BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Detaljno

poruka: 13
|
čitano: 4.763
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Detaljno".
13 godina
offline
BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Detaljno

Nadam se da ce Nvidia ove svoje ispade pohlepe osijetiti na svojoj tašni....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Detaljno

Zivio RTX

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Detaljno

ispara mi usi ovaj sa svojim engleskim bas se trudi da sve ljepo kaze ali to za hrvatske novine uopce nije bitno ali eto (ae) a pogotove ne za forum gdje se sve psie na hrvatskom jeziku.

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Deta
dreadmoore kaže...

ispara mi usi ovaj sa svojim engleskim bas se trudi da sve ljepo kaze ali to za hrvatske novine uopce nije bitno ali eto (ae) a pogotove ne za forum gdje se sve psie na hrvatskom jeziku.

 Piše ti ispod videa na YouTubeu:

"BugTV: Draga naša publiko ispričajte Mateja (video editora i spikera) na američkom naglasku u stilu Brad Pitta iz Inglorious Bastardsa, obećao je da će se popraviti 😄"

...
15 godina
offline
Re: BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Deta
Friday kaže...

Zivio RTX

 sa suprugom? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
odjavljen
offline
Re: BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Deta
Miro kaže...
dreadmoore kaže...

ispara mi usi ovaj sa svojim engleskim bas se trudi da sve ljepo kaze ali to za hrvatske novine uopce nije bitno ali eto (ae) a pogotove ne za forum gdje se sve psie na hrvatskom jeziku.

 Piše ti ispod videa na YouTubeu:

"BugTV: Draga naša publiko ispričajte Mateja (video editora i spikera) na američkom naglasku u stilu Brad Pitta iz Inglorious Bastardsa, obećao je da će se popraviti 😄"

 

Ima lik odlican glas i bas lijepo prica, ali vjerujem da vecina posjetitelja BOL-a kaze "u-es-be" umjesto "ju-es-bi". Isto vrijedi i za ostale akronime/izraze (npr ray tracing).

Freak Show Inc.
14 godina
offline
BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Detaljno

bi-em-dablju...

jesam sad Amer ili Brit, jesam li?

 

e moj Petko,bolji su mi samo oni kad vele Majkl Šumejkr

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Deta
Miro kaže...
dreadmoore kaže...

ispara mi usi ovaj sa svojim engleskim bas se trudi da sve ljepo kaze ali to za hrvatske novine uopce nije bitno ali eto (ae) a pogotove ne za forum gdje se sve psie na hrvatskom jeziku.

 Piše ti ispod videa na YouTubeu:

"BugTV: Draga naša publiko ispričajte Mateja (video editora i spikera) na američkom naglasku u stilu Brad Pitta iz Inglorious Bastardsa, obećao je da će se popraviti 😄"

 Ma nisam uopce gledao sta pise pogledao naslov i video ma ljepo je cuti kad netko dobro prica engleski sa razumjevanjem i dobrim izgovorm ali samo govorim jadan polomi jezik zao mi ga. 

AMD AntiBoy
15 godina
offline
BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Detaljno

imam strašno duboke džepove no istodobno i pune praznine (ne računajući papirnate maramice i ključeve). 

 

no kad se u izračun uzme cijena, zahtjev za napajanjem, veličina i svaštanešto, zašto bih to kupio kad mi shadow of the tomb raider radi izvrsno (postavke: high - šareno, glatko, bestrzajno, 1920 x 1200 pun zaslon, sasvim dovoljno detalja) na radeonu r7 370 s 2GB memorije i na i5 4460? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Detaljno

Tiha je phoenixica, bas je tiha. Sad sam ju ostavio da se furmarkom muci nekih 20 minuta. Temperatura je dosla do 72 stupnja a buka je bila znatno manja nego sto Noctua na procesoru proizvodi pod punim opterecenjem. A to je ipak nesto...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Deta
Ajar kaže...

imam strašno duboke džepove no istodobno i pune praznine (ne računajući papirnate maramice i ključeve). 

 

no kad se u izračun uzme cijena, zahtjev za napajanjem, veličina i svaštanešto, zašto bih to kupio kad mi shadow of the tomb raider radi izvrsno (postavke: high - šareno, glatko, bestrzajno, 1920 x 1200 pun zaslon, sasvim dovoljno detalja) na radeonu r7 370 s 2GB memorije i na i5 4460? 

 Konačno si nam otkrio dio tajne, od čega je sazdan tvoj kompić. Nemaš se čega stidjeti, ima ih i puno lošijih, tu na forumu. I onako, on topic - slažem se sa onima koji kažu da nVidia izvodi bijesne gliste sa svojim ray tracingom. Neka to još dobro razviju, pa tek kada bude stvarno upotrebljivo implementiraju u kartice. Ovako je skupo i beskorisno.

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
Re: BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Deta
Friday kaže...

Tiha je phoenixica, bas je tiha. Sad sam ju ostavio da se furmarkom muci nekih 20 minuta. Temperatura je dosla do 72 stupnja a buka je bila znatno manja nego sto Noctua na procesoru proizvodi pod punim opterecenjem. A to je ipak nesto...

 Kada si je prije uspio nabaviti i testirati?

dolazim odmah - Godot
16 godina
odjavljen
offline
Re: BugTV video recenzija u 4K razlučivosti - Deta
učo kaže...
Friday kaže...

Tiha je phoenixica, bas je tiha. Sad sam ju ostavio da se furmarkom muci nekih 20 minuta. Temperatura je dosla do 72 stupnja a buka je bila znatno manja nego sto Noctua na procesoru proizvodi pod punim opterecenjem. A to je ipak nesto...

 Kada si je prije uspio nabaviti i testirati?

 

Pa ima vec skoro 2 mjeseca da sam ju uzeo

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice