Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubitaka n

poruka: 11
|
čitano: 5.170
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubitaka n".
16 godina
offline
Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubitaka n

Prikazati će kao da ih je koštalo više nego početna cijena, pa će moći uzeti 4,3 mlrd $ umjesto 3,9 mlrd $. Jedino mi nije jasno koji k toliko u njemu košta, zvuči mi kao teška krađa.

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubita
dd.inc kaže...

Prikazati će kao da ih je koštalo više nego početna cijena, pa će moći uzeti 4,3 mlrd $ umjesto 3,9 mlrd $. Jedino mi nije jasno koji k toliko u njemu košta, zvuči mi kao teška krađa.

 

Zaštita protiv: NBK napada, protuelektronska, kriptirane komunikacije, posjeduje malu operacijsku salu, posjeduje male teretane, kompletan pristup svim kartama bojišta, potencijalnih bojišta itd.

 

U taj avion je ukomponirano sve, što vojska posjeduje, samo mini verzije, a minijaturizitanje košta.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
16 godina
offline
Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubitaka n

Ma kakvi gubici... SAD mlati paru na preprodaji oruzja, nafte i energenata dok gura EU u rat s Rusijom... No sikiriki

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 9:18 (Batista).
 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubita

Zapravo SAD i gura rat zbog ogromnog povećanja gubitaka (dug im je porastao za više od 1000 milijardi dolara u zadnjoj godini).

A Kinezi još i više, i prijeti im totalna propast građevinskog sektora (to je njima ogromni udio u BDP-u), pa će i oni morati krenuti na Tajvan.

Začudo, EU se drži jako dobro,  tak da za sad ne moramo u rat s nikim, pa se ne moraš bojati da nas ameri budu ugurali u njihov rat, jer nema potrebe.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 9:31 (fer-de-lance).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubita
Trebaju bit stvarno retardi da krenu na Tajvan, otok koji je maltene planina iz mora, gusto naseljen s dobro naoružanom vojskom. Jednostavno ne bi uspjeli prevest toliko vojnika i opreme u kratkom vremenu, a i vrijeme im većinu godine ne ide na ruku. Ništa od toga.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 9:37 (silvio3105).
7 godina
offline
Re: Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubita

Pa nije im ni bitno osvajanje, niti rezultat sukoba (kao ni amerima trenutno), nego samo da se resursi koriste i raste gospodarstvo.

Da su htjeli Tajvan već bi davno postavili marionetsku vladu i preuzeli bez  "direktnih sukoba" (tzv. unclesam model).

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubitaka n

Pa avion je prvobitno i procijenjen na 5 milijardi dolara, ali ih je Trump uplašio/ucjenio da će otkazati narudžbu , pa su spustili na 3,9 dakle svjesno su ušli u gubitke... osim toga s državom rade ionako više stotina milijardi dolara prometa

Ima više na ovom linku:

https://www.poslovni.hr/svijet/novi-predsjednicki-avion-za-boeing-je-postao-nocna-mora-4342079

 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubitaka n

sad napokon znam koliko koštaju čast i ponos. zajedno. jedino još moram skužiti koliko je omjer i kolika je jedinična cijena. mislim, ako me pitaju za cijenu ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubita
Istina, nema potrebe. Ali svejedno se Europa drži Amerike ko pijan plota.
14 godina
offline
Re: Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubita
Ajar kaže...

sad napokon znam koliko koštaju čast i ponos. zajedno. jedino još moram skužiti koliko je omjer i kolika je jedinična cijena. mislim, ako me pitaju za cijenu ... 

 Mislim da idu zajedno u kompletu i da ih se ne može razdvajati, uzimaš sve ili ništa. @ddinc - a čuj, koliko košta. Pa znaš li ti koliko je Boeing veliki, pa odbor direktora - treba sve to podmiriti.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 22:46 (učo).
13 godina
offline
Boeing nagomilao preko milijarde dolara gubitaka n

Kaj je to za njih, B-2 bombarder dodje današnjih 2 miljarde dolara (Komada 1)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice