Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!

poruka: 41
|
čitano: 10.899
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!".
14 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!
Horatio_Hornblower kaže...

Neka meni fond dionica dobivam godisnje cca 35% koji je siguran 

Aha..

13 godina
offline
Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!

Ako će to ovako rasti, na kraju će Satoshi Nakamoto biti najbogatiji čovjek na svijetu. 

Mislim da frajer ima oko milijun coinova po svojim walletima.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!
Kapetan Nemo kaže...

Bitcoin jest tehnološki proizvod ali njegov rast je zasnovan na najstarijim ljudskim porivima : pohlepi i strahu od propuštaja dobitka. Zbog svojih karakteristika inferiorniji je nekim drugim coinima i vjerojatno nikada neće biti korišten za masovna plaćanja, u biti će biti digitalno zlato. Koliko je podložan manipulacijama pokazalo se nakon Muskovog tweeta. Ja čak mislim (naravno,možda griješim) da je Musk prvo tweetnuo da vidi koliko njegova riječ može utjecati na porast vrijednosti a kad je vidio da i te kako može, kupio je veću količinu a nakon toga i to i objavio. A moguće je dio kupio i prije tweeta.
Da sad prodam iznos u bitcoinu koji imam lijepo bi zaradio ali iskreno, draže bi mi bilo da se pronađe neki bug i da cijela priča ode k vragu. Zašto? Zato jer cijeli ovaj hype mladim ljudima daje dojam da u životu nema smisla raditi i stvarati nego samo treba tražiti načine kako se na brzinu i bez muke obogatiti. Staromodno razmišljam? Vjerojatno da, ali što mogu, takav sam :-)

7 godina
offline
Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!

Bitcoin ima potencijala doci do 150000 dolara do kraja ovog bull runa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2021 13:09 (Orwandill).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!
Čitao sam neke članke bliže bi bilo 1mil.🤔👍
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!

Ma ne vjerujem ja u te ponzi sheme 

TheVeka
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!
Ok boomer.

(:
 
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!
Kapetan Nemo kaže...

Bitcoin jest tehnološki proizvod ali njegov rast je zasnovan na najstarijim ljudskim porivima : pohlepi i strahu od propuštaja dobitka. Zbog svojih karakteristika inferiorniji je nekim drugim coinima i vjerojatno nikada neće biti korišten za masovna plaćanja, u biti će biti digitalno zlato. Koliko je podložan manipulacijama pokazalo se nakon Muskovog tweeta. Ja čak mislim (naravno,možda griješim) da je Musk prvo tweetnuo da vidi koliko njegova riječ može utjecati na porast vrijednosti a kad je vidio da i te kako može, kupio je veću količinu a nakon toga i to i objavio. A moguće je dio kupio i prije tweeta.
Da sad prodam iznos u bitcoinu koji imam lijepo bi zaradio ali iskreno, draže bi mi bilo da se pronađe neki bug i da cijela priča ode k vragu. Zašto? Zato jer cijeli ovaj hype mladim ljudima daje dojam da u životu nema smisla raditi i stvarati nego samo treba tražiti načine kako se na brzinu i bez muke obogatiti. Staromodno razmišljam? Vjerojatno da, ali što mogu, takav sam :-)

Lijepo rečeno za Muska! Ali meni je fascinantno kakvih ljudi ima, većina njih vidi crno i bijelo, baš kao što je ovaj higlightani dio koji mnogi lajkaju jer ni sami nemaju pojma. Konkretno ne mislim na Kapetana Nemo-a ali stalno vidim da ljudi koji nemaju apsolutnog pojma niti kompetencija se često mješaju onima koji znaju svoj posao jer su pročitali par stvari. Čisti primjer vidite što govore o stožeru i vladi svakodnevno i kako se ljudi "triggeraju" na to što pišu novine. To je inače poznat pojam: https://understandinginnovation.blog/2015/07/03/the-dunning-kruger-effect-in-innovation/

 

Dunning Kruger effekt na stranu, kod nas općenito vlada takav mentalitet da trebamo nešto konkretno raditi kako bi zaradili, to je čisti primjer razmišljanja siromaha koji su na to navikli još iz socijalizma. Da se ljudi educiraju o novcu i financijama shvatili bi kako ne moraju živjeti od petka do petka i onda kad dođe mirovina nemaju ni za kiflu nakon što plate ljekove i režije. Znanje je to koje se treba steći mukom i eventualnim gubicima, ali novac se itekako stvara bez neke posebne muke. Tko ima kapital i malo znanja, postojeći novac nam stvara novi novc, a ne konkretni rad. Dobro odgojena djeca bogataša će dignuti kredit otvoriti firmu / napraviti investiciju gdje će samo sjediti dok vi sa svojim teškim radom zarađujete njemu novce. To je ništa drugo nego kapitalizam, sa svim svojim prednostima i manama.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!
INTERNETNULA kaže...
Ok boomer.

(:

 Can't teach new tricks to an old dog. Ali s druge strane imao je više hitova nego misseva, pa mu možemo oprostiti ;)

3 godine
neaktivan
offline
Re: Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!
footballer kaže...
INTERNETNULA kaže...
Ok boomer.

(:

 Can't teach new tricks to an old dog. Ali s druge strane imao je više hitova nego misseva, pa mu možemo oprostiti ;)

 Za sad mu opraštamo :)

14 godina
offline
Bitcoin dosegnuo čak 50.000 dolara!

Eto dosegao je i 60K 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice