Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

poruka: 36
|
čitano: 10.906
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W".
2 godine
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

Mene nitko ne zove iz inozemstva.

Nemam tamo rodbine, imam društvene mreže, viber, Messenger, fejsbuk, i to je sve.

 

Mikada nikakvih problema.

Znaju me jednom u tri mjeseca nazvati neke firme koje prodaju nekakve gluposti, pošaljem ih u p.mat**** i blokiram im broj.

 

Sad mi čak nedostaje da i mene netko telefonski maltretira. 

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Kakvo širenje paranoje? Odgovori čovjeku na poruku, nema straha.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
silvio3105 kaže...
Kakvo širenje paranoje? Odgovori čovjeku na poruku, nema straha.

 Svaka cast.

 

Mislio sam da nitko nece primjetiti.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
7 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Zaporožac kaže...

Mene nitko ne zove iz inozemstva.

Nemam tamo rodbine, imam društvene mreže, viber, Messenger, fejsbuk, i to je sve.

 

Mikada nikakvih problema.

Znaju me jednom u tri mjeseca nazvati neke firme koje prodaju nekakve gluposti, pošaljem ih u p.mat**** i blokiram im broj.

 

Sad mi čak nedostaje da i mene netko telefonski maltretira. 

Mladost-ludost...

Kad ostariš shvatit ćeš koliko ti je sad zapravo divno.

Ja nemam prijatelje ni u RH ni vani, rodbine imam i tamo i vani ali kao da i nemam i jedino kaj me povremeno netko s posla nazove i pokvari mi dan.

U zadnjih pet godina nemam više od 60 minuta razgovora na mobitelu.

Društvene mreže ne koristim, osim Whatsapp (ak se to računa) i to sve manje kak vrijeme ide.

Čovječe, otrijezni se, živiš san i još se žališ da ti nekaj fali !!!

 

pan y agujas
2 godine
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
fer-de-lance kaže...

Čovječe, otrijezni se, živiš san i još se žališ da ti nekaj fali !!!

 

Koja si ti paljevina  

Nemoj sve vjerovati što netko napiše.

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
9 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Ajatolah kaže...
makopos kaže...

Počelo je... jutros sam dobio prvi poziv iz inozemstva, a inače me nitko nikad ne zove izvana. Ne javljati se. Pazite i širite to dalje da ljudi znaju.

 Zašto se ne bi javio bilo kome? Čemu širenje debilne paranoje?

 

syncmaster245b kaže...
U svakom slucaju, zapitajmo se, da li nam stvarno trebaju bas svi ljudi na nekoj chat platformi?

 Zapitajmo se i treba li nam stvarno nekakav vojni protokol za komuniciranje s prijateljima?

 Ja sa svojih par prijatelja, komuniciram iskljucivo i samo preko IRC-a kojeg sam hostam na DW sa potpunom enkripcijom, da uvjek ima bolji i pametniji, i da nije neunistivo ili nevidljivo, ali dovoljna razina zastite da laik, wannabe haker ili drzavna institucija(bez truda) nemoze pristupit konverzaciji ili ista procitat..U danasnje doba, i najobicnija poruka bok, se moze krivo protumacit.........

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice