Za bolju zaštitu od virusa: Apple ažurirao upute z

poruka: 5
|
čitano: 1.563
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za bolju zaštitu od virusa: Apple ažurirao upute z".
8 godina
offline
Za bolju zaštitu od virusa: Apple ažurirao upute z

Svjetska populacija 1960. je bila 3 milijarde. Sada je 7.8 milijardi. Ljudi su virus koji je TOTALNO izmakao kontroli.

Twitch-Mr_DUXCRO
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Za bolju zaštitu od virusa: Apple ažurirao upute z

eo verzije na rvackom (vrijedi za bilo koji telefon): navucite na nj prezervativ (koji još niste uporabili za štogod drugačije). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Za bolju zaštitu od virusa: Apple ažurirao upute z

Ne bi me čudilo da krenu prodavat Apple vlažne maramice, kompatibilne s (novim) iPhoneovima. Ubijaju 99% virusa i bakterija.

Cijena, prava sitnica! 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za bolju zaštitu od virusa: Apple ažurirao upu
Zapravo je čudno da naslov nije bio: Apple priznao da na iPhoneu ipak ima virusa. Breaking news!
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Za bolju zaštitu od virusa: Apple ažurirao upu
Ajar kaže...

eo verzije na rvackom (vrijedi za bilo koji telefon): navucite na nj prezervativ (koji još niste uporabili za štogod drugačije). 

 Ako je vodootporan onda je valjda i rakijaotporan...držiš ga u staklenci u kojoj je šljivovica...lozovača...pelinkovac...bluetooth slušalice i 100% si siguran

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice