Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućnog e

poruka: 55
|
čitano: 18.118
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućnog e".
14 godina
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
picajzla0707 kaže...

Osim opreme, za lošu kavu ne treba kriviti ni konobare, već njihove šefove, koji svoje osoblje uglavnom nisu voljni poslati na edukaciju ili barem ubrzani tečaj za baristu. Rezultat je to škrtosti, ali u podjednakoj mjeri i priglupog stava da tu nema velike filozofije – samelješ kavu, utisneš ju u portafilter (to je ona "ručka" koja se fiksira za aparat), stisneš gumb, odeš oprati par čaša i imaš gotov napitak kad se vratiš.

 

prije nekih četvrt stoljeća, kad sam otvarao svoj prvi kafić, nije bilo tečajeva za baristu (ili barem ja nisam znao za njih), no imao sam sreće da aparat nabavim od majstora koji je valjda cijeli životni vijek proveo servisirajući aparate po zagrebu i nevjerojatno s koliko mi je strpljenja i entuzijazma čovac objašnjavao kako se pravi kava na prastarom ranciliu s polugama umjesto tipkica, kojeg je lovački rog dao u otpis, a on ga sredio da bude kao nov

po njegovim uputama i još više prema iskustvu moje stare, koja je isto tako cijeli radni vijek provela po zagrebačkim kafićima i restoranima, relativno brzo pravio sam izvrsnu kavu i s time dobio vjerne goste

 

kad bih godinama nakon završene birtijaške karijere nekom konobaru ili šefu pokušao objasniti što bi trebali napraviti da dobiju bolju kavu, dobio bi uglavnom odmahivanje rukom i onaj odgovor koji je davor napisao - banaliziranje rođeno iz neznanja i komocije koju im pružaju gosti koji se ne žale 

to mi nikad nije bilo jasno, jer kad god bi u mojem lokalu pala kvaliteta kave (a padala bi uglavnom zbog lijenosti ili lopovluka konobara)  - momentalno sam gubio goste... danas kao da nikog nije briga, bitno da se srče nešto toplo s mlijekom

 Citav post je istina a boldano jos veca. Nevjerojatno u ZGu bas i nema puno birtija da mozes reci da je tu dobra kava. Na zapadnoj strani ZG-a sam bio u svakakvim no najbolja mi je u menzi na savskom mostu...

Ne znam kako ljudi mogu splacine pit od kave. Dobra kava je dobar boost ujutro prije posla

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
15 godina
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
Davor kaže...
Korky kaže...

Vezano uz "frothanje" mlijeka...

 

Nema potrebe rasipati se sa mlijekom i čačkati na ovim "pokućnim" steam wandovima - neće vam ispasti dobro, koliko god se trudili.

 

Radije si nabavite ovo i samo zagrijte malu količinu mlijeka u mikrovalnoj pa miksajte sa time (znam, blasfemija).

 

Ovo stvara "prozračnu pjenu", ali ne i mikropjenu (ne čini mlijeko "kremastim"). Znači, može se koristiti za cappucino, ali ne za latte i srodne naptike  Da gospođi napravim kavu s time, a inače joj radim latte, rekla bi mi da si to utaknem u guzicu i odletim što dalje od aparata 

Ajde, ajde, istina. Ja ovo koristim za cappucino i London fog.

 

Nego, gospođa ti je njurgava :D

K
15 godina
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
Davor kaže...

 

Za doma si jednog dana želim Sage The Dual Boiler (zapravo europska verzija Brevilleovog BES920XL), ali s obzirom na cijenu, taj projekt će još jedno vrijeme biti na ledu 

Za te novce se ima kupit puno bolja mašina. Nekakva bezzera ili nešto drugo sa E61 grupom?

Rvat katolik!
15 godina
offline
Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućnog e

Nije bas da se ne slazem se ovim.....

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
5 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
ako ti nebi bio problem da napišeš kako se zove onaj kave aparat što si jednom prilikom spomenuo (davno je to bilo ali eto nekim slučajem ja se sjetih sada 😋)... dakle riječ je o aparatu sa kojim se može upravljati preko mobitela, i dali si možda upoznat koliko kvalitetna kava se dobiva iz toga aparata. thanks unaprijed
14 godina
offline
Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućnog e

Bio bih zahvalan ako bi mi Davor ili netko drugi od "malih od kužine" mogli prokomentirati kvalitetu kave iz Ikee. Naime, imam osobit stav o onim samoposlužnim kavama za 0 kn (uz njihovu karticu), a kako se ne mogu pohvaliti da sam veliki znalac za kave, čisto me zanima koliko okusi kave odstupaju od njihove. Drugim riječima, jesu li kave za koje oni kažu "to je to" isto isto takvoga "punoga okusa u kojem se osjeća prženost kave".

 

Dajte i neku ocjenu od 1 do 10 gdje je 1 odurno do zla boga i 10 ekstatično.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućnog e

Sve 5, nego koliko najviše kave dnevno se preporuča

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućnog e

nitko ne spominje, a mislim da je jako bitno: bilo bi dobro da ovu temu zaobidju ljudi koji trpaju secer u svoj espresso.

 

moram priznati da sam i sam dugi niz godina pio svakakva sranja zamaskirana secerom.

nakon dugo vremena postepenog navikavanja, ostavio sam se secera, a automatski nakon toga i ostalih "smetala" tipa mlijeka. tek tad sam shvatio sto znaci okus dobre kave. na zalost, posljedicno, sve rjedja su mjesta gdje pijem espresso vani...

 

 
9 0 hvala 3
11 godina
online
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
flash6 kaže...

nitko ne spominje, a mislim da je jako bitno: bilo bi dobro da ovu temu zaobidju ljudi koji trpaju secer u svoj espresso.

 e baš neću zaobić 

 

pijem espresso sa šećerom i mlijekom, pijem doma tursku kavu također sa šećerom i mlijekom, a tako ću i nastaviti

a bez obzira što nisam tako ekstreman u traženju "pravog" okusa, svejedno mislim da zaslužujem dobru kavu

 

baš kao što i dobar steak pojedem na različite načine, sa soli i paprom, ponekad i drugim "smetalima" 

16 godina
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
Fake_Alert kaže...
picajzla0707 kaže...

.... Ne znam kako ljudi mogu splacine pit od kave. ...

 Sta bi tek rekao da vidis kakvu kavu pije jedan moj prijatelj. U velikoj salici do ruba. Ali bas inzistira do ruba, ako je imalo "kraca" ne valja, nije to to. I da, bez secera i ikakvog sladila! Valjda se na kraju ipak sve svodi na to da je to stvar ukusa (ili neukusa :))) 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn

"Bio bih zahvalan ako bi mi Davor ili netko drugi od "malih od kužine" mogli prokomentirati kvalitetu kave iz Ikee. Naime, imam osobit stav o onim samoposlužnim kavama za 0 kn (uz njihovu karticu), a kako se ne mogu pohvaliti da sam veliki znalac za kave, čisto me zanima koliko okusi kave odstupaju od njihove. Drugim riječima, jesu li kave za koje oni kažu "to je to" isto isto takvoga "punoga okusa u kojem se osjeća prženost kave".

 

Dajte i neku ocjenu od 1 do 10 gdje je 1 odurno do zla boga i 10 ekstatično."

 

 

 

Najčešće u takvim slučajevima je kava mješavina robuste i arabike. Robusta je jeftina kava, arabica skuplja. Naravno ima izuzetaka. Sva kava koju prže velike pržionice se prži da zrno bude tamno smeđe, skoro crno. Tako dobiju uvijek isti preprženi okus kojeg je teško razlikovati od lota do lota. To što oni kažu da su odabrane sorte ser kenj je laž. Mislim nije jer svaku kavu mora netko odabrati, njihov odabir je često cijena, što manja to bolja. Da se sad ne razvežem na daleko i široko - da li ti se sviđa kava? Da -pij, Ne - nemoj piti. Želiš nešto više od kave i popiti šalicu vrhunskog espresa svaki dan radije nego deset filteruša/turskih/kajsvene onda kreni po kafićima gdje se služi specialty coffee i pitaj sve kaj te zanima i kreni u kofeinsku pustolovinu.

X
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 12:22 (Abaxa).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn

"

 e baš neću zaobić 

 

pijem espresso sa šećerom i mlijekom, pijem doma tursku kavu također sa šećerom i mlijekom, a tako ću i nastaviti

a bez obzira što nisam tako ekstreman u traženju "pravog" okusa, svejedno mislim da zaslužujem dobru kavu

 

baš kao što i dobar steak pojedem na različite načine, sa soli i paprom, ponekad i drugim "smetalima" "

 

Nije dobra usporedba sa odreskom. Možda bolje sa vinom. Dakle ako ti voliš svoj sauvignon blanc iz 1867. mješati sa fantom tko ti brani. Samo tada nemožeš u potpunosti uživati u svemu što to vino nudi. Isto tako sa kavom.

X
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 12:22 (Abaxa).
5 godina
neaktivan
offline
Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućnog e

Kafetijera?? koliko ja znam to se zove Moka Pot, i da, bolji je od većina "automatskih" aprata a kavu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
Abaxa kaže...

Nije dobra usporedba sa odreskom. Možda bolje sa vinom. Dakle ako ti voliš svoj sauvignon blanc iz 1867. mješati sa fantom tko ti brani. Samo tada nemožeš u potpunosti uživati u svemu što to vino nudi. Isto tako sa kavom.

 meni je baš dobra usporedba s neposoljenim steakom jer su kava i steak nešto u čemu možemo uživati skoro svakodnevno, dok je ovo sa 150 godina starim vinom i fantom bolje ne komentirati

ali poanta moje poruke (koju si debelo promašio) nije u usporedbama, nego u tome da nema smisla nametati drugima svoje načine uživanja u kavi, a još manje im govoriti da zaobiđu temu 

 

#kavabezsegregacije 

16 godina
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
Mr.ddevil kaže...

Sve 5, nego koliko najviše kave dnevno se preporuča

 Kaže Doc Berecki 3 na dan: https://www.bug.hr/medicina/kava-tri-salice-na-dan-doktor-iz-kuce-van-4105

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
5 godina
protjeran
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn

I ja kod kuće, na suprugin nagovor & inzistiranje, imam aparat s čepićima   i fakat je kava izvrsna! 

Bajdvej, imam Franckov K-Fee sistem - kojeg je, nažalost, poubijala konkurencija zvana DolčeGusto, Nespresso ... (i ostalih 50-100-200 "jedinstvenih" sistema) pa se nema s čim više komparirati (srećom su sve 3 Franckove izvrsnog okusa - savjetujem onu zelenu, Classic .. jer, osim što je najjeftinija, nema neke velike razlike u odnosu na Stretto i Superiore). Doduše, u Franckov strojčić se, uz manje nedaće (neka procuri u posudu za otpad umjesto u šalicu), može umetnuti i talijanska inaćica kapsula pod imenom CaffItaly, a paše i Lavazza Blue, kao i Tchibo Cafissimo. Ova posljednja ima dvostruku kvalitetu: jeftina je i izvrsnog je okusa.

Da rezimiram, za jednog skeptika i samoproglašenog znalca o espresso kavi, totalno sam iznenađen kvalitetom rečenih supozitorija. 

Pis on ju, tu :P
5 godina
protjeran
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn

(u želji da citiram ned-a, citirao sam sebe)

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 15:14 (Antiseptik).
10 godina
suspendiran
offline
Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućnog e

A valjda svako ima svoje gušte.

 

Doma turska kava, najobičnija običnjakuša iz obične džezve, s običnom vodom i običnom mljevenom kavom u običnoj šalici. Ukus je fin.

 

S time da mi ne pijemo niti sa šećerom niti s mlijekom. Turska crna, nekoliko puta na dan, to je običaj.

 

 

A vani u kafiću, te kafe ne mogu smisliti, dobijam grčeve od njih i bljuje mi se. Gadne su, i nigdje ne pijem niti espresso niti macchiato niti cappucino, nidi dugu niti kratku niti duplu produženu niti išta. Od svake mi je slabo.

Posebno mi je slabo od onih američkih, onih govana iz aparata što piješ iz 3 deci šalice.

 

Najbolje mi je nescaffe od lešnika kad guštam, a na poslu isključivo čajevi iz Muellera (4-5 puta dnevno), bilo koje vrste samo da nije zeleni.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućnog e

Moram pohvaliti tekst. Dugo, dugo, dugo nisam pročitao ovako jednostavan i istinit tekst o problematici oko espresso kave. A čitao sam ih puno. Najviše prije par godina kada mi je, nakon 15 godina(!) besprijekornog rada, krepao švicarski Tur-Mix (espresso TX50) pa sam krenuo u potragu za dostojnom zamjenom (unatoč retro izgledu i malom promjeru portafiltera, pravio je iznimnu kavu!). Kako su cijene otišle u nebo, odluka je pala i kupljena je polovna Gaggia (model Baby, iako je želja bila nova Classic) koja krepala 3 godine kasnije pa je zamijenjena Dedicom 

 

U vrijeme intenzivne potrage, na internetima sam našao svakakvih bedastoća i gluparija. Tada sam shvatio da su espresso fanatici u rangu s haj-faj fanaticima, ili, bolje, lunaticima. Nema tu kraja ludilu kada se jednom zagrize: milijun vrsta kava, vaganje kave, arabika ili robusta .. ili ipak mješavina (ako da kojeg omjera), štoperice kojima se mjeri vrijeme spravljanja, specijalne posude za mlijeko, rezanje portafiltera (ovo je čak i dobra fora - kupio san dodatnu ručku pa ću to i sam napraviti na mojoj De'Longhi Dedici! - ili sam i ja postao izgubljen slučaj), ugradnja manometara ... ju nejm it! Ma, nema tog ludila kojeg na internetima nećete pronaći (i hrpu sljedbenika). A onda, na jubitou, bacite oko i vidite koje i kakve kave zapravo prave. Ludilo, kažem vam (isto kao kod već spomenutih audiofula i njihovih kablova, podloga, kamenja, posudica koje se vješaju na zid i čudotvorno popravljaju akustiku sobe ... jebo CD plejer - gramofon je bolji; SACD je bolji, ali ne od, naravno, gramofona; gramofon od 100 kila ... itd, itb).

 

Ima tu još stvari kojih se autor mogao dotaknuti (recimo, gramatura - griješio sam godinama i u želji da pravim jaču & bolju kavu stavljao sam previše kave u portafilter i čudio se kako stvar ne fercera, ali bio sam uporan). No, kako sam autor kaže u svom komentaru, tekst je izbalansiran i dotaknuto je sve ono najvažnije kod (pokušaja) spravljanja vrlo dobrog, da ne kažem odličnog i, uz puno vježbe, vrhunskog espresa. Bravo, još jednom! 

 

P.S.

Rečena De'Longhi EC-680 Dedica je s postojećim portafilterom i košarom s jednom jedinom rupicom (pressurised) zapravo odlično rješenje za većinu "glupana". Aparat i sistem su rađeni za današnju generaciju korisnika (smart uređaj za glupog korisnika) i u 90% slučajeva će zadovoljiti novopečenog "baristu". Stvar nije artificijelna - kako mnogi vole reči - odnosno, nema tu neke kemije koja na umjetan način pravi pjenu. Čista fizika - koja manje vičnima dozvoljava da ne pogriješe previše (a najčešća greška je finoća mljevenja i pritisak kave tamperom) te da naprave iznenađujuće dobru esperesso kavu.

Pjena se da solidno napraviti iako nema načina zamijeniti ručicu (steam-wand) kao kod Gaggiae - takva je kakva je i tu nema pomoći. I ovdje se uz vježbu mogu postići začuđujući uspjesi.

 

P.P.S.

Gaggia Clasic je, kao što to i autor kaže, od prije par godina postala smeće. Promjena se dogodila taman kad sam intenzivno tragao za aparatom i odlučio da želim upravo nju. Kad sam pročitao (konstruktivne!) kritike znalaca, odustao sam brzinom odmah. 

Inače, Gaggiau je preuzeo Philips pa je i to, možda, razlog degradacije kvalitete. U istom trenutku, cifra joj je poduplana!

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
.Sjetim se ovog dok čekam svoju kavu da oladi.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućnog e

Stvar dobre kave je kao nekome procesora ili grafičke.

 

Netko će se zadovoljiti smećem od over ekstraktane robuste isto kao što će se netko zadovoljiti stock i5 procesorom.

 

A onda opet postoje oni koji žele popiti dobru kavu i za to ne žale potrošiti vrijeme, novac i energiju da bi dobili izvrstan espresso, isto kao što ekipa uzme stock i7 proc pa ga clocka, ugradi vodeno hlađenje, delida, đinđiri minđiri.

 

Meni taj race za 3% bržim radom računala nikad nije bio jasan kao što nekome nije jasan trud da se popije dobra kava. Ybg, svatko ima svoje.

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućnog e

Ja bih ovim putem podijelio svojih 5 koraka do odlične kave:

1. U džezvu stavimo X šalica vode
2. Zakipimo vodu, maknemo s vatre
3. U istu stavimo X+1 žličica mljevene kave, promiješamo
4. Sve ponovno dovedemo do vrenja
5. Pustimo 2-3 minute da se slegne, i onda:

  

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
Pozdrav

Pohvale autoru a i ostalim komentatorima, kopao sam po internetima ovakve stvari prije x godina i da sam tada imao ovakav tekst i podtekstove sjeli bi mi kao budali samar.
Sitnica koja je nama tada oduzela vremena je mlinac jer smo htjeli rucni - tj. onaj gdje sam vrtis a ne stisnes gumb, koji je valjda nerucni il kako god :) analognidigitalni, i na kraju smo ga dobili iz Japana...malo probirljivosti i 50 eura manje ali radi odlicno. Isprobali smo sve one stare mesingane (il sta to vec jest) koji se mogu naci u podrumu ili na tavanu svake postene kuce :) ali nije to to. Postoji regulacija granulaze (istina postoji i na tim nekim "bosanskima") i fakat je dobar. Elektricne (a da, to je rijec koja mi je manjkala) smo izbacili u startu jer smo se bojali dodatnog "przenja" kave. Nadam se da ce japanci odrzati proizvodnju, ako ovaj slucajno krepa ili ga pes pojede.

Kavu mozes birati, vodu vise manje, cistiti moras. Deloghi (imao sam 2 za ne velike ali ni za male novce, cca 1800 krznasa) ima problemcic s vijkom koji drzi glavu grupe (sori ako sam krivo zapamtio pravo ime tog komadica metala) jer je isti prilicno mekan pa uobicajena situacija nemanja pravog saraficegra, jer eto imamo probirsift koji stane u utor, rezultira glodanjem glave vijka, a hoces neces trebao bi to napraviti jednom mjesecno jer ispod, u stvari iznad, toga ima svakakvih nakupina. Nije velika stvar ali kad u nedjelju u jutro odlucis napraviti ciscenje i sj... glavu vijka pa ne mozes napraviti kavu jer je prvi ducan s vijcima 10 km dalje...da ma picajzliram dalje.

Kiselu kavu sam pio u krakowu davno, nekakva etiopijska, mozda tako treba a mozda (sigurno) sam ja tada imao iskustvo samo s birtijasicama u domovini.

Gaggia clasic, ona s narandzastim lampicama, je aparat na lokacijic B vec dobrih 15 godina a mozda i vise, tu sam se prizenio pa me znam. Kad bi mi netko garantirao da cu dobiti isti aparat sada kupio bih ga odmah, no malo sam sumnjicav jer vidim po drugim stvarima da se cilja na garancijski rok a ne na kvalitetu. Srecom u zg postoji servis za gaggiu i dok bude proizvodjaca i servisa siguran sam da ce sve biti ok...a raubana je na sto nacina, bez zelje za reklamom to je sjajan aparat. Ttenutno gaggiu koristimo povreno, a deloghi svakodnevno. DL ne moze prozvakati sitno mljevene a G moze sve zivo, i to dokazuje vec godinama....a da je silimo to je isto cinjenica i nasa greska.

Tzv tursku pijem kad moram, kafetjeru kada aparat nije pri ruci, morska varijanta.

Mlijeko je vec dosta dugo alpsko, od njega se radi najbolji kefir i kad ode na kvasinu ode zaista u tom smjeru, jedno domace postane gorko

Secer u kavu - doma nikada, ev. Med sto dqje potpuno drugu notu, secer ionako ne jedemo. A u kafanama sam biras.

Enivejz, uz svu tehologiju i tehniku i dalje treba covjek. Posvuda.

Lp.

Mali macchiato



 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
picajzla0707 kaže...
Abaxa kaže...

Nije dobra usporedba sa odreskom. Možda bolje sa vinom. Dakle ako ti voliš svoj sauvignon blanc iz 1867. mješati sa fantom tko ti brani. Samo tada nemožeš u potpunosti uživati u svemu što to vino nudi. Isto tako sa kavom.

 meni je baš dobra usporedba s neposoljenim steakom jer su kava i steak nešto u čemu možemo uživati skoro svakodnevno, dok je ovo sa 150 godina starim vinom i fantom bolje ne komentirati

ali poanta moje poruke (koju si debelo promašio) nije u usporedbama, nego u tome da nema smisla nametati drugima svoje načine uživanja u kavi, a još manje im govoriti da zaobiđu temu 

 

#kavabezsegregacije 

 nisam zelio odjebavat automatski nikoga, dapace, zato sam stavio uvjetno "bilo bi dobro"...

kad se na post o vrhunskom espressu krenu pisati odgovori tipa mlijeko=>secer=>mikrovalna=>nescafe onda fakat mislim da je netko fulao temu...pa makar bila i sprdnja i sarkazam...

 

s druge strane, iz osobnog iskustva tvrdim da secer u dobroj mjeri "maskira" okus kave i smatram da ekipa koja pije kavu sa secerom (a kamoli jos i sa mlijekom) realno ne moze procijeniti dobar espresso.

da je u tekstu rijec o vrhunskom capuccinu ili eventualno macchiatu, dozvoljavam, tu vec napustamo puristicki okus same kave i prelazimo u sintezu okusa...

11 godina
online
Re: Bugovci izvan ureda: 5 koraka do odličnog kućn
flash6 kaže...

 nisam zelio odjebavat automatski nikoga, dapace, zato sam stavio uvjetno "bilo bi dobro"...

kad se na post o vrhunskom espressu krenu pisati odgovori tipa mlijeko=>secer=>mikrovalna=>nescafe onda fakat mislim da je netko fulao temu...pa makar bila i sprdnja i sarkazam...

 

s druge strane, iz osobnog iskustva tvrdim da secer u dobroj mjeri "maskira" okus kave i smatram da ekipa koja pije kavu sa secerom (a kamoli jos i sa mlijekom) realno ne moze procijeniti dobar espresso.

da je u tekstu rijec o vrhunskom capuccinu ili eventualno macchiatu, dozvoljavam, tu vec napustamo puristicki okus same kave i prelazimo u sintezu okusa...

 a ja sam pak htio reći da ne postoji "pravi" način uživanja u dobroj kavi i da dobru kavu možemo očekivati i zahtijevati svi, od onih koji je piju s mlijekom i šećerom, do vas "purista" koji to volite piti bez dodataka

zato mi je zasmetao prijedlog da se s teme maknu svi koji piju kavu sa sećerom

 

iz osobnog iskustva također ti mogu reći da mi je kava bez šećera kao govno - žuhka i gadljiva do te mjere da niti ne mogu razmišljati jel dobra li loša

možda bi se mogao prisiliti na kušanje i ocjenjivanje kave bez šećera, ali to bi bilo kao ocjenjivanje vina - probaš i pljuneš, dok istinski uživati u dobroj kavi mogu isključivo uz šećer, čak mlijeko nije nužno

 

zato sam uzeo primjer steaka, a zasigurno na svijetu ima ljubitelja koji uživaju u čistom okusu mesa, bez soli, papra i drugih dodataka, ali da me takvi tjeraju iz rasprave o dobrom odresku samo zato jer misle da je njihov "puristički" način jedini pravi, rekao bih im isto što i tebi

dakle, ti vjerojatno odrezak nemereš jesti bez začina, isto kao i ja kavu bez šećera, ali to ti vjerojatno nije usporedivo niti slično iz subjektivnih razloga iz kojih svoje preferencije uživanja nastojiš nametnuti svima drugima - nemoj, jer neću niti ja tebe uvjeravati da se u kavi najbolje uživa u sintezi okusa 

 

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice