Casio predstavio sportski sat s GPS-om na solarnu

poruka: 14
|
čitano: 5.440
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Casio predstavio sportski sat s GPS-om na solarnu ".
9 godina
offline
Casio predstavio sportski sat s GPS-om na solarnu

Autonomija od 33 sata? Gdje su oni dobri stari mehanički satovi koji su išli 3-4 tjedna nakon navijanja?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Casio predstavio sportski sat s GPS-om na sola
Thinker kaže...

Autonomija od 33 sata? Gdje su oni dobri stari mehanički satovi koji su išli 3-4 tjedna nakon navijanja?

 Vjerojatno autonomija GPS-a je 33 sata. Mislim ovo je samo moja pretpostavka. 

15 godina
offline
Re: Casio predstavio sportski sat s GPS-om na sola
Thinker kaže...

Autonomija od 33 sata? Gdje su oni dobri stari mehanički satovi koji su išli 3-4 tjedna nakon navijanja?

 Ili Seiko 5 kojeg nisi niti trebao navijati. (ko klinjo sam ga zvao "muc muc sat")

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Casio predstavio sportski sat s GPS-om na sola
syncmaster245b kaže...
Thinker kaže...

Autonomija od 33 sata? Gdje su oni dobri stari mehanički satovi koji su išli 3-4 tjedna nakon navijanja?

 Ili Seiko 5 kojeg nisi niti trebao navijati. (ko klinjo sam ga zvao "muc muc sat")

 

 Pa ima i Casio solarne kojima se nikada ne mijenja niti puni baterija. Ali takvi nemaju GPS, kao ni taj Seiko.

14 godina
offline
Re: Casio predstavio sportski sat s GPS-om na sola
Ruzan je.... nek to ubace u protrek seriju.... ili nek prodaju Garminu tehnologiju da produze trajanje baterije tamo.... :D
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Casio predstavio sportski sat s GPS-om na sola
jocommb kaže...
Ruzan je.... nek to ubace u protrek seriju.... ili nek prodaju Garminu tehnologiju da produze trajanje baterije tamo.... :D

Nije ruzan. Odnosno, za G-Shock je odlican - ako volis G-Shock. Svakako da ne pristaje uz odijelo. :)

Ali je cijena pretjerana...G-Shock vazi za povoljan. Cak ni GPS ne opravdava ovu cijenu po meni.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2018 11:23 (knight).
16 godina
offline
Re: Casio predstavio sportski sat s GPS-om na sola
Mislim da se autonomija od 33h odnosi na to koliko baterija može napajati sat bez da sat vidi sunca ili nekog drugog izvora svijetlosti koji može puniti bateriju.
Bar je tako za druge casio satove koji imaju solarno punjenje
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Casio predstavio sportski sat s GPS-om na sola
Ma za g shock je ok...ali kao sto si reko nijebza odijelo... A ja na Fenixu samo promjenim narukvicu i ide i na odijelo....
VenAtoR#2231
13 godina
offline
Casio predstavio sportski sat s GPS-om na solarnu

U životu sam imao nekoliko CASIO satova, pa i Twinsensorm modela, tako da sa relativno upoznat sa njihovom kvalitetom, kada ustreba. 

Ovo je Mrcina od ručne ure, no da bih ju stavio ispred nekog u rangu SUUNTO ili GARMIN pametnog sata, malo teže! 

Što bi kazali neke kolege, da mi ga eventualno netko pokloni, nosio bih ga s ponosom, ali sam investirati u to "zadovoljstvo", malo puno teže. 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Casio predstavio sportski sat s GPS-om na solarnu

Slažem se, sat bi morao biti ekstra ubojica da mi zamjeni Garmina 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Casio predstavio sportski sat s GPS-om na sola
33h je gpa autonomija.
Ali je preskupo, skuplji od Fenix 5x koji je opet preskup.

Interesira me ovaj novi Xiaomi Amazfit 2. Čini se da bi moga biti odlična alternativa Garminu i Suuntu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Casio predstavio sportski sat s GPS-om na sola
Meni se sviđa dizajn. A i muka mi je od Švicarskih satova.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Casio predstavio sportski sat s GPS-om na solarnu

Ma koju će mi kiflu cigla na ruci koja se diči gps-om kad danas to usput ima svaki smartphone. Mislim, nosim casio edifice, ali 
slijedeća stvar za ruku definitivno više neće biti sat pune veličine, a još manje sat povećane veličine poput ovog. 
Fitness tracker uvr glave. To je i jedino što mi može odrađivati a da je prenespretno sa smartphoneom.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Casio predstavio sportski sat s GPS-om na sola
overhaul kaže...

Ma koju će mi kiflu cigla na ruci koja se diči gps-om kad danas to usput ima svaki smartphone. Mislim, nosim casio edifice, ali 
slijedeća stvar za ruku definitivno više neće biti sat pune veličine, a još manje sat povećane veličine poput ovog. 
Fitness tracker uvr glave. To je i jedino što mi može odrađivati a da je prenespretno sa smartphoneom.

A meni se eto sviđaju Dieselovi satovi (ne znam ima li većih), osim činjenice da ako padnete i dočekate se šakom od beton, postoji šansa da vam ogromni diesel sat slomi nadlakticu (ruku ili šta već)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice