Chromebook se računala prodaju bolje nego ikad

poruka: 6
|
čitano: 2.885
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chromebook se računala prodaju bolje nego ikad".
3 godine
protjeran
offline
Chromebook računala prodaju se bolje nego ikad

Chromebook računala prodaju se bolje nego ikad*? 

Life is meant to die. Accept your fates.
 
1 0 hvala 1
Chromebook se računala prodaju bolje nego ikad

https://www.nabava.net/prijenosna-racunala?q=chromebook

 

 

Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa EvO kuPUjEm nOVi ChROmeBOoK vEĆ SuTra jER sU JAkO POvoljNi! 

 

 

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Chromebook se računala prodaju bolje nego ikad
Potpuno je pomanjkanje svih laptopa opcenito, tako da nije cudno uopce...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Chromebook se računala prodaju bolje nego ikad

Baš to, generalno raste prodaja HW. 

Mislio sam iz vica napisati, do sada su prodali 1 komad, pa sada kada su ih prodali 287 komada imaju toliki porast.

Ali Garner piše da su ih prodali "total nearly 30 million units". Wow!

 

Iskreno, Chromebook je jak lijepi koncept. Osobno jako rijetko upalim neku aplikaciju na PC-u koja nije browser. I nisam ljubitelj instaliravanja i updateiranja windowsa (to radim još od Win 95).

No nisam nikad doživio Chromebook u rukama, pa sam suzdržan u nabavci. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chromebook se računala prodaju bolje nego ikad
Ovo je kraj kaže...

 

Iskreno, Chromebook je jak lijepi koncept. Osobno jako rijetko upalim neku aplikaciju na PC-u koja nije browser. I nisam ljubitelj instaliravanja i updateiranja windowsa (to radim još od Win 95).

No nisam nikad doživio Chromebook u rukama, pa sam suzdržan u nabavci. 

 Ono što mu ide u korist je prihvatljiva cijena, a dobije se mali portabilni uređaj iznimno jake baterija i dovoljno jak za osnovne potrebe prosječnog korisnika (surfanje, komunikacijski alati, mail, dokumenti itd.).

 

Za razliku od windows laptopa koji u nižim cijenovnim rangovima obično imaju dosta slabije performanse (zbog windowsa) a i slabiju bateriju.

 

Na poslu imamo neki par godina star samsung chromebook, i odličan je za teren i sastanke, baterija izdrži 8-10 sati bez problema.

Stoja
Re: Chromebook se računala prodaju bolje nego ikad
Ovo je kraj kaže...

Baš to, generalno raste prodaja HW. 

Mislio sam iz vica napisati, do sada su prodali 1 komad, pa sada kada su ih prodali 287 komada imaju toliki porast.

Ali Garner piše da su ih prodali "total nearly 30 million units". Wow!

 

Iskreno, Chromebook je jak lijepi koncept. Osobno jako rijetko upalim neku aplikaciju na PC-u koja nije browser. I nisam ljubitelj instaliravanja i updateiranja windowsa (to radim još od Win 95).

No nisam nikad doživio Chromebook u rukama, pa sam suzdržan u nabavci. 

 

 

Mozes na Laptop instalirati Chrome OS, evo primjera kojeg sam ja pratio i uspjelo mi je. Nije tehnicki zahtjevno

 

 

 

 

 

Imam naravno svoje razloge zasto i dalje koristim Windowse (a ne Chrome OS ili Linux), ali ako hoces provjeri si kako te sluzi i mozes li se naviknuti na njega.

 

 

 

Lp

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice