Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

poruka: 24
|
čitano: 8.564
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko".
16 godina
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

Oh, ne!

 

A ja rekao u sebi da je propalo sve kada sam usao na 3200 sa svim zivim i nezivim! 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 18:48 (Kant).
Moj PC  
11 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko

hehe... to the moon

15 godina
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

Petko na aparatima. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko
Samo strpljivo.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

Let the 2nd Bitcoin games begin - and may the odds be ever in your favor!

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 21:41 (DanijelX).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

šišanje za ovu sezonu počinje, navalite! 

moj savjet je da prvo uložite kuću, pa organe

 

kad ekipa skupi dovoljno vune ide to slobodnim padom dolje..

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 19:24 (digitall).
Moj PC  
6 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko
digitall kaže...

šišanje za ovu sezonu počinje, navalite! 

moj savjet je da prvo uložite kuću, pa organe

 

kad ekipa skupi dovoljno vune ide to slobodnim padom dolje..

 

Sinko bolje da si sutio jer ocigledno nemas blage veze o cemu pricas a jos manje o TA.

16 godina
protjeran
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

Hrvate uglavnom nerviraju deregulirana tržišta poput Bitcoina (naročito kada rastu) premda su tamo uložili jako malo ili ništa. Ali kad im mirovinski fondovi na burzi sprže stotine milijuna kuna, to im je nekim čudom posve nezanimljivo, dapače za pretpostaviti je da većina nikad nije ni doznala kada i kako je taj novac ispario, premda im mirovine direktno ovise o istom.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
19 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko
Tristan kaže...
digitall kaže...

šišanje za ovu sezonu počinje, navalite! 

moj savjet je da prvo uložite kuću, pa organe

 

kad ekipa skupi dovoljno vune ide to slobodnim padom dolje..

 

Sinko bolje da si sutio jer ocigledno nemas blage veze o cemu pricas a jos manje o TA.

ispricavam se tata, nisam tio.

samo kazem sto sam i prosli puta rekao, pa se to dogodilo... pusa 

 

kad su svi govorili ulazi, kupuj, prodaj organe, zenu, djecu.. mislim da sam cak pogodio i za koliko mjeseci ce se to dogoditi (obogatiti odredena ekipa, a naivcima kita u usta..)

 

djeco, sto prije shvatite da na ovom svijetu nije nista besplatno i slucajno, bit ce vam bolje u zivotu..

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 21:01 (digitall).
16 godina
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko
Kant kaže...

Oh, ne!

 

A ja rekao u sebi da je propalo sve kada sam usao na 3200 sa svim zivim i nezivim! 

 

 

Oh wait

 

 

Nitko ne vidi dalje od izbora koje ne shvaća.
14 godina
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

Moram priznati da nisam dovoljno pametan i ne kužim baš te kripto valute. To mi je previše nestabilno (volatilno, kako kažu stručnjaci) i previše rizično. Više volim manji ali siguran dobitak nego ovo ludiranje sa skakanjem i padanjem cijena na dnevnoj osnovi. Sve mi se to čini kao velika muljaža, mada znam da je zamišljeno da bude sigurno, ali daj ti od muljatora nešto 100% zaštiti. Naravno da će netko spremiti finu pinku u džep, ali ne želim da to bude moj gubitak.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

Znači, taj što je uložio 100 miliona će podići 150 miliona i onda opet ide dole?

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 23:43 (Mad-Max-X).
 
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko
Iz ovoga je jasno da je Bitcoin nečija privatna igračka, vjerojatno krupnih kapitalista i mafijaša kojima virtualni novac služi za prikrivanje odnosno maskiranje nekih aktivnosti i novca ili pak za rušenje konkurencije. Uglavnom, za običnu raju to je ruski rulet.
 
8 1 hvala 0
14 godina
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

iz ovoga je jasno da je istinita stara bosanska izreka:

 

jedino tvoje što raste u tuđim rukama je kurac!

 

za novce, izvolite sse potruditi sami...ne gazite grafičke izvan onoga za što su osmišljene - igri!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

Ja sam loš čovjek,  satirem grafičke, a ne igram se!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko
Stric_Jura kaže...

 

 

za novce, izvolite sse potruditi sami...ne gazite grafičke izvan onoga za što su osmišljene - igri!

 Po tome više ne smijem smočiti u autu jer nije osmišljen za to? 

Šalu na stranu, super je sve to s bitcoinom, ko voli nek izvoli, ali mislim da svima mora biti jasno da trenutno jedini profiteri su veliki igrači i mjenjačnice. Sitne ribe ostaju sitne ribe. Zasad!

Jedina utjeha odnosno nada može biti potencijal koji ima bitcoin odnosno blockchain tehnologija, pa ko ulaže s namjerom hodlanja na duže periode, e taj će možda od svega toga imati konkretne koristi kroz par godina.

14 godina
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

2015 iz fore ulozio 50 eur. cekao sam da dodje do 1000eur, kada je bilo 900eur nisam jos htio izvuci. na kraju izvukao 250 eur. znaci cca 170eura sam bio u profitu. Sučelje na coinbaseu je odlično, fora iskustvo, no osobno ne bi više ulagao u bitcoin

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko
Stric_Jura kaže...

 

za novce, izvolite sse potruditi sami...ne gazite grafičke izvan onoga za što su osmišljene - igri!

 svoju nevidiju i koristim za igre, no prvih dva mjeseca je ganjala coine i otplatila trećinu svoje cijene, kamo sreće da sam se prije priključio vlakiću

još skoro trećinu je pokrila stara 1050ti i već godinu i pol dana se igram na gtx 1070 za manje od 2.000 kuna i to iz vremena kad su se polovne prodavale za više nego duplo

kupio sam je u protisa na nekoj akciji za manje od 4.000 kuna početkom siječnja 2018. i isti dan sam je mogao prodat susjedu za 5.000

 

isto tako, da sam poslušao instikt i početkom 2017. kupio koju stotinu eth-a, dok su bili na 10 dolara, pa prodao kad su došli do soma, još i sad bi bilo juhuhu

a baš sam imao u to vrijeme viška 20 keka eura i mislio se na koji kurac ih potrošit... jebat ga, lova je otišla na putovanja i druge gušte

 

zapravo, bio bi i kupio bar stotinjak eth-a da je kojim slučajem prijava na binance (ili koja je već burza bila) bila iole jednostavnija, no nakon sat i pol vremena uzaludnog pokušavanja slanja preslika osobne, vozačke i ostalih sranja, odustao sam i naručio avio karte za amsterdam... ostalo je završilo u dimu :)

16 godina
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

Izvrsno kako većina ljudi komentira o kriptovalutama (i/ili blockchainu) a jedino što zna o toj temi jest samo te riječi koje izgovaraju.

Oni koji se bave blockchainom i kriptovalutama znaju točno zašto je ovaj rast.

 

1. Kao prvo Microsoft je objavio da će koristiti Bitcoin blockchain tehnologiju za svoje usluge.

2. Drugo, u Americi uskoro dolazi odluka za trgovanjem kriptom

3. Treće, Ethereum krajem mjesecan izbacuje novu verziju aka Mainnet

4. četvrto Ebay je dao naznaku da bi mogao ponuditi plaćanje kriptovalutama na Ebayu.

 

Dakle, prije nego počnete razglabati o nekoj temi, bilo loše ili dobro, prvo se treba informirati.

 
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko

1. da kao login... dapace po onome sto predlazu potpuno gubi smislao blockchaina i anonimnosti. drugim rijecima zele povezati wallet sa osobom.... dakle nema veze sa vrijednosti blockcina u smislu valute

2. ETF odluka tek treba doci, nitko nezna kakva ce biti ali sudeci prema prijasnjim odlukama najvjerojatniji scenarij je da ce opet biti ili odgodjena ili odbijena i tako jos barem godinu dve...

3. etherem prelazi na PoS sto je i sam osnivac rekao da bi zbog toga eth mogao vrijediti ravno 0...

4. gledajuci iz perspektive malog korisnika, zasto placati na ebayu s bitcoinom kojem cijena drasticno varirna na 1h nivu zezat se prvo sa kupovinom na mjenjacnici (fee) pa onda prebacivanje na wallet (fee) pa onda opet placat na ebayu (fee) za nesto sto mozes provuci karticu u jednoj stotinki vremena.

 

sve nabrojene stvari ne utjecu na potraznju btca i crypta nego sisanje ovaca s kojima im uvaljuju vijesti osim broja 2. koji moze biti gamechanger ali nema sanse za to dok btc ne kapitulira i dobro se akumulira...

11 godina
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko
Phoenix kaže...

 

 

3. etherem prelazi na PoS sto je i sam osnivac rekao da bi zbog toga eth mogao vrijediti ravno 0...

 

 

 

Samo da se osvrnem na ovo,nema smisla siriti dezinformacije,Vitalik to nikada nije rekao.

 

Ono sto je on rekao pocetkom prosle godine, kad je ETH vrijedio cca 3x vise nego sada "Reminder: cryptocurrencies are still a new and hyper-volatile asset class, and could drop to near-zero at any time. Don't put in more money than you can afford to lose. If you're trying to figure out where to store your life savings, traditional assets are still your safest bet."

 

A kad Ethereum predje na POS, usporit ce se stvaranje ETH sto samo moze  povecati cijenu, slicna stvar se dogadja sa BTC halveningom.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko
geronimo4661 kaže...

 

Samo da se osvrnem na ovo,nema smisla siriti dezinformacije,Vitalik to nikada nije rekao.

 

Ono sto je on rekao pocetkom prosle godine, kad je ETH vrijedio cca 3x vise nego sada "Reminder: cryptocurrencies are still a new and hyper-volatile asset class, and could drop to near-zero at any time. Don't put in more money than you can afford to lose. If you're trying to figure out where to store your life savings, traditional assets are still your safest bet."

 

A kad Ethereum predje na POS, usporit ce se stvaranje ETH sto samo moze  povecati cijenu, slicna stvar se dogadja sa BTC halveningom.

 

velika je razlika između etha i btca, pa onda i halfinga, ima jako puno teksta po internetu o implikacijama ETHa i njegove cijene kad prede na PoS, summa summarum ako sve prođe uspješno ETH nece ima nikakvu vrijednost u konacnosti jer ce se koristiti samo za staking nodove, a minimng se nece placati u ETH...

16 godina
offline
Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u nekoliko

Deckovi, jel brojimo profit???

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin dobio gotovo 40% na vrijednosti u neko
Kant kaže...

Deckovi, jel brojimo profit???

 Ja sam fokusiran na povećanje količine BTC i ETH, u tome mjerim profit, bit će vremena za USD.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice