Bugattijevo prvo električno vozilo je – romobil

poruka: 5
|
čitano: 4.647
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bugattijevo prvo električno vozilo je – romobil".
3 godine
offline
Bugattijevo prvo električno vozilo je – romobil

Zašto nema romobila na pogon na motore sa unutrašnjim izgaranjem?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bugattijevo prvo električno vozilo je – romobi
A tko kaže da nema? Poanta romobila je da je prijenosan, a time i lagan, pa se zato ide na elektromotore (manje dijelova, manja masa).
11 godina
offline
Bugattijevo prvo električno vozilo je – romobil

Koji kič majke ti mile.

Općenito povezivanje slavnih imena koji su slavu postigli sjajnom bukom i mirisom benzinskih motora s pogonom na struju mi je . Uopce nisu bitne performanse, jednostavno mi to više nema neki wow efekt...

Nema više razloga proviriti pod haubu i diviti se mehanici, u slučaju bugattija, W16 motoru...vozilo (motor) koje je i bilo proizvedeno sa svrhom da se pokaže što inženjeri mogu projektirati..., a iskreno moje mišljenje da je takav motor puno zahtjevnije proizvesti od jednog elektromora...

 
5 5 hvala 0
15 godina
offline
Bugattijevo prvo električno vozilo je – romobil

ne biste vjerovali u kojoj je mjeri rvacka zaostala: danas sam vidio dva (2!) klinca kako se voze na romobilu odgurujući se nogom! nikad mi nećemo napredovati u 16. stoljeće. 

 

edit: naputak za ove dolje desno, kojima se mora crtati 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 13:22 (Ajar).
Moj PC  
3 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bugattijevo prvo električno vozilo je – romobi
Ajar kaže...

ne biste vjerovali u kojoj je mjeri rvacka zaostala: danas sam vidio dva (2!) klinca kako se voze na romobilu odgurujući se nogom! nikad mi nećemo napredovati u 16. stoljeće. 

 Eto ti ga na, i moje je dijete zaostalo 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice