Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine

poruka: 10
|
čitano: 4.489
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine".
7 godina
protjeran
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine

Sa 100% glasova vodi AOC Q3279VWFD8, to mora da je Stjepan(j) glasao.

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine

Pitanje za redakciju: Zasto ste dozvolili mogucnost anonimnog odgovaranja na anketu? Ovako svatko sa "Tor Browser-om" i malo slobodnog vremena moze naklikati rezultat kakav god zeli! A ako je suditi prema distribuciji odgovora, osobito u pojedinim kategorijama, izgleda da netko vec uveliko koristi takvu mogucnost!?

 

P.S. Zapravo, gotovo sam 100% siguran da vas netko uveliko trolla!

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine

Nije istina, ja koristim Vivaldi + CCleaner 

hose who see are not seen. Those who know are not known. Invisibility and silence are great indicators. Hush now.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine

koja je svrha ovih anketa? Jeste li nas poredali pred te monitore da ih sami testiramo pa onda glasamo? ovako se glasa za monitor koji posjedujes ili koji ti zvuci dobro (cuo si da je dobar). koja je svrha tih anketa?

Moj PC  
5 0 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine

Forumski monitor broj 1

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine

Šta u ovoj godini to Dell i Eizo ili Lenovo nije napravio niti jedan novi monitor. Ovdje stvarno da glasam izgubio bi se svaki smisao. Zato ću samo eto, napisati ovaj komentar.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine
Ni da ste barem stavili monitore sve istih dijagonala, ili glasanje po skupinama monitora istih dijagonala...kakva debilana
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine

Ma ajde... neka se malo zabavljamo, zadnje dvije anekete su baš očajne.. Izvini Miro Rosandić

 

Prvo mobitel godine i umjesto da se stave 3 iPhona, postavili su samo jedan, pa je ligično da će fanovi jabučari glasati za njega. Bolje bi bilo da su napravili anketu: proizvođač mobitela godine, onda bi tu bila prava makljaža.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine

Sačuvaj me bože...FHD monitor od 49" ...ovi panjevi u Asusu pak stave 4k na 27"

IIII
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Monitor godine

a di je dellčo monitorov? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 14:33 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice