Bolt se širi na Split i Dubrovnik

poruka: 5
|
čitano: 2.701
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bolt se širi na Split i Dubrovnik".
15 godina
offline
Bolt se širi na Split i Dubrovnik

"... jer nam je cilj da što više Hrvata ima izbor povoljnijeg načina kretanja svojim gradom." kako voze (osobito noću i ujutro - i ne samo Bolt; svi taksijaneri, osobito dane vikenda), najsigurnije će biti hodanje po krovovima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bolt se širi na Split i Dubrovnik

ovdje u Dubrovniku još samo treba podijelit bejzbol palice

kao i prošle sezone, sad kreće udar 800 uberista protiv 1000 lokalnih šahista.  sa strane ulijeću kabriolet autobusi (ručno ispilani autobusi) koji nude obilazak GOT lokacija i remete računicu gangsterima.

uber ekipa su kamikaze...recimo lik iz Krapine baulja putem bugovite navigacije u kontra smjeru...  samo su još ovi falili

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 21:51 (torrente).
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bolt se širi na Split i Dubrovnik

Lagano mi idu na jajca sve te nove kompanijice, kad se sve svodi na damping i onda na kraju dižu cijene (uber). Vratio sam se dobrom starom Cammeu.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bolt se širi na Split i Dubrovnik

"Dobri stari" Cammeo je zapravo "prisiljeni novi" cammeo jer da njie bilo ubera i sličnih, nit bi oni uveli mobilnu aplikaciju nit bi ih bolilo uvo za tebe i mene nego bi i dalje lihvarili i ponašali se ko da su boga za bradu uhvatili jer te trebaju prevest od do točke b

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Bolt se širi na Split i Dubrovnik

Zašto su promijenili ime iz Taxify u Bolt?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice