Božićni darovi, ali i više od toga

poruka: 16
|
čitano: 4.654
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Božićni darovi, ali i više od toga".
15 godina
offline
Božićni darovi, ali i više od toga

Sviđa mi se raspored tipki na Acer Nitro 5, jel to neka arapska? 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 11:54 (glava11).
Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Božićni darovi, ali i više od toga

Preporuka za tipkovnicu fejk mehanička

Moj PC  
2 0 hvala 0
Božićni darovi, ali i više od toga

LOL, nema jebene sanse da dam toliko para za bozicne poklone. Uostalom cak i kad bih htio nebih imao s cime.

 

Pokloniti za bozic TV od 9,000 kn? Novo racunalo? Gaming stolicu? Are you guys fucking insane?

 

Moji ce dobiti ruzne bozicne djempere od 120kn, mozda kakvu kapu i rukavice i ima da im bude dobro.

 

Samo ne znam sto da malom necaku poklonim. Samo igra onaj forty nighty, ne mozes vise njima nista kupiti, samo igrice i to je sve sto ih zanima. Mozda Playstation Plus darovnu karticu? Ali ona je skupa...

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Božićni darovi, ali i više od toga

Koliko će realno Bugovih čitatelja kupiti monitor od 6700kn? Grip za mobitel od 350kn? S druge strane nudite Cubot smartphone od 799... Na koju populaciju ciljate?

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Božićni darovi, ali i više od toga

Odvratno

Moj PC  
4 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Božićni darovi, ali i više od toga
crazy_luđak kaže...

Koliko će realno Bugovih čitatelja kupiti monitor od 6700kn? Grip za mobitel od 350kn? S druge strane nudite Cubot smartphone od 799... Na koju populaciju ciljate?

S vremena na vrijeme BUG-ovci dospiju u hipnotično stanje u kojem vjeruju da je Hrvatska postala Zapad

12 godina
online
Božićni darovi, ali i više od toga

dajte obrišite članak, još će vas netko shvatiti ozbiljno.

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Božićni darovi, ali i više od toga

vjerojatno dobivate pinku od domacih ducana ali npr ovaj MX Master na njemackom amazonu kosta gotovo 100kn manje (dostava ukljuucena), uz vjerojatno bolji customer support u slucaju "havarije"

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
online
Božićni darovi, ali i više od toga

 

 

  Ma, joj ekipa..Kaj vi brijete?

 

Pa, to su samo mogući darovi. Moraju se pokriti svi cjenovni razredi i sve vrste tehologija.

Nitko ne veli da si kupite nešto il' ne. Čemu uzrujavanje. 

Ne napadajte bugovce bez razloga.

 

Pa, netko će si za ovaj žićBo kupiti čokoladnog Djeda Mraza, a netko novi Audi. 

Uglavnom nije to moj problem. 

 

Meni će Djedica donijeti novu 2-godišnju pretplatu za BUG&Mrežu. 

Meni dosta.

 

Za sve ostalo, samo borba, razbu borba...

Sretno neka je svima sve.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Božićni darovi, ali i više od toga
PzKpfw kaže...

 

 

  Ma, joj ekipa..Kaj vi brijete?

 

Pa, to su samo mogući darovi. Moraju se pokriti svi cjenovni razredi i sve vrste tehologija.

Nitko ne veli da si kupite nešto il' ne. Čemu uzrujavanje. 

Ne napadajte bugovce bez razloga.

 

Pa, netko će si za ovaj žićBo kupiti čokoladnog Djeda Mraza, a netko novi Audi. 

Uglavnom nije to moj problem. 

 

Meni će Djedica donijeti novu 2-godišnju pretplatu za BUG&Mrežu. 

Meni dosta.

 

Za sve ostalo, samo borba, razbu borba...

Sretno neka je svima sve.

 Tebi ga Petric trpa.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Božićni darovi, ali i više od toga
Definitivno pitati trgovca za preporuku sto kupiti. Nema sta, genijalna lista...ccc
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Božićni darovi, ali i više od toga

Od svega navedenog uzeo bi ovu drugu driving stolicu ali bi me onda žena zajedno sa stolicom izbacila iz stana.

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Božićni darovi, ali i više od toga
Problem nas ,,modernih" muškaraca, 20. i 21. stoljeće, ravnopravnost žena i muškaraca, jest što mi muškarci razmišljamo ,,joj, šta ako ja ovo, a ona to vidi, ona će me x", bla, bla, bla.
Jel i one tak razmišljaju za nas ako one nešto učine?
Ne, boli ih mudo labudovo.
Kupi stolicu i izbaci nju iz stana/kuće, tvoja komocija je tvoje zadovoljstvo, ne uskraćuj si užitak!! 😂
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 9:56 (playjob).
12 godina
offline
Re: Božićni darovi, ali i više od toga
playjob kaže...
Problem nas ,,modernih" muškaraca, 20. i 21. stoljeće, ravnopravnost žena i muškaraca, jest što mi muškarci razmišljamo ,,joj, šta ako ja ovo, a ona to vidi, ona će me x", bla, bla, bla.
Jel i one tak razmišljaju za nas ako one nešto učine?
Ne, boli ih mudo labudovo.
Kupi stolicu i izbaci nju iz stana/kuće, tvoja komocija je tvoje zadovoljstvo, ne uskraćuj si užitak!! 😂

 Kako da je izbacim iz njenog stana?

9 godina
offline
Re: Božićni darovi, ali i više od toga
Bračna stečevina se dijeli na pola.
Nema ovo je moje, ono tvoje, osim ako niste potpisali predbračni ugovor i time obuhvatili pitanja o diobi bračne stečevine.
12 godina
offline
Božićni darovi, ali i više od toga

Odakle ti ideja da je riječ o bračnoj stečevini? Nije, stan je njen.

A i da je pola-pola, ako bi ja tražio dnevni boravak ona bi sigurno tražila kupaonicu. Jel stvarno misliš da je gaming stolica vrijedna toga da kucam susjedu svaki put kad mi je nužda?

 
4 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice