BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje vožn

poruka: 10
|
čitano: 5.597
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje vožn".
10 godina
offline
BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje vožn

"Bingo" u vrijeme pandemije , a i inače biti autostoper je doslovno "glava u torbi" ili za vozača ili za autostopera kad netko od njih naleti na luđaka kojih danas i ne treba puno tražiti .. Ukratko aplikacija za debile ..

 
0 13 hvala 0
13 godina
offline
Re: BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje
W2000 kaže...

"Bingo" u vrijeme pandemije , a i inače biti autostoper je doslovno "glava u torbi" ili za vozača ili za autostopera kad netko od njih naleti na luđaka kojih danas i ne treba puno tražiti .. Ukratko aplikacija za debile ..

 Putujem svakih par tjedana blablacarom vec par godina. Vecina putovanja je bila genijalna, upoznas hrpu zanimljivih ljudi, a ostala putovanja su ona u kojima ljudi sute, a to i nije toliko lose.

Blablacar u prosjeku koriste ljudi nesto otvoreniji za nova iskustva pa samim tim imaju i volje i sadrzaja za zanimlijve price.

 

Uz to, oddjem 2 sata brze nego autobusom, a prakticki putujem od stana do kuce.

You have to be odd to be number one
8 godina
neaktivan
offline
Re: BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje
W2000 kaže...

"Bingo" u vrijeme pandemije , a i inače biti autostoper je doslovno "glava u torbi" ili za vozača ili za autostopera kad netko od njih naleti na luđaka kojih danas i ne treba puno tražiti .. Ukratko aplikacija za debile ..

 To ti je taj današnji, a i općenito Rvatistanski, mentalitet da ne treba nikom verovat. Je, postoji šansa da te bude neki manijak ostavil v jarku al bogme ta šansa postoji i recimo kad se zadereš nekom na semaforu...

 

U današnje doba kad se trebaš prijavit za vožnju sa svojim podacima koje druga strana može tražit i provjerit prije puta, šanse da bude neko napastan je puno manja nego kad držiš palac na cesti ili kod pokupiš u auto jednog takvog.

12 godina
offline
BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje vožn

Prosle godine vozio dva puta Slatina-Poreč, jednom Poreč - Slatina,  dva puta Slatina - ZG i jednom ZG - Sl I uvijek sam pronasao ljude koji bi isli sa mnom. Aplikacija je odlična 

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje vožn

jel ukljucen i happy end uz svo to iskustvo ?

Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
offline
BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje vožn

Ja sam je cesto koristio kao vozac, a inace i stoperima stajem. I sva iskustva su mi pozitivna, upoznas nove ljude, a kako i sam ponekad putujem, bilo je uvijek nekih zanimljivih traveler prica. 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje
Koristim aplikaciju i uslugu zadnje 3 godine. Obavio bar 15ak vožnji, nekih 10ak puta i sam bio putnik.
Neke su bile i u inozemstvu (Španjolska, Italija, BiH, Srbija...).

Odličan mi je cijeli taj koncept. Prevladavaju dobra do izvrsna iskustva. Upoznao dosta zanimljivih ljudi koje inače teško da bi igdje drugdje sreo. Čak sam naišao na neke poznanike koje nisam vidio godinama. Preporucam. Naravno bilo je i par lošijih iskustava, ali ništa strašno. Komenari pomažu detektirati potencijalno problematične.

Ekonomično, praktično, zabavno.

Jedino što bi promijenio je da se treba na određeni način “kapariti” vožnja, a i vozač bi trebao nekako dati neko osiguranje. To je ono što spada u loša iskustva. Neki putnici odustanu u zadnji čas bez konkretnog razloga, a tu čak znaju ispasti bezobrazni u komunikaciji, a ne možeš ih ocijeniti.
Isto vrijedi i za vozače, na čiji prijevoz računaš, a oni ga odjednom otkažu.
To je rijetko, ali se zna dogoditi...
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje
Tau kaže...

Jedino što bi promijenio je da se treba na određeni način “kapariti” vožnja, a i vozač bi trebao nekako dati neko osiguranje. To je ono što spada u loša iskustva. Neki putnici odustanu u zadnji čas bez konkretnog razloga, a tu čak znaju ispasti bezobrazni u komunikaciji, a ne možeš ih ocijeniti.
Isto vrijedi i za vozače, na čiji prijevoz računaš, a oni ga odjednom otkažu.
To je rijetko, ali se zna dogoditi...

 Vani se BlaBla placa, pa je malo sigurniji nego kod nas, po pitanju "kaparenja". U svojih 70ak iskustava, najveci problem su ta otkazivanja voznji u zadnji cas. Jer ako putnik otkaze, vozac svejedno ide, a obrnuto bas i ne funkcionira pogotovo ako je ne-popularan tajming.

 

I ljudi koji se ponasaju neodgovorno u voznji (provedu po pola sata na mobitelu vozeci 150 na sat...).

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje
Da, to sam čuo da je tako trebalo i kod nas, ali da su takoreći odustali od našeg tržišta.

Bilo bi super kad bi se pojavila neka slična aplikacija za svakodnevno putovanje na posao po gradu. Ujutro su po Zagrebu ogromne gužve na cestama u svim smjerovima, a u svakom autu 1 osoba. Kada bi se više ljudi vozilo na posao nekim Blablacarom gužve bi se enormno smanjile, kao i zagađenje, a ni ekonomičnost nije zanemariva.

Ili makar da uvedu na većim prometnicama brzu traku u kojoj se mogu voziti samo putnici s 2-3 ili vise osoba u autu, kao što se u nekim drugim zemljama uvelo
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
7 godina
protjeran
offline
BlaBlaCar - najpoznatiji servis za dijeljenje vožn

BlaBlaCar.AT(DE) ima i pregled autobusa, sto nije lose.

 

Al vjerujem da je zbog cov19 ponuda nikakva.

 

Pretrazio sam Sisak-Zagreb, ima samo jedna ponuda, i to u nedjelju, nista preko radnog dana.

 

Dakle, em potres em covid, steta, ideja je zapravo dobra.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice