CD Projekt Red prikazao gameplay demo za Cyberpunk

poruka: 36
|
čitano: 8.157
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "CD Projekt Red prikazao gameplay demo za Cyberpunk".
11 godina
offline
CD Projekt Red prikazao gameplay demo za Cyberpunk

sukob generacija kod generacija koje su mislile da se neće sukobiti s mlađim generacijama kad odrastu 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
CD Projekt Red prikazao gameplay demo za Cyberpunk

Kako nece doc do sukoba?

Pa jesi vidio ma sto slice igre za mladje generacije?

Da bi dobio igre tipa witchera i cp77 treba ti drop rate 2 put u 10 godina.

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: CD Projekt Red prikazao gameplay demo za Cyber
Dex.pwn kaže...

Malo preletio i ne vidim zašto se raja tolko loži na ovu igru

 I sad bi to što ti nešto ne vidiš trebao biti naš problem. 

15 godina
offline
Re: CD Projekt Red prikazao gameplay demo za Cyber
Colossus7 kaže...
Dex.pwn kaže...

Malo preletio i ne vidim zašto se raja tolko loži na ovu igru

Nije ovo sine igra za millenijalse, ovo je proizvod koji je čekala stara škola ; fanovi serijala poput Deus Ex-a, orginalnih Fallouta, System Shocka, Vampire the Masquerade Bloodlinesa, Witchera, Baldurs Gate, Dragon Age, KOTORa, Planescape Tormenta itd.. kome se ne sviđa netreba igrati, ni kupovati,  slobodno može na Twitch da igra razne pizdarije poput Minecrafta DOTE, PUBGove, Fortnight, Overwatch, i ona moderna COD govanca što upropastiše FPS Multiplayer scenu za sva vremena. Mi ostali smo gladni ovakog nečeg. Netko to kuzi i čeka sa veseljem, neki ne. A šta ćemo sad :)

 

 

 Da, definitivno, to je uvelike žanrovska stvar, ako netko igra avio simulacije narvno da mu se ovo neće svidjeti, ali kome se sviđa barem neka od navedenih igraga mogla bi se i ova sviđati. Ja jedva ćekam da izađe. 

16 godina
offline
CD Projekt Red prikazao gameplay demo za Cyberpunk

To bi trebala biti igra u kojoj se možeš izgubiti na nekoliko mjeseci bez problema...  ako sam u Witcheru III bez frke proveo nekih pola godine, ovdje mislim biti bar godinu dana ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
CD Projekt Red prikazao gameplay demo za Cyberpunk

Cuj, ja ju jos uvjek igram - makar sam ju pretrcao uzdus i popreko,

New Game +++ - i rijesavam misije kako do sad nisam rijesio.

 

Primjerice, Witch-Hunterima u Novigradu sam dao svoje oruzje - napali me i pobjegli sa macevima.

Sad nemam dobre maceve nego one "snadji se druzi" socijalne. Al to i jest zanimljivo, da svaki puta dozivim igru drugacije.

 

Heart of Stone cuvam za kraj - jer ju smatram najboljim dijelom W3 - najvise podsjeca na W1,

po atmosferi i vizualnim atributima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice