Bitmoji Biblija za one kojima su riječi preteške

poruka: 2
|
čitano: 1.787
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitmoji Biblija za one kojima su riječi preteške".
15 godina
offline
Bitmoji Biblija za one kojima su riječi preteške

mislim da je ova informacija korisnija ("onima koji se informiraju na ... bla"). nasreću, i dalje većini ljudi biblija ne znači ništa. ima nade. ljudska vrsta neće nikamo naprijed sve dok njome dominira široko prihvaćeno, organizirano i institucionalizirano ludilo nazvano "teistička religija". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2019 14:07 (Ajar).
Moj PC  
7 2 hvala 0
10 godina
offline
Bitmoji Biblija za one kojima su riječi preteške

 

 

   Zgodno. Sveti spisi su mnogima bili inspiracija za štošta, kako za dobre stvari, tako i za one manje dobre stvari. 

Međutim, mnoge bi "pravovjerne-" vjernika, ovo sa bitmojima jako naljutilo...al' oni ne žike poantu...

 

 

Samo kako to da je Biblija sveta za Židove?? Da se Židovi oslanjaju na Bibliju? Piše na početku teksta....

Pa, na Bilbiju se pozivaju kršćani, ali je točnije, te ispravnije reći da se Židovi pozivaju na Toru, odnonso Tanakh.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice