Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

poruka: 52
|
čitano: 14.338
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Ne kužim taj problem sa zlim bankama. Za 20kn mjesečno banka ti čuva novac od krađe, omogućuje mrežu bankomata posvuda 24/7, imaš mobilne aplikacije 24/7, ne moraš stajati u redu za plaćanje i još ti je naknada manja nego u pošti, imaš pregled potrošnje, imaš unaprijed odobren kredit (prekoračenje) itd. Sve za 20 kn!

Problem s bankama su krediti, pri čemo je obično veća krivica onih koji ih nerazumno dižu, nego same banke, ali BC taj problem neće riješiti, on samo 'rješava' problem platnog prometa, koji zapravo ne postoji. A rješava ga na vrlo loš način.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Visak kaže...
Ne kužim taj problem sa zlim bankama. Za 20kn mjesečno banka ti čuva novac od krađe, omogućuje mrežu bankomata posvuda 24/7, imaš mobilne aplikacije 24/7, ne moraš stajati u redu za plaćanje i još ti je naknada manja nego u pošti, imaš pregled potrošnje, imaš unaprijed odobren kredit (prekoračenje) itd. Sve za 20 kn!

Problem s bankama su krediti, pri čemo je obično veća krivica onih koji ih nerazumno dižu, nego same banke, ali BC taj problem neće riješiti, on samo 'rješava' problem platnog prometa, koji zapravo ne postoji. A rješava ga na vrlo loš način.

 Pljacka te banka, ja imam sve to i jos nesto ekstra. A banka mi placa mjesecno 70-80 kuna da dobijam placu na racun. Ali, dok je naivaca kao ti oni ce biti sretni da ti uzimaju lovu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 12:21 (O_O_O).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Kako me pljačka?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Visak kaže...
Kako me pljačka?

 Pa placas za racun 20 kuna, a meni placaju da imam racun 80 kuna mjesecno.

14 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Visak kaže...
Kako me pljačka?

Ne kuzis kad si naivac 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Znači ako meni frizerka naplati 50 kn šišanje, a tebi plati 50 kn kad te šiša, onda mene pljačka? Posao ima svoju cijenu i ako je ona realna, nema govora o pljački. Ne znam koja je tvoja situacija i je li uopće istinita, ali banke u pravilu ne plaćaju klijentima za vođenje računa.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Visak kaže...
.. ali banke u pravilu ne plaćaju klijentima za vođenje računa.

- plaćaju i tad su to djelatnici :) kao što se plaća i reket pa nemamo neki radno-ugovorni odnos za naziv, kao porez.

 

- onje čak noris.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Visak kaže...
Znači ako meni frizerka naplati 50 kn šišanje, a tebi plati 50 kn kad te šiša, onda mene pljačka? Posao ima svoju cijenu i ako je ona realna, nema govora o pljački. Ne znam koja je tvoja situacija i je li uopće istinita, ali banke u pravilu ne plaćaju klijentima za vođenje računa.

 Ali pljačkaju na rastućim kamatama.

 

Na stranu kriptodebili sa svojom blockchain sintagmom, banke itekako pljačkaju ljude.

 

Al to opet dovodi do onoga da krajnji korisnik ipak snosi odgovornost onoga što potpisuje.

 

ansha kaže...
Visak kaže...
Kako me pljačka?

Ne kuzis kad si naivac 

 Jesi čitao možda turbo popularnu knjigu "kako nastaje novac ?" od stanovitog Ive Pernaroida ?

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 12:42 (DarthMarkus).
7 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Visak kaže...
Znači ako meni frizerka naplati 50 kn šišanje, a tebi plati 50 kn kad te šiša, onda mene pljačka? Posao ima svoju cijenu i ako je ona realna, nema govora o pljački. Ne znam koja je tvoja situacija i je li uopće istinita, ali banke u pravilu ne plaćaju klijentima za vođenje računa.

 Zasto bi lagao? Nije stvar da su mene osobno odabrali vec svi imaju sansu da dobiju isto. Svaki mjesec moras dobivati vise od 12K placu + moras imati barem 2 direct debita. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Gdje to?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
U prvom postu sam naveo da ono što BC nudi od banke dobiješ za siću i tu nema pljačke. BC ti neće odobriti kredit, pa to što banka 'pljačka' na njemu nije nikakva prednost Bitcoina, jer on taj problem ne rješava. Dapače, ako svi pređu na BC banke će ostati bez depozita, pa neće moći davati kredite i onda ćete svi biti sretni, jer ćete za stan štediti do penzije u BC, što zapravo možete i sada ako su vam krediti toliko mrski.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Visak kaže...
Gdje to?

https://www.barclays.co.uk

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 13:19 (O_O_O).
8 godina
odjavljen
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

Meni je nevjervatno da i dalje ima glupana koje opravdavaju ovaj kriminal zvani bitcoin.

 

 
0 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Visak kaže...
...
Problem s bankama su krediti, pri čemo je obično veća krivica onih koji ih nerazumno dižu, nego same banke ...

 Ima istine, no ima i toga da samo postojanje kredita pumpa cenu onih klasa dobara koje najčešće kupujemo na kredit, primer: nekretnine. Da kredita nema, prosečna nelretnina ne bi mogla koštati više nego što prosečan čovek (porodica) može uštedeti u nekom razumnom roku. Ako ubaciš kredite u situaciju, onda se tržišna cena prosečne nekretnine podiže do maksimalne sume na koju se prosečan čovek može zadužiti na 30 godina, kao što trenutno imamo (a onda ti, kroz kamatu, banka uzme još toliko).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 21:07 (Ivan(4)).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Ivan(4) kaže...
Visak kaže...
...
Problem s bankama su krediti, pri čemo je obično veća krivica onih koji ih nerazumno dižu, nego same banke ...

 Ima istine, no ima i toga da samo postojanje kredita pumpa cenu onih klasa dobara koje najčešće kupujemo na kredit, primer: nekretnine. Da kredita nema, prosečna nelretnina ne bi mogla koštati više nego što prosečan čovek (porodica) može uštedeti u nekom razumnom roku. Ako ubaciš kredite u situaciju, onda se tržišna cena prosečne nekretnine podiže do maksimalne sume na koju se prosečan čovek može zadužiti na 30 godina, kao što trenutno imamo (a onda ti, kroz kamatu, banka uzme još toliko).

 Imaj na umu i da kupovina zemljišta, papirologija i dozvole, gradnja i opremanje nekretnine košta jako puno, pa prodavatelji moraju nadodati maržu plus još PDV. Samu cijenu pumpa inventar, odnosno manjak inventara a višak potražnje. Krediti su u tom pogledu dobri, ali problem je što su kamate malo previsoke, a kao što Visak kaže, nije rijetkost da ljudi dižu kredite za gluposti. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
O_O_O kaže...
Visak kaže...
Znači ako meni frizerka naplati 50 kn šišanje, a tebi plati 50 kn kad te šiša, onda mene pljačka? Posao ima svoju cijenu i ako je ona realna, nema govora o pljački. Ne znam koja je tvoja situacija i je li uopće istinita, ali banke u pravilu ne plaćaju klijentima za vođenje računa.

 Zasto bi lagao? Nije stvar da su mene osobno odabrali vec svi imaju sansu da dobiju isto. Svaki mjesec moras dobivati vise od 12K placu + moras imati barem 2 direct debita. 

 Ti imaš kod njih veću količinu novca, koji oni vrte i na tome zarađuju, pa im se isplati dati ti neku siću. Oni zapravo na tebi zarade puno više nego na meni, ali to opet nije pljačka. Ne znam zašto je teško shvatiti da ako dobijaš nekakvu uslugu druga strana ima pravo na određenu zaradu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Znaci pao je na 3,7k do nove god past ce ispod 2k kako je krenulo
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od god

Normalno da pada kada svi hodlaju. Treba kupovati, sto vise. Sada je pravo vrijeme za to

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Šta nemogu?Ajd prebaci 100 tisuča BTC na neku burzu i stavi sell order,market če se srozat samo kad ljudi primjete da je netko poslao 100K BTC na burzu,a kamoli da počne prodavat.Odmah ispuniš sve buy order i ode market u K.Nemogu reč da bi se ta niska cijena dugo održala,ali mogu ju skinut u par sekundi bez beda.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
SamoPitam3 kaže...

Normalno da pada kada svi hodlaju. Treba kupovati, sto vise. Sada je pravo vrijeme za to

 što ovo znači ?

6 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od

sleng od engleske riječi hold - holdaju/čuvaju/ne prodaju

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 9:48 (Paolo Maldini).
6 godina
offline
Re: Cijena bitcoina na razinama najnižim u više od
Paolo Maldini kaže...

sleng od engleske riječi hold - holdaju/čuvaju/ne prodaju

 Ma zna on dobro da je rijec o gresci u pisanju ali kenja pa eto, mora, nema druge.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 10:13 (sexytoiletpaper).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice