Borbeni ustroj Buga za 2018.

poruka: 12
|
čitano: 4.467
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Borbeni ustroj Buga za 2018.".
10 godina
offline
Borbeni ustroj Buga za 2018.

Već prije kraja godine, pretplatnici i regularni čitatelji imaju priliku na najbolji mogućni način uću u novu 2018.godinu - čitajući novi broj BUG. Zanimljiv je uvijek siječanjski broj, jer sa tehnološke strane se ispraćuje godina koja je za nama, te se sumira napredak tehnologije.

 

Mnogo puta prosječnog kompjuteraša može spasiti BUG borbeni komplet u vidu DVD, jer i sam iz svojeg iskustva mogu potvrditi da mi je u trenucima bez dostupnosti interneta ili pak ako se kompjuter nije mogao spojiti iz nekog razloga na interent, uvijek pomogao neki program za Bugovo diska. Ne možda nužno BBK disk, nego i ovaj i drugi regularni DVD iz bilo kojeg broja. Internet je sa svojom dostupnošću divna stvar, al' što kada ostanemo bez njega?

 

Radujem se BFS, jer to je jedna pozitivna energija koja čovjeka nadahne, te cijele godine ima u sebi posebne dojmove koje može iskustiti tamo. Pa, je tako bilo u fokusu obrazovanje, te gleda čuda u par mjeseci poslije, informatika postaje obavezna u školama. To je ta energija koja se prelije sa BFS na društvo u cijelini.

 

Uz pregršt odličnih tekstova u svakom broju BUG, čitatelja raduje što se ponekad obrađuje i neke, ajmo reći početničke teme poput slaganja kompjutera.

 

Hm, da mislim da je svaki broj BUG, kao jedna nova knjiga. Tako čitatelj ako čita pažljivo BUG može računati da svaki mjesec pročita bar jednu knjiga, ako redovito kupuje magazin BUG.

 

Eto dragi moji moram još na kraju napisati, da iz osobnog uvjereja, posebno lajkam i podržavam naslov sa strane 140 u ovom mjesečnom BUG-u.

Borba još traje! Ipak je ovo borbeni broj.

 

Stoga, eto i ovaj mjesec.....

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 1 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Borbeni ustroj Buga za 2018.
PzKpfw kaže...

Već prije kraja godine, pretplatnici i regularni čitatelji imaju priliku na najbolji mogućni način uću u novu 2018.godinu - čitajući novi broj BUG. Zanimljiv je uvijek siječanjski broj, jer sa tehnološke strane se ispraćuje godina koja je za nama, te se sumira napredak tehnologije.

 

Mnogo puta prosječnog kompjuteraša može spasiti BUG borbeni komplet u vidu DVD, jer i sam iz svojeg iskustva mogu potvrditi da mi je u trenucima bez dostupnosti interneta ili pak ako se kompjuter nije mogao spojiti iz nekog razloga na interent, uvijek pomogao neki program za Bugovo diska. Ne možda nužno BBK disk, nego i ovaj i drugi regularni DVD iz bilo kojeg broja. Internet je sa svojom dostupnošću divna stvar, al' što kada ostanemo bez njega?

 

Radujem se BFS, jer to je jedna pozitivna energija koja čovjeka nadahne, te cijele godine ima u sebi posebne dojmove koje može iskustiti tamo. Pa, je tako bilo u fokusu obrazovanje, te gleda čuda u par mjeseci poslije, informatika postaje obavezna u školama. To je ta energija koja se prelije sa BFS na društvo u cijelini.

 

Uz pregršt odličnih tekstova u svakom broju BUG, čitatelja raduje što se ponekad obrađuje i neke, ajmo reći početničke teme poput slaganja kompjutera.

 

Hm, da mislim da je svaki broj BUG, kao jedna nova knjiga. Tako čitatelj ako čita pažljivo BUG može računati da svaki mjesec pročita bar jednu knjiga, ako redovito kupuje magazin BUG.

 

Eto dragi moji moram još na kraju napisati, da iz osobnog uvjereja, posebno lajkam i podržavam naslov sa strane 140 u ovom mjesečnom BUG-u.

Borba još traje! Ipak je ovo borbeni broj.

 

Stoga, eto i ovaj mjesec.....

BUG, rula nadmoćno!

 na stranu sve sta si napisa

vec neko vrime pratim tvoje postove i ne mogu virovat koja doza ulizivanja..

ozb care,u cemu je kvaka,zasto to radis?

10 godina
offline
Re: Borbeni ustroj Buga za 2018.

@Tvpronlem

 

Vrlo jednostavno, care.

Kao kada netko navija strastveno za Dinamo, može samo još jednom zaurlati iz svega glasa:"Sve je to zbog Dinama, kad sam pijan na tribinama...".

Ista stvar je sa BUG-om. Nema nikakve kvake. Pa ni one 22.

 

 

Jednom navijač uvijek navijač. Ne, nužno nogometnog kluba.

 

Kompjuteraš i dinamovac. Kao takav odlično se osjećam, te ne vidim razloga zakaj bi prestao to biti.

A, BUG je centralno medijsko mjesto svih kompjuteraša koji cijene to što bugovci pišu.

 

Uglavnom, ja sam nebitan. Bitan je BUG.

 

Dopuštam da je to bilo kome ne znam kako čudno ili pak nešto drugo, al' eto meni to ne smeta kaj ljudi misle. Neka svatko misli što hoće. Ionako, sam uvijek radio po svome...

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
neaktivan
offline
Borbeni ustroj Buga za 2018.

"kompjuteraš" "dinamovac" 

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Borbeni ustroj Buga za 2018.
Molio bih da se držite, odnosno vratite na temu ovog threda, krenuli ste off topic smjerom...
...
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Borbeni ustroj Buga za 2018.
Miro kaže...
Molio bih da se držite, odnosno vratite na temu ovog threda, krenuli ste off topic smjerom...

 Hoće li uz ovaj broj BUG-a biti dodana i 3,5" disketa s borbenim kompletom?

6 godina
protjeran
offline
Re: Borbeni ustroj Buga za 2018.
PzKpfw kaže...

Hm, da mislim da je svaki broj BUG, kao jedna nova knjiga. Tako čitatelj ako čita pažljivo BUG može računati da svaki mjesec pročita bar jednu knjiga, ako redovito kupuje magazin BUG.

 


 

Stoga, eto i ovaj mjesec.....

BUG, rula nadmoćno!

 Pročitaj ti ipak i koju knjigu. Od toga ne može biti štete.

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Borbeni ustroj Buga za 2018.
Tvpronlem kaže...
PzKpfw kaže...

 

 na stranu sve sta si napisa

vec neko vrime pratim tvoje postove i ne mogu virovat koja doza ulizivanja..

ozb care,u cemu je kvaka,zasto to radis?

 Kad bi Bug osnovao svoju '' crkvu '' on bi jedini lizao oltar . 

 

On topic ..nekada sam cak i pratio taj BBK ali ne vise . Nekako se ne nalazimo na istoj valnoj :) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
14 godina
neaktivan
offline
Borbeni ustroj Buga za 2018.

CD ili DVD nije mrtav kao medija za pohranjivanje. Primjerice, na cemu bi recimo izdavali digitale radioloske snimke, a da cijena tog medija ne prelazi par kuna?

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Borbeni ustroj Buga za 2018.
world kaže...

CD ili DVD nije mrtav kao medija za pohranjivanje. Primjerice, na cemu bi recimo izdavali digitale radioloske snimke, a da cijena tog medija ne prelazi par kuna?

 Kada bi usluga e-građani bila razvijenija, dijagonostička snimka dočekala bi te u tvojem pretincu i istodobno b bila dostavljena u pretinac tvojeg liječnika koji te poslao na dijagnosticiranje problema. Živimo li u 21. stoljeću ili ne?

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2017 20:21 (ridealong).
6 godina
protjeran
offline
Re: Borbeni ustroj Buga za 2018.
Miro kaže...
Molio bih da se držite, odnosno vratite na temu ovog threda, krenuli ste off topic smjerom...

 Tema threada je ulizivanje vama u bugu ili šta?

Nisam pročitao ljigaviji uvodni post.

http://dukedantalion.weebly.com/
14 godina
neaktivan
offline
Borbeni ustroj Buga za 2018.

Hm, poslali ste ga u srijedu, do danas ga ne dobih. Nadam se da ga niste dali Overseas-u da ga dostavi...

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice