Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5 mili

poruka: 14
|
čitano: 4.618
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5 mili".
13 godina
online
Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5 mili

Vožnja bez karte, najskuplja vožnja

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5 mili

Po meni ovo salje bijednu poruku: cijena zivota je cca 1.45 mil dolara. Koliko odgovornih iz kompanije ce morat vlastitim sredstivma odgovarat? Robijat? Koliko drzavnih sluzbenika? Bajka <3

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5
ubiješ kamenom...doživotna...ubiješ zrakoplovom...pojeo vuk magare:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5
Antonic kaže...

Po meni ovo salje bijednu poruku: cijena zivota je cca 1.45 mil dolara. Koliko odgovornih iz kompanije ce morat vlastitim sredstivma odgovarat? Robijat? Koliko drzavnih sluzbenika? Bajka <3

 To nije tocno, prosjecna cijena zivota je oko 120,000$, jer toliko vecinom dobiju obitelji preminulih.

15 godina
offline
Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5 mili
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5 mili

koliko se kužim u psihopoljoprivredu, avion je čist ok, dočim softver (taj mcas i "autonomna vožnja") ... 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5
Gadgeti kaže...
Antonic kaže...

Po meni ovo salje bijednu poruku: cijena zivota je cca 1.45 mil dolara. Koliko odgovornih iz kompanije ce morat vlastitim sredstivma odgovarat? Robijat? Koliko drzavnih sluzbenika? Bajka <3

 To nije tocno, prosjecna cijena zivota je oko 120,000$, jer toliko vecinom dobiju obitelji preminulih.

 Znaci ovi su dobro prosli...

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
16 godina
offline
Re: Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5

 Tragedija, ali nije riječ o novom modelu 737 Max, već o 25 godina starom 737-500

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
12 godina
odjavljen
offline
Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5 mili

Očekivao sam prdekanu za nekog ili neke ljude.

Ovako ispada da možeš radit šta god hoćeš, ako imaš para naravno.

Vjerojatno najgori član ove zajednice &amp;amp;amp;#129335;‍♂️
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5 mili

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5
Koliko se sjecam rasprava na redditu od prije par godina, glave im vjv je doslo novo rukovodstvo sa super duper idejama rezanja troskova i posljedicno outsoure- anje razvoja softvera u indiju.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
online
Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5 mili

Bilo je i vise od toga. Outsource to India je bio dio problema. Kao kod svih velikih katastrofa nije se dogodila omaska vec niz njih. Ali da, glavnina njih se oslanja na povecanje profita. Jos jedna kljucna "omaska" se dogodila jer je FAA dopustila da de facto Boeing sam odluci sta je kriticno za avion, a sta nije. Posljedicno, radi ustede, ovaj senzor nije bija kritican i ostalo je povijest. EASA koja je dotad imala dogovor s FAA o postivanju medusobnih certifikata razvrgava isti i sada (ne znam do kad) ce za zrakoplovi trebat neovisni certifikat i od njih. Mislim da je slicno i s ostalim udrugama...

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5 mili

Sve ima u dw dokumentarcu... S time da kriticni životni vijek kod vecine jos nije dosegnut pa  se ne zna jos kolika katastrofa ovekuje Boeing.

Jbg kao da tamo dosli kadrovi hdz-a...  A sve je to kapitalizam jer treba ustedit a na cemu ces ustedit  na necemu poput aviona?  Outsourcaj proizvodnju tako danas sve vise vidimo da netko proizvodi sve i svasta a kad ono isti prozvod kao xyz kompanija samo drugi pecat. To je slicno kao i amd koji sve radi u tmsc ako se ne varam dok intel nemoze se maknut sa 14 ++... Outsourcaj da je sto jeftinije a posljedicno koga briga...  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Boeing zbog nesreća 737 Maxa mora platiti 2,5
Indijci i razvoj softvera... Što bi moglo poć po krivu?
Vjerojatno najgori član ove zajednice &amp;amp;amp;#129335;‍♂️
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice