojam "influencera", najbolje se vidi ako trebate djetetu objasniti kakvo je to zanimanje. Čudi me da njuška poput Olega voli da ga se tako zove. Čovjek ima sjajnu novinarsku karijeru, dobro pisanje, karizmu (vidi njegove slike, isti je na svakoj: pravi veseljak, kaj ne?), mogao bi postati legenda u našoj sredini, a on ne želi da ga se zove novinarom. Valjda bi propao u zemlju od srama da ga netko nazove putopiscem, pustolovom ili sličnim uvriježenim nazivom. 

 

Po meni je influencer najobičniji propagandist ili propagator, samo uljepšano suvremenim tech miomirisom. Može i utjecajnik. Ali i dalje je pojam prazan od sadržaja.

 

 

 

 

16 godina
offline
BFS 2019: Influencer na influencera

...da mi je čut Olegove misli kad su ga etiketirali kao influencera 

I'm Afraid of Americans
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: BFS 2019: Influencer na influencera
Apsolutni mag.. koje umijeće..
Ništa ne radit, a džabe obilazit bespuća zadnjeg afričkog shupka.

I onaj ciganović influensira ,troši se nečija lova,a ništa teže od kašike nije
podigao.
Respect
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
BFS 2019: Influencer na influencera

želim vjerovati da se sprdaju samo 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
BFS 2019: Influencer na influencera

Čime se bavi "Influencer" ? 

Šta je to?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BFS 2019: Influencer na influencera
Neuk kaže...

Čime se bavi "Influencer" ? 

Šta je to?

 Šta nisi došao pa naučio nešto?

16 godina
moderator
offline
Re: BFS 2019: Influencer na influencera
glava11 kaže...

želim vjerovati da se sprdaju samo 

 Uopće se ne sprdam(o)

Novinarstvo je mrtvo, influensing živi i napreduje

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 16:51 (Zli Luđak).
7 godina
offline
Re: BFS 2019: Influencer na influencera
Zli Luđak kaže...
Neuk kaže...

Čime se bavi "Influencer" ? 

Šta je to?

 Šta nisi došao pa naučio nešto?

 
Daleko mi je, a i nemam baš puno slobodnog vremena.  

Je li se izinfluenseralo išta?

15 godina
offline
Re: BFS 2019: Influencer na influencera
Zli Luđak kaže...
glava11 kaže...

želim vjerovati da se sprdaju samo 

 Uopće se ne sprdam(o)

Novinarstvo je mrtvo, influensing živi i napreduje

I see.. šteta, još uvijek mi je draži utjecaj pisane riječi dok komjutam ili sam na wc šolji. 

U svakom slučaju želim sreću u daljnjem influensanju, molit ću se da ne prijeđete u "instagram duhovne vođe" to je, primjećujem, jako popularno. Level-up influensanja.. 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice