Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip godi

poruka: 31
|
čitano: 6.373
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip godi".
16 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip godi

krivo se te naveli nije naziv cipa  RTX 2080Ti  nego Turing

ispravite to...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip godi

Nije ni bitno, ionako nitko nebu za to glasovao osim Friday-a.lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
nakon koliko godina napokon gpu arhitektura/ćip koja ima na pameti budućnost, ne prića se o cijeni pa zašto ne.
14 godina
protjeran
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip godi

Lol, znaci cip godine je cip koji je dobar manje vise jedino za 3d rendering i slozen je spajanjem vise manjih cipova. 

Turing je za to cip stoljeca a ne godine...

 

Moj PC  
1 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
samo cekam da rasprodaju ovo šta im je ostalo od gtx 10xx serije da krenu prave reklame za rtx
16 godina
moderator
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
ansha kaže...

Lol, znaci cip godine je cip koji je dobar manje vise jedino za 3d rendering i slozen je spajanjem vise manjih cipova. 

Turing je za to cip stoljeca a ne godine...

 

 Primjeti da isti koncept namjerava koristiti Intel s budućim čipovima temeljenim na posve novoj arhitekturi :)

14 godina
protjeran
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
Denis kaže...
ansha kaže...

Lol, znaci cip godine je cip koji je dobar manje vise jedino za 3d rendering i slozen je spajanjem vise manjih cipova. 

Turing je za to cip stoljeca a ne godine...

 

 Primjeti da isti koncept namjerava koristiti Intel s budućim čipovima temeljenim na posve novoj arhitekturi :)

Primjecujem jedino da tvoj odgovor nema nikakve veze s mojim postom...

7 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip godi

primjećujem jedino da čip koji konačno možemo kupiti i kupujemo a gađa u sweet spot omjera performanse/cijena, best buy etc..., ryzen 5 uopće nije na popisu

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 22:59 (Louis Pluto).
 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
Louis Pluto kaže...

primjećujem jedino da čip koji konačno možemo kupiti i kupujemo a gađa u sweet spot omjera performanse/cijena, best buy etc..., ryzen 5 uopće nije na popisu

 To spada pod Ryzen 7 2700X. Gdje bi došli kad bi imali apsolutno svaki čip koji je izašao ove godine. 

14 godina
protjeran
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
Denis kaže...
Louis Pluto kaže...

primjećujem jedino da čip koji konačno možemo kupiti i kupujemo a gađa u sweet spot omjera performanse/cijena, best buy etc..., ryzen 5 uopće nije na popisu

 To spada pod Ryzen 7 2700X. Gdje bi došli kad bi imali apsolutno svaki čip koji je izašao ove godine. 

Trebali ste stavit Zen refresh jer je to sve Zen refresh... A Ryzen  5 je svakako bitniji za opcu populaciju od 2990 Rippera... 

15 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip godi

Tamo di se u "anketu"stavi Apple, anketa postaje suvišna...

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip godi

Famozna mi je količina Apple vojnika koji na svakoj anketi naklikću svoju ljubljenu firmu na prvo mjesto...

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
Qudek kaže...

Famozna mi je količina Apple vojnika koji na svakoj anketi naklikću svoju ljubljenu firmu na prvo mjesto...

U ovom slucaju je to i objektivno, Apple ima daleko najbolji mobilni SOC, i cpu i grafika su vrhunski...

Ukoliko mislis da svi koji kliknu za A12 su nuzno "Apple vojnici", onda ni ti nisi bolji samo se boris na suprotnoj strani...

14 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
Qudek kaže...

Famozna mi je količina Apple vojnika koji na svakoj anketi naklikću svoju ljubljenu firmu na prvo mjesto...


ako je tako onda baš ne čitaju, jer naklikali su i iPhone XR za "najgori proizvod godine" 

13 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
Qudek kaže...

Famozna mi je količina Apple vojnika koji na svakoj anketi naklikću svoju ljubljenu firmu na prvo mjesto...

Pokrenes "Tor Browser" otvoris anketu i kliknes na "A12 Bionic" a nakon toga na onu malu ikonicu luka u browseru i izaberes opciju "New Identity". Onda opet "A12 Bionic" pa zatim "New Identity", pa onda opet "A12 Bionic" pa "New Identity"...i tako klik, klik, klik.....do zeljenog rezultata!!!! Taj A12 je sinoc imao 15-tak glasova a sad preko 500?!?!? Kako sam to vec jednom napisao na forumu, netko opasno trolla BUG ali njih ocito nije briga!!!

14 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
grgabug kaže...
Qudek kaže...

Famozna mi je količina Apple vojnika koji na svakoj anketi naklikću svoju ljubljenu firmu na prvo mjesto...

Pokrenes "Tor Browser" otvoris anketu i kliknes na "A12 Bionic" a nakon toga na onu malu ikonicu luka u browseru i izaberes opciju "New Identity". Onda opet "A12 Bionic" pa zatim "New Identity", pa onda opet "A12 Bionic" pa "New Identity"...i tako klik, klik, klik.....do zeljenog rezultata!!!! Taj A12 je sinoc imao 15-tak glasova a sad preko 500?!?!? Kako sam to vec jednom napisao na forumu, netko opasno trolla BUG ali njih ocito nije briga!!!

 napišeš skriptu koja to klika, pokreneš na par kompova (svi imamo bar jedan desktop i jedan laptop) kad ideš spavat i do jutra npr. RX590 pobjeđuje s 23560 glasova. 

14 godina
protjeran
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
grgabug kaže...
 Taj A12 je sinoc imao 15-tak glasova a sad preko 500?!?!? 

Pa anketa je i otvorena sinoc, inspektore Kolumbo. A kad vecina cita portale nego kroz jutro za radnog vremena, sve je regularno, popiti terapiju i smiriti paranoje...

13 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
ansha kaže...
grgabug kaže...
 Taj A12 je sinoc imao 15-tak glasova a sad preko 500?!?!? 

Pa anketa je i otvorena sinoc, inspektore Kolumbo. A kad vecina cita portale nego kroz jutro za radnog vremena, sve je regularno, popiti terapiju i smiriti paranoje...

 HA! Znači ti si taj klikač!!! Reci nam samo, da li klikćeš ručno ili si napisao skriptu kako je predložio "jozef"???

14 godina
protjeran
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
grgabug kaže...

 HA! Znači ti si taj klikač!!! Reci nam samo, da li klikćeš ručno ili si napisao skriptu kako je predložio "jozef"???

Uf, ozbiljan paranoik, reci doktoru da ti udvostruci terapiju..

7 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip godi

bionic je superchip ali oklop (u svakom smislu) koji ga drži je smeće uključujući kompaniju koja ga pravi za ovce koje se smatraju elitistima

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
Louis Pluto kaže...

bionic je superchip ali oklop (u svakom smislu) koji ga drži je smeće uključujući kompaniju koja ga pravi za ovce koje se smatraju elitistima

Smece je eventualno iOS, hardware je super, ukljucujuci najbolji ekran koji je Appl... ovaj... Samsung ikad napravio... :)

7 godina
protjeran
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
ansha kaže...
Louis Pluto kaže...

bionic je superchip ali oklop (u svakom smislu) koji ga drži je smeće uključujući kompaniju koja ga pravi za ovce koje se smatraju elitistima

Smece je eventualno iOS, hardware je super, ukljucujuci najbolji ekran koji je Appl... ovaj... Samsung ikad napravio... :)

 Apple SOC, kralj sintetickih testova. Malo brzo pokrece igre u stvarnosti.

7 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
ansha kaže...

hardware je super...

 ne bih se složio, od loše povezivosti, ljepenke, baterije, zubnog dizajna, neproširivosti... telefon je smeće, jedino što valja na tom telefonu je proc plus ekran (čiju razlučivost lažno oglašavaju) - sjekutić

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 15:02 (Louis Pluto).
14 godina
protjeran
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
Louis Pluto kaže...

 ne bih se složio, od loše povezivosti, ljepenke, baterije, zubnog dizajna, neproširivosti... telefon je smeće, jedino što valja na tom telefonu je proc plus ekran (čiju razlučivost lažno oglašavaju) - sjekutić

Ma ne kaki, hardwareski je bomba, a ovu debilanu o laznom oglasavanju necu ni spominjat, oglasavaju ko i svi drugi. I kad si tako uvjeren da je to lazno oglasavanje, reci mi sta je tocno lazno u njegovom oglasavanju?

 

Po Apple-u se moze kenjat valjano i argumentirano jer ima hrpa razloga, al ne treba izmisljat gluposti jer si onda hateboy, a to je isti drek sto i fanboy.

7 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
ansha kaže...

Ma ne kaki, hardwareski je bomba, a ovu debilanu o laznom oglasavanju necu ni spominjat, oglasavaju ko i svi drugi. I kad si tako uvjeren da je to lazno oglasavanje, reci mi sta je tocno lazno u njegovom oglasavanju?

 

Po Apple-u se moze kenjat valjano i argumentirano jer ima hrpa razloga, al ne treba izmisljat gluposti jer si onda hateboy, a to je isti drek sto i fanboy.

 što je bomba? za te pare? ne oglašavaju se lažno? bmk za druge... čitaj bol... ja ne volim apple, priznajem, i da ponude najbolji mobitel bi mi se sralo od njih dok ne promjene debilizacijsku politiku, apple je egzemplar i svjetionik svega negativnog na današnjem tržištu... i onoga što nije u redu s kapitalizmom

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 15:19 (Louis Pluto).
13 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
Dead kaže...
grgabug kaže...
ansha kaže...
grgabug kaže...
 Taj A12 je sinoc imao 15-tak glasova a sad preko 500?!?!? 

Pa anketa je i otvorena sinoc, inspektore Kolumbo. A kad vecina cita portale nego kroz jutro za radnog vremena, sve je regularno, popiti terapiju i smiriti paranoje...

 HA! Znači ti si taj klikač!!! Reci nam samo, da li klikćeš ručno ili si napisao skriptu kako je predložio "jozef"???

 Jel to tebi nešto krivo da je Bionic sakupio 500 glasova?

Pa ako BUG rezultate ove ankete uzme kao relevantno misljenje vecine svojih citatelja onda ce mi biti i vise nego krivo! Jer ce to znaciti da nas citatelje dozivljavaju kao kompletne idiote! Sasvim je jasno da je rezultat vjestatcki naklikan uz pomoc "Tor Browsera" i to od strane jednog ili dvojice trollera (sudeci po komentarima jedan od njih je definitivno "ansha")! Ako je redakciji pak i malo stalo da potvrde ove tvrdnje dovoljno je da provjere promet na stranicama BUG-a u zadnjih par dana, pa ako je iznenada porastao broj pristupa iz Hondurasa, Meksika i slicno eto im dokaz da se uveliko koristio Tor!!

Trebali su ubaciti bar CAPTCHA provjeru ako vec nisu htjeli da glasovati mogu samo registrirani posjetitelji!

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip godi

al nije tako da su svi čipovi ovde osim jabukinog proizvod svake od tih firmi, dok je jabukin napravio TSMC sa ARM jezgrama - tu jedina pohvala ide jabuki na dizajnu ali to definitivno nije njihov čip....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
nikonja kaže...

al nije tako da su svi čipovi ovde osim jabukinog proizvod svake od tih firmi, dok je jabukin napravio TSMC sa ARM jezgrama - tu jedina pohvala ide jabuki na dizajnu ali to definitivno nije njihov čip....

Ni blizu....

14 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
nikonja kaže...

al nije tako da su svi čipovi ovde osim jabukinog proizvod svake od tih firmi, dok je jabukin napravio TSMC sa ARM jezgrama - tu jedina pohvala ide jabuki na dizajnu ali to definitivno nije njihov čip....

 Znaš li ti što znači baljezgati?

 

P.S. pitanje je "Računalni čip godine" ne "najbolja tvornica/tvrtka za proizvodnju računalnih čipova".

7 godina
offline
Re: Bugove godišnje nagrade 2018. – Računalni čip
nikonja kaže...

... tu jedina pohvala ide jabuki na dizajnu ali to definitivno nije njihov čip....

 ??? sta nebi onda naslov bia tvornica ćipova godine

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice