Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

poruka: 102
|
čitano: 41.203
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin prešišao i 12.000 dolara".
8 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Ja osobno imam BTC, i to nemalo.

Ne vidim zašto bi netko tko radi sa BTC ili bilo kojom drugom kriptovalutom morao pljuvati po EURu ili HRK?

Ne shvacam poveznicu između te dvije stvari nikako. 

Odnosno shvacam, to su djeca, pernarovi ulicni heroji, koji su zaradili 300 eura na BTC teškom mukom, i odlucili rusiti sistem, jer oni sada znaju, oni shvacaju mehanizme igre, ne zele biti neciji robovi u HRK :)

 

A najbitnija stvar kod BTCa je, upravo to - koliko jedan BTC vrijedi tih omrazenih "stvarnih" para koje silno mrze.

 

Malo im nije jasno zasto ako raste placa - rastu i davanja na i iz place, a sutra ce na pernarovom predavanju ispred neke osrednje srednje skole pljeskati kako treba uzeti onima koji imaju vise i dati onima koji imaju manje...i tako sve dok jednog dana ne shvate da ih jede revolucija - upravo oni su ti protiv kojih su se krvavo borili.

8 godina
odjavljen
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Pernar = BitCoin

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 9:30 (Glavas_ZG).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Sve dok se kriptovalutama gleda vrijednost u dolarima, one su oksimoron.


Da bar mogu u duboki san i probudit se kad ovo prode, bilo kako bilo, jer ove vijesti o kriptovalutama i Facebook feed su najucinkovitiji laksativ.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Mitch kaže...

Da bar mogu u duboki san i probudit se kad ovo prode, bilo kako bilo, jer ove vijesti o kriptovalutama i Facebook feed su najucinkovitiji laksativ.

 

Ne pamtim da mi je ista ikada bilo tako iritantno kao bitcoin

Freak Show Inc.
8 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Brzo zaboravljaš neke sa crnim kartonima...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Umbel kaže...
Brzo zaboravljaš neke sa crnim kartonima...

 

 Pa ne bas, ne mislim da mi je itko od (bivsih) forumasa bio nesto posebno iritantan

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Blockchain kaže...

 

 

Sjetite me se za koju godinu, kad bitcoin bude imao još par tisuća % veću vrijednost, i sjetite me se kad dođe do nove globalne krize po pitanju vanjskih dugova :)

 

 

 

Evo prosla godina pa rekoh da vidim kako ide za sada? Kad si napisao ovaj post cijena je bila oko 17-18k dolara. Jesi osigurao vec buduca pokoljenja?

Freak Show Inc.
8 godina
offline
Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

this time next year 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara

Kako su ljudi sad bahati kada se cijena korektirala, tako će se opet sakrit u rupu kad krene prema gore. Vječni ciklus ljudske gluposti.

 

Ako smatraš prevarom ili iz bilo kojeg razloga ne želiš uložiti, nemoj solit pamet po forumu onima koji se time bave nego šuti i zaobidji.

Prošle godine su svi žalili jer nisu ušli na $3-4k a sad kad je $3-4k nikome ne pada na pamet odvojiti malo lovice i pokušati nego pametuju.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
7 godina
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Haj ti "uloži" i nek ti je sa srećom.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Tomek.Klc kaže...

 

Prošle godine su svi žalili jer nisu ušli na $3-4k a sad kad je $3-4k nikome ne pada na pamet odvojiti malo lovice i pokušati nego pametuju.

 

Ne, ja se nisam zalio i zato imam pravo srati kad god hocu. A pogotovo mogu srat onom liku koji je najavio par tisuca posto vecu cijenu kroz par godina. Ima da si napravim podsjetnik svake godine u ovo doba da bumpam temu

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin prešišao i 12.000 dolara
Friday kaže...
Tomek.Klc kaže...

 

Prošle godine su svi žalili jer nisu ušli na $3-4k a sad kad je $3-4k nikome ne pada na pamet odvojiti malo lovice i pokušati nego pametuju.

 

Ne, ja se nisam zalio i zato imam pravo srati kad god hocu. A pogotovo mogu srat onom liku koji je najavio par tisuca posto vecu cijenu kroz par godina. Ima da si napravim podsjetnik svake godine u ovo doba da bumpam temu

 Bravo.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice