BFS 2019: O posljednjem stoljeću homo sapiensa

poruka: 9
|
čitano: 2.949
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BFS 2019: O posljednjem stoljeću homo sapiensa".
15 godina
offline
BFS 2019: O posljednjem stoljeću homo sapiensa

jedna pjesmica nepravedno zapostavljene braće, da vam bude lakše (i poslije vas zarazno danima proganja): homo, sapiensi! 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 19:16 (Ajar).
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: BFS 2019: O posljednjem stoljeću homo sapiensa
Ajar kaže...

jedna pjesmica nepravedno zapostavljene braće, da vam bude lakše (i poslije vas zarazno danima proganja): homo, sapiensi! 

 

 Evo i tebi pjesmica

 

16 godina
offline
BFS 2019: O posljednjem stoljeću homo sapiensa

Definitivno najbolje predavanje koje sam cuo vec dugo. Svaka cast!

Object reference not set to an instance of an object
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
BFS 2019: O posljednjem stoljeću homo sapiensa

Kad ce snimka predavanja? Ovakvo predavanje zasluzuje visestruka slusanja!

 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BFS 2019: O posljednjem stoljeću homo sapiensa
Matatata krele od zanata kaže...

Kad ce snimka predavanja? Ovakvo predavanje zasluzuje visestruka slusanja!

 Svi su video materijali u obradi, a kako ih ima jako puno, trajat će to... Ali nadam se da bi već idućeg tjedna mogli krenuti s objavama na YouTubeu.

...
15 godina
offline
BFS 2019: O posljednjem stoljeću homo sapiensa

Ovo predavanje ću pokazati mojima doma čim bude negdje objavljen. I ja jedva čekam da ga ponovo poslušam,fenomenalno.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
BFS 2019: O posljednjem stoljeću homo sapiensa
Još jedan dokaz da nije svatko i ne može svatko biti popularizator znanosti. Bio sam nedavno na jednom znanstveno-popularnom predavanju nekog kemičara. Uopće nije bilo jasno zašto i zbog čega sve to govori. Došao sam u napast da prekinem predavanje i održim, onako napamet, triput bolje predavanje o temi o kojoj je govorio. Uglavnom je bila riječ o tome kako je puno radio i napravio. Na kraju je, kao kruna svemu, došao popis njegovih radova (dvadesetak) s imenima možda dvaput više suradnika. Pa ti to zapamti - i divi mu se.
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
BFS 2019: O posljednjem stoljeću homo sapiensa

 

Ovo je bilo najposjećenije predavanja na BFS 2019 godine.

Gosp. Korado je morao ljude sa stage smirivati da više ne plješću...Znači, bilo je odlično. Kao i cijeli BFS '19,....al' o tome u posebnom osvrtu.

 

 

Rekao između ostalog da su sada u jeku "velike rasprave" između ravnozemljaša i šupljozemljaša,.....

.....pogotovo je kritično kod nas ,gdje više poticaja dobije jedna krava, nego jedan mladi znastveni novak.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: BFS 2019: O posljednjem stoljeću homo sapiensa
Dok čekate video, Korada možete čuti u seriji emisija "Explora", izuzetno zanimljiv predavač, sugovornik

https://radio.hrt.hr/emisija/explora/248/
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice