Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara

poruka: 14
|
čitano: 5.275
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara".
14 godina
offline
Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara

imam 0,002 bitcoina.. neka raste samo. Jednog dana ce vrijediti milijune  

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara

0.238 bitcoina ;) i hrpu drugih altcoina od kojih su neki u porastu, a neki u opadanju. No oni su ionako kupljeni da traju na duge staze :P

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara

Nece, evo zbog cega, uglavnom smijeh od valute ima toliko drugih boljih kriptoa od BTC-a, ali on ide prema gore samo zbog marketinga i zato sto je bio prvi. BTC u sadasnjem obliku me podsjeca na kocije u 19. stoljecu, kada se gospoda vozila na posao i naravno te kocije se voze danas (jel automobili ne postoje ;) ). BTC je postao isti sistem protiv koga se Satoshi Nakamoto borio kad je izdao tu valutu. I sto vise ljudi bude upoznato s njime i problemima koje ima, shvatit ce da ima daleko boljih i brzih valuta (Monero, LTC, BCH...), nego to zastarjelo i sporo smece s diktatorima od programera na celu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara
Polako sethka, nisi na redditu.
Coini koje si nabrojao nisu mnogo bolji bitcoina. Monero pogotovo.
15 godina
offline
Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara

Ajmo hejteri, na 2 na 3 na 4 na 5 na 6 na 7 pa mozemo i na 8k slusat o bubblu, ponziju, prevari itd :D Cujemo se na 10kn negdje oko Bozica ;)

 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara

Rec da je bch bolji od btc-a je isto ko da neko kaze da je kineksa kopija iphona bolja od originala jer ima dual sim, radio i otvarac za pivu.

10 godina
neaktivan
offline
Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara

Sve je to lijepo, ali Bitfinex štampa dolare (tether) kao Jugoslavija dinare...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara

Bitcoin Cash je jedini pravi bitcoin, u skladu s whitepaperom, kojeg podržavaju svi prvi pobornici pravog bitcoina kojeg su u međuvremenu preuzeli Blockstream/Core.

Segwit core do kraja godine ide u zaborav. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 10:53 (Volos).
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara
Volos kaže...

Bitcoin Cash je jedini pravi bitcoin, u skladu s whitepaperom, kojeg podržavaju svi prvi pobornici pravog bitcoina kojeg su u međuvremenu preuzeli Blockstream/Core.

Segwit core do kraja godine ide u zaborav. 

hahahahahahaha
vidit cemo di ce cash biti za mjesec dva kad zaboravis ovaj pump and dump
jesi spreman prodat sav btc za bch? vrlo jednostavno pitanje za svakog "podbornika" bch-a

the T in BCH stands for transparency 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 11:48 (1337Code_breaker).
12 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara
1337Code_breaker kaže...
Volos kaže...

Bitcoin Cash je jedini pravi bitcoin, u skladu s whitepaperom, kojeg podržavaju svi prvi pobornici pravog bitcoina kojeg su u međuvremenu preuzeli Blockstream/Core.

Segwit core do kraja godine ide u zaborav. 

hahahahahahaha
vidit cemo di ce cash biti za mjesec dva kad zaboravis ovaj pump and dump
jesi spreman prodat sav btc za bch? vrlo jednostavno pitanje za svakog "podbornika" bch-a

the T in BCH stands for transparency 

 Prodao sav BTC kad je BCH vrijedio 300 dolara.

Zasad, nakon sto sam upeterostrucio iznos nemogu reci da sam pogriješio. 

 

Smatram da je ovo samo početak...

 

Lijep pozdrav 

13 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara
Volos kaže...
1337Code_breaker kaže...
Volos kaže...

Bitcoin Cash je jedini pravi bitcoin, u skladu s whitepaperom, kojeg podržavaju svi prvi pobornici pravog bitcoina kojeg su u međuvremenu preuzeli Blockstream/Core.

Segwit core do kraja godine ide u zaborav. 

hahahahahahaha
vidit cemo di ce cash biti za mjesec dva kad zaboravis ovaj pump and dump
jesi spreman prodat sav btc za bch? vrlo jednostavno pitanje za svakog "podbornika" bch-a

the T in BCH stands for transparency 

 Prodao sav BTC kad je BCH vrijedio 300 dolara.

Zasad, nakon sto sam upeterostrucio iznos nemogu reci da sam pogriješio. 

 

Smatram da je ovo samo početak...

 

Lijep pozdrav 

 

https://blog.synereo.com/2017/11/12/summary-of-events-bitcoin-vs-bitcoin-cash/

 

 

12 godina
offline
Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara

Ma daj molim te, tipicna Blockstream propaganda, niti jedna cinjenica, sama nagadjanja i teorije zavjere od tocke do točke. Posjeti malo i "suparnički" tabor i procitaj sto misle i tvoji neistomisljenici, možda budeš malo pametniji.

I prestanite se emocionalno vezati za svoje coinse. Koga boli k...

Najbolji coin mi je onaj koji mi donese najbolju zaradu. Visemjesecnom pazljivom amalizom dosao sam do zaključka da je Bitcoin Cash budućnost i da ima ogroman potencijal, zasad se nisam prevario. Ako se ubuducnosti nađe bolja prilika i opcija, odmah prelazim.

 

Over and out. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara
Volos kaže...

Ma daj molim te, tipicna Blockstream propaganda, niti jedna cinjenica, sama nagadjanja i teorije zavjere od tocke do točke. Posjeti malo i "suparnički" tabor i procitaj sto misle i tvoji neistomisljenici, možda budeš malo pametniji.

I prestanite se emocionalno vezati za svoje coinse. Koga boli k...

Najbolji coin mi je onaj koji mi donese najbolju zaradu. Visemjesecnom pazljivom amalizom dosao sam do zaključka da je Bitcoin Cash budućnost i da ima ogroman potencijal, zasad se nisam prevario. Ako se ubuducnosti nađe bolja prilika i opcija, odmah prelazim.

 

Over and out. 

 

Pratim razvoj događaja od 3. mjeseca, a i imao sam jako dobro informiranu ekipu oko sebe. Znalo se od prvog dana tko i što stoji iza bcc-a, koji su principi i i zašto ih guraju, neću ponavljati jer većina toga piše na linku.

 

Ako želiš o propagandi, da se vjerovalo bitcoinmagazineu nakon forka bcc je treba preuzeti primat jer je to pravo rješenje i većina minera stoji iza toga. Nije se desilo. Ti si se odlučio podupirati bcc, meni super što sam dobio i bcc kod forka. Držim i jednog i drugog i boli me k... kao što ti kažeš. Samo te upozoravam da se malo bolje informiraš o bcc-u jer ono što si napisao u prvom postu je više manje sve ili laž ili propaganda.

Ti vjeruj kome hoćeš, mene ne dira.

 

 

12 godina
offline
Re: Bitcoin probio granicu od 8.000 dolara
Chronosus kaže...
Volos kaže...

Ma daj molim te, tipicna Blockstream propaganda, niti jedna cinjenica, sama nagadjanja i teorije zavjere od tocke do točke. Posjeti malo i "suparnički" tabor i procitaj sto misle i tvoji neistomisljenici, možda budeš malo pametniji.

I prestanite se emocionalno vezati za svoje coinse. Koga boli k...

Najbolji coin mi je onaj koji mi donese najbolju zaradu. Visemjesecnom pazljivom amalizom dosao sam do zaključka da je Bitcoin Cash budućnost i da ima ogroman potencijal, zasad se nisam prevario. Ako se ubuducnosti nađe bolja prilika i opcija, odmah prelazim.

 

Over and out. 

 

Pratim razvoj događaja od 3. mjeseca, a i imao sam jako dobro informiranu ekipu oko sebe. Znalo se od prvog dana tko i što stoji iza bcc-a, koji su principi i i zašto ih guraju, neću ponavljati jer većina toga piše na linku.

 

Ako želiš o propagandi, da se vjerovalo bitcoinmagazineu nakon forka bcc je treba preuzeti primat jer je to pravo rješenje i većina minera stoji iza toga. Nije se desilo. Ti si se odlučio podupirati bcc, meni super što sam dobio i bcc kod forka. Držim i jednog i drugog i boli me k... kao što ti kažeš. Samo te upozoravam da se malo bolje informiraš o bcc-u jer ono što si napisao u prvom postu je više manje sve ili laž ili propaganda.

Ti vjeruj kome hoćeš, mene ne dira.

 

 

Možemo se slagati ili ne. Možda sam u krivu, na kraju će samo vrijeme pokazati. Što se ovog tiče slijedim pionire Bitcoina i mnoge moćne ljude za kojima ide kapital, Gavin Andersen, Roger Ver, Jihan Wu, Jeff Berwick, Rick Falkvinge...

Nisam poput mnogih emocionalno vezan uz određene kriptovalute, tu sam na kraju da zaradim...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice