Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

poruka: 178
|
čitano: 47.470
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara".
12 godina
protjeran
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Jbte sad vise u naslovima ne dominira Apple vec kriptovalute neznam od ceg mi je vise bila muka..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
38 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Stjepanj kaže...

Jbte sad vise u naslovima ne dominira Apple vec kriptovalute neznam od ceg mi je vise bila muka..lp

 aj da je sad nego je već par mjeseci na bugu konstantno svaki dan neka vijest, i ja trade-am i rudarim ali nije baš da mi trebaju vijesti na bug-u o tome

14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Aparati na aparatima.
MadeInCroatia
Moj PC  
51 0 hvala 1
12 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Što je previše previše je. Ni blizu ne čitam bug.hr ko prije baš zbog toga.

 

Toliko dobrih kolumnista, novotarija i tehnologije, a svaki dan vijest iz "kriptona" popupne.

Moj PC  
1 7 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Toliko sam tuzan sto se ovoga tice da si odoh otvoriti jedno hladno pivo pred spavanje...

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
DarthMarkus kaže...

Što je previše previše je. Ni blizu ne čitam bug.hr ko prije baš zbog toga.

 

Toliko dobrih kolumnista, novotarija i tehnologije, a svaki dan vijest iz "kriptona" popupne.

 

Nego Markuse, ti si nesto mnogo ogorcen na kriptače?

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
15 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Stat ce na 7800

 
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Bilo je i vrijeme.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

keep calm and hodl!!!!!

 

 

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Kant kaže...

keep calm and hodl!!!!!

 

 

 GG my friend

12 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Kant kaže...
DarthMarkus kaže...

Što je previše previše je. Ni blizu ne čitam bug.hr ko prije baš zbog toga.

 

Toliko dobrih kolumnista, novotarija i tehnologije, a svaki dan vijest iz "kriptona" popupne.

 

Nego Markuse, ti si nesto mnogo ogorcen na kriptače?

Ma nisam...Samo previše bombardiraju sa lako zaradom, a  i najbolji frendovi mi popucali ko kokice.

 

Nemogu pivo popit ko čovjek. Ponajboji npr. me nazove i onda kao okoliša, pita za zdravlje, vrijeme, a kuva da krene pričat o tome.

 

I onda kad krene i mene navuče da ponovo krenem pratit. A TO TAKO NE ŽELIM.

 

Bolje bogec nego rogec. Hebo to Kant (zdravo seljački), bolje da se vratimo HW-u. Prvoj i jedinoj ljubavi.

 

Mitch -u skidam kapu 1000x jel ima živce ko nosorog. Njega je baš gušt slušat jel konta tržište i za razliku od 99% tradera čita whiteliste.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 0:28 (DarthMarkus).
12 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Sad mi palo na pamet Kant, pa ti si jbte prije postao dosta u vezi HW-a.

 

Sad samo vičeš HODL !

 

I tebe su uzeli masoni...!!!

 

Sry about dp...

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
DarthMarkus kaže...

Sad mi palo na pamet Kant, pa ti si jbte prije postao dosta u vezi HW-a.

 

Sad samo vičeš HODL !

 

I tebe su uzeli masoni...!!!

 

Sry about dp...

 

Hahaha

 

Pa sada imam hardvera vise nego ikad!

 

\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
9 godina
neaktivan
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Znači, balonček se počeo ispuhivati konačno.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
5 2 hvala 1
15 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

svatko imalo razuman je znao da je BTC precijenjen te da ce izdusit...

sada je samo pitanje,koliko ce dusiti...

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Gdje su sad oni genijalci sto su govorili kako je bitcoin nedodirljiv i potpuno neovisan? Pocelo se SUSKATI o nekim regulativama i cijena mu pala za 40%

Freak Show Inc.
 
19 2 hvala 2
8 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

^ Kriplo-valuta 

15 godina
online
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Napokon, makar treba sačekati još malo pa na njuškalo i u kupovinu grafičke, sada će ih biti more po nikakvoj cijeni, tako je bilo i prije 4 godine. 

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Pa nije bitcoin jedina kriptovaluta,i nemoj te mislit da je tome dosao kraj!!
#hold

:D
AUDIOFIL
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Friday kaže...

Gdje su sad oni genijalci sto su govorili kako je bitcoin nedodirljiv i potpuno neovisan? Pocelo se SUSKATI o nekim regulativama i cijena mu pala za 40%

 Ko to nije predvidio je glup. I pusta ''hakiranja'' i ostala sranja.

6 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Onaj tren kada je moj tetak koji sa kompovima ima veze kolko ja sa kartama podvodnih voda ispod zagreba poceo pricati o Bitcoinu znas da je dosao kraj "brzoj i lakoj zaradi".

To je zaradivao ogromne pare, taj ih je do sada zaradio, u buducnosti sretno svima koji se idu bacati u te vode.

 
9 0 hvala 2
12 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Shema je u tome da Bitcoin moze propast, no, u vrijednosti ga samo moze zamijeniti neka druga Cryptovaluta. Baloni i ostale spike se pricaju od kada je bitcoina.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
SimeKZ kaže...

Shema je u tome da Bitcoin moze propast, no, u vrijednosti ga samo moze zamijeniti neka druga Cryptovaluta. Baloni i ostale spike se pricaju od kada je bitcoina.

 I šta da ga zamjeni? Kako ćeš s bitcoinom koji vrijedi koji vrijedi tipa 10 dolara kupit novi altcoin koji vrijedi odjednom 10000, a taj si bitcoin uzima kad je bia 10k? Sve se na kraju svodi uvik na isto.

Kom obojci, kom opanci. Neko profitira na konto onoga koji izgubi.

Najbolje bi bilo da se tipa stabilizira na oko 15k i da se može rudarenjem nešto imat sa strane, za ove šta rudare. Jer ovo nema nekog smisla. Šta će ljudi koji su npr rudarili i nisu isplatili nakon pada s 20k? Izgubit 15k sati na rudarenje, na kraju platit struju i bog.

Ja se iskreno nadam da će se priča oko ovoga zatvorit jednom za svagda.

12 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
LogicusMPS kaže...
SimeKZ kaže...

Shema je u tome da Bitcoin moze propast, no, u vrijednosti ga samo moze zamijeniti neka druga Cryptovaluta. Baloni i ostale spike se pricaju od kada je bitcoina.

 I šta da ga zamjeni? Kako ćeš s bitcoinom koji vrijedi koji vrijedi tipa 10 dolara kupit novi altcoin koji vrijedi odjednom 10000, a taj si bitcoin uzima kad je bia 10k? Sve se na kraju svodi uvik na isto.

Kom obojci, kom opanci. Neko profitira na konto onoga koji izgubi.

Najbolje bi bilo da se tipa stabilizira na oko 15k i da se može rudarenjem nešto imat sa strane, za ove šta rudare. Jer ovo nema nekog smisla. Šta će ljudi koji su npr rudarili i nisu isplatili nakon pada s 20k? Izgubit 15k sati na rudarenje, na kraju platit struju i bog.

Ja se iskreno nadam da će se priča oko ovoga zatvorit jednom za svagda.

 Jel ti kuzis da je ovo postao market kao sa dionicama. Sta cemo sa odredenim coinovima koji su porasli za 1000% u zadnjih mjesec dana ? Bitcoin nije jedina ''valuta'' u tom svijetu, jedan ode 5-6 ih dode. Mozda ne u tom scaleu kao BC ali ih ima. Zato samo opusteno. Buy low, sell high... 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
11 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
LogicusMPS kaže...
Friday kaže...

Gdje su sad oni genijalci sto su govorili kako je bitcoin nedodirljiv i potpuno neovisan? Pocelo se SUSKATI o nekim regulativama i cijena mu pala za 40%

 Ko to nije predvidio je glup. I pusta ''hakiranja'' i ostala sranja.

 ??? Koja to "stvar" može rasti u nedogled? Mora biti korekcije kad tad, a korekcija nije CRASH.. Korekciju su izazvale te vijesti, tj. lažne vijesti o zabrani crypto u Koreji i Indiji a što uopce nije tako rečeno nego su tako prikazali mediji.

Uz sve nove exchanove, aplikacije za kupovanje i prodavanje bitcoina, ovo će biti godina dobra za crypto, a tko misli da neće nek se vrati u pećinu i nastavi plaćat bankama njihov danak

Crypto nova poljoprivreda
13 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Friday kaže...

Gdje su sad oni genijalci sto su govorili kako je bitcoin nedodirljiv i potpuno neovisan? Pocelo se SUSKATI o nekim regulativama i cijena mu pala za 40%

16 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Stjepanj kaže...

Jbte sad vise u naslovima ne dominira Apple vec kriptovalute neznam od ceg mi je vise bila muka..lp

 

Da Apple ima svoju cryptovalutu i Samsung ima svoju. Obje porastu za 10x i onda Apple tuži Samsung da je logo valute presličan njihovom. Nakon toga Samsung tuži da je Appleov coin kopirao njih whitepaper. Onda obje valute padnu za 30%. E to bi bila priča. Klikalo bi se toliko da bi Logitechu porasla prodaja miševa.

 

Još ima nade :)

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 11:08 (hrvooje).
14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
SimeKZ kaže...

 Jel ti kuzis da je ovo postao market kao sa dionicama. Sta cemo sa odredenim coinovima koji su porasli za 1000% u zadnjih mjesec dana ? Bitcoin nije jedina ''valuta'' u tom svijetu, jedan ode 5-6 ih dode. Mozda ne u tom scaleu kao BC ali ih ima. Zato samo opusteno. Buy low, sell high... 

 Kuzim ja sve. Al govorim općenito. Sve se svodi da ko go 'buy low' i 'sell high' je da neko gubi. Neko dobiva, neko gubi, i to je to. Amen. Nema priče.

Ne mogu svi profitirat. Triba imat sriće prvenstveno, a i pameti. Al opet se svodi na isto. I niko ništa ne zna.

Jel ti kužiš moj post kojim sam ti odgovoria na proast Bitcoinove vrijednosti.

NeroX kaže...
LogicusMPS kaže...
Friday kaže...

Gdje su sad oni genijalci sto su govorili kako je bitcoin nedodirljiv i potpuno neovisan? Pocelo se SUSKATI o nekim regulativama i cijena mu pala za 40%

 Ko to nije predvidio je glup. I pusta ''hakiranja'' i ostala sranja.

 ??? Koja to "stvar" može rasti u nedogled? Mora biti korekcije kad tad, a korekcija nije CRASH.. Korekciju su izazvale te vijesti, tj. lažne vijesti o zabrani crypto u Koreji i Indiji a što uopce nije tako rečeno nego su tako prikazali mediji.

Uz sve nove exchanove, aplikacije za kupovanje i prodavanje bitcoina, ovo će biti godina dobra za crypto, a tko misli da neće nek se vrati u pećinu i nastavi plaćat bankama njihov danak

Ni koja, nisam ni reka da može. Al može stagnirat. Slažem se da su ovo izazvale te vijesti, to je očito. Pa lažnim vijestima se i obmanjuje i upravlja tržištem realno. Neka čunka nešto kaže, proširi se, padne vrijednost, ljudi nakupuju, posli plasiraju pozitivne vijesti, onda lagano sell, i tako u krug.

Uglavnom, dao Bog da bude dobro za crypto, ja imam nekih pola bitcoina. A plaćali bankama danak ili ovima, opet se plaća. Uvik se plaća danak. Samo su banke malo pouzdanije čini mi se nego razni online walleti itd itb. Bar za par postotaka :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 11:40 (LogicusMPS).
14 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Svim tim kriptovalutama zelim brzu propast. Meni su nasli d*kat cijne hw kad je vrijeme za novi pc 

Moj PC  
10 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Friday kaže...

Gdje su sad oni genijalci sto su govorili kako je bitcoin nedodirljiv i potpuno neovisan? Pocelo se SUSKATI o nekim regulativama i cijena mu pala za 40%

Cijena mu je pala gdje je i trebala biti, možda treba čak i do $6500-7000 da nastavi normalno bez padobranaca.

Battlelog: [deda] lubosaur
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice