Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji Ari

poruka: 12
|
čitano: 4.664
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji Ari".
13 godina
offline
Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji Ari

80 miliona ? Ono čini mi se malo, ali vjerojatno dovoljno za projektiranje i možda zemljište...

 
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji

Vijest stara tjedan dana.

8 godina
offline
Re: Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji
Baš se isprsio.
Ja rekoh
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji Ari

taman za 3-4 fontanice 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji
zas ne ulozi milijardu, nece ga pogoditi.. a za te novce moze napraviti cudo od grada
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji
Byron kaže...

80 miliona ? Ono čini mi se malo, ali vjerojatno dovoljno za projektiranje i možda zemljište...

 Pise ti za pocetak... Ovo sto si naveo je pretpostavljam tih pocetnih jer ne definira kada ce krenuti u izgradnju... Cini se zanimljivo... 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
15 godina
neaktivan
offline
Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji Ari

Windowstown. Ali će se plaviti.

 

 

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji Ari

Lik i dalje nije prerasao Simcity. Ili je sad na Minecraftu?

 
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji
Kakav je on "veliki filantrop" jel to zaslužuje po ovome https://m.youtube.com/watch?v=8BobKXkrt8M što propagadnom tvrdi da ima previše ljudi, što žene u latinskoj Americi koje su zatrudnjele ne mogu roditi jer su dobili njegov lijek
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji
miller1985 kaže...
Kakav je on "veliki filantrop" jel to zaslužuje po ovome https://m.youtube.com/watch?v=8BobKXkrt8Mšto propagadnom tvrdi da ima previše ljudi, što žene u latinskoj Americi koje su zatrudnjele ne mogu roditi jer su dobili njegov lijek

 Prilično sam iznenađen da je tek 9. komentar conspiracy hejt. Valjda je takav dan, sporo paljenje. 
Inače, lijepa je ta šminkica tipa električni autići, wifi za sve i njegovog brata, ali ako misli biti ekološki samoodrživ - kako misli s vodom?
Mislim, OK, Las Vegas zabole ona stvar za ekologiju i troše kaoda nema sutra, ali ako misli biti napredniji, pustinja Arizone baš ne obiluje obnovljivim izvorima vode ni padalina.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
8 godina
offline
Re: Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji
overhaul kaže...
miller1985 kaže...
Kakav je on "veliki filantrop" jel to zaslužuje po ovome https://m.youtube.com/watch?v=8BobKXkrt8Mšto propagadnom tvrdi da ima previše ljudi, što žene u latinskoj Americi koje su zatrudnjele ne mogu roditi jer su dobili njegov lijek

 Prilično sam iznenađen da je tek 9. komentar conspiracy hejt. Valjda je takav dan, sporo paljenje. 
Inače, lijepa je ta šminkica tipa električni autići, wifi za sve i njegovog brata, ali ako misli biti ekološki samoodrživ - kako misli s vodom?
Mislim, OK, Las Vegas zabole ona stvar za ekologiju i troše kaoda nema sutra, ali ako misli biti napredniji, pustinja Arizone baš ne obiluje obnovljivim izvorima vode ni padalina.

 Radi on neku foru, solare koji usput dobivaju vodu. Misim, njegova ta fundacija :-)
Ne da mi se to tražiti, ali čak funkcionalno djeluje, na krov nekog sveučilišta je postavio mašineriju.

10 godina
offline
Bill Gates osniva svoj pametni grad u pustinji Ari

80 milja daje on, ostalo mogu drugi... pa neće valjda sve sam plaćati, da je tako radio nebi bio najbogatiji na svijetu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice