Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

poruka: 102
|
čitano: 41.157
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin prešišao i 12.000 dolara".
11 godina
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Imam neki osjećaj da bu rokno na 5000$ samo tako, a to bi mi i odgovaralo da opet kupim

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Doktor-X kaže...

Imam neki osjećaj da bu rokno na 5000$ samo tako, a to bi mi i odgovaralo da opet kupim

 Ne vjerujem, zato sto je sad probijena ta neka logicka barijera od tih 10 000 dolara i time je dobio na popularnosti tako da mislim da nema velikog padanja vise, mislim da ce rasti dosta, onda ce se dogodit da ce vecina prodat na sljedecoj logickoj barijeri e sad jel to 15 000$ ili 20 000$ to ne znam, al tu ce past kojih 2000 ili 3000 i to ti je to od padanja, kao sto vidis neki dan je bio pad jer se prodavalo kad je presao 10 000 i onda se nastavio rast

14 godina
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Nicehash najnovija vijest - Official press release statement by Nicehash

 

Lipo bogami.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Koliko si izgubio ili mislis da ces izgubiti 

AMD AntiBoy
14 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
dreadmoore kaže...

Koliko si izgubio ili mislis da ces izgubiti 

 Ma sitno, negdi oko 30 dolara. Al izgubili su drugi masu više. Ja imam wallet na kompu srećom.

Neznam koja je ovo šema, jesu sami zamračili ili je neki napad. Pojma nemam.

16 godina
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Što bi se dogodilo kada bi većina vlasnika BTC-a odlučila isti unovčiti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

pala bi cijena

AMD AntiBoy
8 godina
odjavljen
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Tko ima sve te bitcoine koji uopçe nisu u opticaju ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Probijeno i 14.000 USD! Totalno ludilo...

 

 

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Miro kaže...

Probijeno i 14.000 USD! Totalno ludilo...

 

 

 Miro jesi vidio PM?

16 godina
moderator
online
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
LogicusMPS kaže...
Miro kaže...

Probijeno i 14.000 USD! Totalno ludilo...

 

 

 Miro jesi vidio PM?

 Evo jesam sada, ali vidio sam tu vijest već negdje drugdje... Uglavnom tnx, da i to zaslužuje neki osvrt.

 

Svašta se događa - pa pogledaj u komentarima smo vijesti o probijenih 12k koja nije stara ni jedan dan, a već je pregažena događajima. :)

 

Sada se baš dogovaramo - kada pisati opet o probijanju "plafona", da li čekati da pređe i 15k...

...
14 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Miro kaže...
LogicusMPS kaže...
Miro kaže...

Probijeno i 14.000 USD! Totalno ludilo...

 

 

 Miro jesi vidio PM?

 Evo jesam sada, ali vidio sam tu vijest već negdje drugdje... Uglavnom tnx, da i to zaslužuje neki osvrt.

 

Svašta se događa - pa pogledaj u komentarima smo vijesti o probijenih 12k koja nije stara ni jedan dan, a već je pregažena događajima. :)

 

Sada se baš dogovaramo - kada pisati opet o probijanju "plafona", da li čekati da pređe i 15k...

 Pazite da ne zakasnite, preksutra je na 20k kako je krenilo

Što se tiče Nicehasha, mislim da nije riječ o nikakvom hack napadu, već da su skupili lovu i GG.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 2:07 (LogicusMPS).
13 godina
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Kako se objasnjava ovaj nenormlani skok ovih tjedana?

 

Nekako mi je nerealno opisat ovo bumom popularnosti i vecom potraznjom.. Da li su se ukljucili neki veci igraci ili se nesto konkretno dogodilo?

Burek s mesom
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Miro kaže...

 Evo jesam sada, ali vidio sam tu vijest već negdje drugdje... Uglavnom tnx, da i to zaslužuje neki osvrt.

 

Svašta se događa - pa pogledaj u komentarima smo vijesti o probijenih 12k koja nije stara ni jedan dan, a već je pregažena događajima. :)

 

Sada se baš dogovaramo - kada pisati opet o probijanju "plafona", da li čekati da pređe i 15k...

 dok napišeš osvrt "bitcoin prešao 15000" i stisneš objavi, već će biti na 16000.

10 godina
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Mene ovo isto zanima,sta sam propustio tj. sta se desilo da su ovliki skokovi u zadnje vrijeme?

Takodjer ista stvar ko drzi ili gdje se nalazi ostatak bitcoinsa,ko odredjuje koliko ih je u opticaju u odredjenom trenutku?

Majnanjem se stvaraju novi ili kako vec?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Nisam puno informiran oko svega toga no logički nekako s ekonomske strane:

Ako neki ultra bogataš odluči kupiti btc u iznosu od xxx miliona dolara. I btc poraste ko i ovih dana za velike iznose. On želi prodati i vratiti si uloženi te pokupiti dobiveni novac. Tko će te sve novce štampat i isplatit ako je btc odvojen od banke i monetarne ekonomije?

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
hrka11 kaže...

Mene ovo isto zanima,sta sam propustio tj. sta se desilo da su ovliki skokovi u zadnje vrijeme?

Takodjer ista stvar ko drzi ili gdje se nalazi ostatak bitcoinsa,ko odredjuje koliko ih je u opticaju u odredjenom trenutku?

Majnanjem se stvaraju novi ili kako vec?

Počinje se trejdati na svjetskim burzama. CME uvršatava BTC futurese u sljedećih par dana a još par burzi je najavilo uvrštavanje BTC-a. U lipnju sljedeće godine 2. najveća burza na svijetu NASDAQ ih također uvrštava. Sve se bojim šta će biti kad bankari uđu sa golemom količinom novca. BTC će biti tako podložan manipuliranju zbog relativnog niskog marketcapa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 9:03 (naPerk777).
10 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
naPerk777 kaže...

Počinje se trejdati na svjetskim burzama. CME uvršatava BTC futurese u sljedećih par dana a još par burzi je najavilo uvrštavanje BTC-a. U lipnju sljedeće godine 2. najveća burza na svijetu NASDAQ ih također uvrštava. Sve se bojim šta će biti kad bankari uđu sa golemom količinom novca. BTC će biti tako podložan manipuliranju zbog relativnog niskog marketcapa.

Ovo sto si mi napisao oces rec da je razlog velikog rasta?A ako nisu usli jos svi veliki igraci u ovo,onda znaci samo da ce rast jos vise,jer kad tad ce i oni uc u to jer ovo nije normalno vise.

 

Origin_Steam: hrka11
10 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
hrka11 kaže...
naPerk777 kaže...

Počinje se trejdati na svjetskim burzama. CME uvršatava BTC futurese u sljedećih par dana a još par burzi je najavilo uvrštavanje BTC-a. U lipnju sljedeće godine 2. najveća burza na svijetu NASDAQ ih također uvrštava. Sve se bojim šta će biti kad bankari uđu sa golemom količinom novca. BTC će biti tako podložan manipuliranju zbog relativnog niskog marketcapa.

Ovo sto si mi napisao oces rec da je razlog velikog rasta?A ako nisu usli jos svi veliki igraci u ovo,onda znaci samo da ce rast jos vise,jer kad tad ce i oni uc u to jer ovo nije normalno vise.

 

 Neznam sta da ti kazem. Neki procjenjuju bitcoin na preko 100 000$ i to u prvom kvartalu sljedeće godine dok drugi govoroe da će nakon dolaska trejding kompanija cijena dosta pasti da bi mogla kasnije jos vise rasti. Koliko mi se cini BTC je poceo rasti po nekoj eksponencijalnoj krivulji sa sve rjedjim padovima i sa sve vecim i brzim rastom. Evo jedan zanimljiv graf pa sami procjenite :)

LINK

10 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
naPerk777 kaže... 

 Neznam sta da ti kazem. Neki procjenjuju bitcoin na preko 100 000$ i to u prvom kvartalu sljedeće godine dok drugi govoroe da će nakon dolaska trejding kompanija cijena dosta pasti da bi mogla kasnije jos vise rasti. Koliko mi se cini BTC je poceo rasti po nekoj eksponencijalnoj krivulji sa sve rjedjim padovima i sa sve vecim i brzim rastom. Evo jedan zanimljiv graf pa sami procjenite :)

LINK

A price kruze stalno...svako malo prica se da ce puknit,neko da ce ic u nebo ko zna koliko,bla,bla...to je tako odavno.

Samo su u pocetku i neki od jacith igraca,pa i banke bile protiv toga,pa su sad okrenile pricu...pozivaju ljude da ulazu itd.sto mi je isto sumnjivo,ali eto bit ce sta bude.

 

Origin_Steam: hrka11
8 godina
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Spomenik ljudskoj pohlepi. Btw i dalje eksponencijalno raste, sad je preko 15K.

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
GreenDevil kaže...

Nisam puno informiran oko svega toga no logički nekako s ekonomske strane:

Ako neki ultra bogataš odluči kupiti btc u iznosu od xxx miliona dolara. I btc poraste ko i ovih dana za velike iznose. On želi prodati i vratiti si uloženi te pokupiti dobiveni novac. Tko će te sve novce štampat i isplatit ako je btc odvojen od banke i monetarne ekonomije?

 Zašto bi se tiskali novci? Taj kad zaželi prodat, to ponudi na tržištu kao svaku drugu robu ili vrijednosni papir. Ako ima kupaca i cijena bude iznad one po kojoj je on platio ima zaradu, u protivnom gubi. Nitko tu ne garantira zaradu i dobit ili isplatu uloženog.

8 godina
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

U vezi onih koji osporavaju bubble - i zadnji retard može shvatiti kud ova krivulja vodi.

Za usporedbu sa ovom desno, od dot.com balona, koja izgleda benigno u odnosu na Bitcoin hiperbolu.

Ali nije problem u nedostatku intelektualnih sposobnosti, već u gluposti i pohlepi.

http://www.monitor.hr/clanci/dejanovic-bitcoin-groznica/166641/

 
  

 
1 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Zechina kaže...

U vezi onih koji osporavaju bubble - i zadnji retard može shvatiti kud ova krivulja vodi.

Za usporedbu sa ovom desno, od dot.com balona, koja izgleda benigno u odnosu na Bitcoin hiperbolu.

Ali nije problem u nedostatku intelektualnih sposobnosti, već u gluposti i pohlepi.

http://www.monitor.hr/clanci/dejanovic-bitcoin-groznica/166641/

   

 Super, dok to ti objasnjavas drugi se bogate :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
8 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Kant kaže...
Zechina kaže...

U vezi onih koji osporavaju bubble - i zadnji retard može shvatiti kud ova krivulja vodi.

Za usporedbu sa ovom desno, od dot.com balona, koja izgleda benigno u odnosu na Bitcoin hiperbolu.

Ali nije problem u nedostatku intelektualnih sposobnosti, već u gluposti i pohlepi.

http://www.monitor.hr/clanci/dejanovic-bitcoin-groznica/166641/

   

 Super, dok to ti objasnjavas drugi se bogate :)

 Naravno. Oni u vrhu piramide se uvijek bogate na budalama i pohlepnima. Tako piramidalne prijevare funkcioniraju, oduvijek.

16 godina
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Cinjenica je ta da si ti bio budala koja je kupila btc prije samo par mjeseci i danas ga prodala, da bi zaradio gadnu lovu, bila to prevara ili ne :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Cinjenica je da zaradis lovu trebas lovu i badava mi je 10000000000 dolara za jedan bitcoin ako nemam za investirat.
12 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Zechina kaže...

U vezi onih koji osporavaju bubble - i zadnji retard može shvatiti kud ova krivulja vodi.

Za usporedbu sa ovom desno, od dot.com balona, koja izgleda benigno u odnosu na Bitcoin hiperbolu.

 Pa nemoj ulagati na godinu dana... deset godina....

Uloži na tjedan.. mjesec dana.

Uloži sad 10.000 - 20.000 kn i kak sad raste, za 2-3 tjedna ćeš imati za... recimo novu veš mašinu :D

 

Nije te briga za nikakav bubble, ti si zaradio, nitko te nije prevario...

 

Osim ako misliš da će sutra puknuti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
@Kant: Činjenica je da možeš ići u kladaru, igrati loto, bingo, rulet itd i dobiti. Ali većina ne dobiva nego gubi, jer tako sistem funkcionira. To kad veliš da si uložio, dobio bi - je isti argument kao kad veliš da sam stavio na tu rezu na tekmi, dobio bi. Ne možeš znati unaprijed, imaš samo neku vjerojatnost koja ti ne ide u korist. Naprosto, nemoguće je da se svi obogate, netko će riskirati i izvući dobit (neproporcionalno riziku), većina će popušiti. Dobit moraš gledati kroz x faktora a ne bruto. Uračunaj samo troškove konverzije I transakcija, to je već druga priča.
Ali meni je drago da se vas što više kladi I da svi postanete milijuneri ;-)
12 godina
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Nego, interesantno, sad sam išao gledati što je s mojim Ethereumom kojeg sam izrudario prije kojih pola godine. Moćnih 0.1 :D

A kad tamo, "Ispričavamo se, moguća su kašnjenja u transakcijama, Ethereum mreža je pod velikim opterećenjem".

A s Bitcoinom sve OK :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice