Bug Future Show 2018 će vam pružiti tehnološko isk

poruka: 6
|
čitano: 2.265
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bug Future Show 2018 će vam pružiti tehnološko isk".
15 godina
offline
Bug Future Show 2018 će vam pružiti tehnološko isk

Pa jel moguce da od cijele Hrvatske nema nitko tko bi mogao kompetentnije vodit panel o kriptovalutama od Hrvoja Prpica?! 

This time next year we'll be milionaire
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Future Show 2018 će vam pružiti tehnološko

 Pa bolje da moderira nego da je panelista :)

10 godina
offline
Bug Future Show 2018 će vam pružiti tehnološko isk

I be there....

 

 

Ovo je centralni ICT event godine u ovom dijelu Europe po mnogo faktora....Ne plaća se, kompjuteraški magazin poklanja svim kompjuterašima koji dokažu da žive i rastu sa BUG-om free upad, te je ovakavi događajem zadržan onaj duh nostalgije dok su na kompjutere brijali samo neki, onako iz garaže, po igraonicama, dok su još bile aktualne kazete, diskete, dok je to bilo još romatično doba kompjuteraštva. 

 

Osobna inicijativa nekolicine ljudi o kojima toliko toga ovisi od organizacije, same produkcije, cijele te priče koja je potrebna da se napravi vrhunski događaj kao što je BFS. Kada čovjek vidi te ljude poslije BFS, nakon što isti završi, možeš na njihovim licima očitati umor, uloženu žrtvu i trud, ali i ponos što su sudjelovali u jednom takvom događaju koji mnogi puno znači. 

 

Da, ne pišemo od plejade gostiju koji će biti tamo, te dati svoj oblo cijelom događaju.

 

Svoj dan, 31.01, ove godine sam već rezervirao prošle godine u vidu godišnjeg odmora na poslu, a i da nisam mogao kojim slučajem dobiti G.O., taj dan bi bio "bolestan".

 

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bug Future Show 2018 će vam pružiti tehnološko isk

Malo nas je...

 

 

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug Future Show 2018 će vam pružiti tehnološko
Friday kaže...

Malo nas je...

 

 

 Hoćeš li doći, napokon, pa da složim neki forumaški meetup (kako se to sada kaže)?

...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bug Future Show 2018 će vam pružiti tehnološko
Miro kaže...

 Hoćeš li doći, napokon, pa da složim neki forumaški meetup (kako se to sada kaže)?

 

Letim prekosutra za HR ali se vracam nazad u Irsku 14.

Cak bih se mozda i zaletio jos jednom naknadno ali 27. idem u njemacku i neizvedivo mi je.

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice