Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i autonomn

poruka: 17
|
čitano: 10.852
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i autonomn".
15 godina
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
ludizao kaže...

A smijali su se kad im je Musk rekao da su autonomni dronovi i druge bespilotne letjelice budućnost avijacije i da klasični piloti polako idu pa pa.

 Pa nece piloti izgubiti svoje mjesto za kokpitom, vidis i na slici da su imnasli upotrebu.

 

 

Tad ce piloti u close-combatu flexat bicepse kako bi zastrasili drugog pilota i postali alfa-pilot.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
online
Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i autonomn

ali smo u međuvremenu doznali kako će NGAD gotovo sigurno imati ljudskog pilota i "umjetnog" kopilota, odnosno da bi određene zadaće u kokpitu moglo preuzeti računalo potpomognuto tehnologijama umjetne inteligencije.

 

 

- Psiho246
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
Ma samo neka sve naprave bez pilota, brze cemo stici do katastrofe/Terminatora.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
Jačina zvuka probijanja zvučnog zida nikako ne ovisi od oblika aviona ili profila krila. Samo od visine.
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
Misliš o tlaku?
Life is meant to die. Accept your fates.
3 godine
protjeran
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
Pa-pa dok ne treba sletiti
Life is meant to die. Accept your fates.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i autonomn

Zamisli, prodjes svu obuku i obrazovanje da bi postao pilot vojnog zrakoplova i onda dobijes otkaz kao tehnoloski visak?!!

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
Mad Ant kaže...
Ma samo neka sve naprave bez pilota, brze cemo stici do katastrofe/Terminatora.

 

 

15 godina
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
rjakopec kaže...
Mad Ant kaže...
Ma samo neka sve naprave bez pilota, brze cemo stici do katastrofe/Terminatora.

 

 

Care!
Je li ovo neka zezancija ili ovaj robot stvarno postoji? 

13 godina
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
Ne vidim bas dobro na mobu, ali, majketi, izgleda kao da ovi blesani nemaju ni pancirku pored naoruzanog test robota :-)

Onaj koji ga je nakraju roknuo je skoro dobio u glavu (bez kacige naravno). Issati debila...

BTW, Kevin je kriv za sve:

https://m.youtube.com/watch?v=zkv-_LqTeQA
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 20:32 (Mad Ant).
12 godina
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
Stvarno postoji.
5 godina
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
Envy kaže...
rjakopec kaže...
Mad Ant kaže...
Ma samo neka sve naprave bez pilota, brze cemo stici do katastrofe/Terminatora.

 

 

Care!
Je li ovo neka zezancija ili ovaj robot stvarno postoji? 

 

mGT kaže...
Stvarno postoji.

 Fake. Pogledaj naziv ispod. Bosstown dynamics. Firma se zove boston dynamics.....

12 godina
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
Ma daj, nebi nikada pomislio 😁
11 godina
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
ludizao kaže...

Ako video nije fejk, onda je zabrinjavajuć 

 jel itko pogledao video do kraja? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i auto
:-)

Ali onaj sa Kevinom je pravi ;-)
15 godina
offline
Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i autonomn

... ne kontam :)) tajni program u kojem nam otkrivaju planove, mada je i dalje 'neslužbeno' ili štoćereć, tračevi itd.

no pošto je gnenerički ai novinar u pitanju ok.. dok se iskusnom 'daliboru' ne bi provukla (strašna) greška, .. tj nepoznavanje teme, tj svaki mornarički je za slijetanje-polijetanje s nosača.. dok ovaj ima vtol-vertikalno, što jednostavno fali u rečenici da bi sama rečenica imala smisao.

.. koji među ostalim imaju mogućnost polijetanja i slijetanja na nosačima aviona.

.. no ja sam laik, o avionima znam samo kako napraviti od papira A4.. i to da sve što leti, padne ili sleti, ovisno kako tumačimo fiziku i rezultat. Dok se mornaričke snage ugl nalaze na moru, tj brodu kojeg nazivamo nosač aviona.. i naravno da tad aviončići koji se koriste moraju imati tu mogućnost, kao i papirnati.. bez tog bi bili recimo neupotrebljivi, ili upotrebljivi jednako kao i paprirnati..

-kad eroplančić ima mogućnost vtola (i varijacije) tad može sletjeti-poljetjeti i s obične platforme (tj nije ograničen poletno-sletnom pistom, katapultom itd.) tj upravo razlog zašto se to i izmišlja, jer je platforma recimo manji prostor za istu stvar dok je alternativa slijetanju -pad a eroplani su dovoljno skupi da bi jednokratna upotreba bila ipak overkill tj tad više nemamo potrebe za neprijateljem ili supportom (municija-zalihe..) tj ubijemo se sami.. :) osim ako je ideja smanjiti troškove uključujući i plaće pilota (osim ako ima sreće pa preživi).. no nekako mislim da to nije baš prava ušteda, trebalo bi izračunati... :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Borbeni mlažnjak iz linije NGAD imat će i autonomn

a zasad ima samo moralnu podršku? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice