Cijepljenje i necijepljenje

poruka: 455
|
čitano: 65.655
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cijepljenje i necijepljenje".
14 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Jutarnji list - Velika studija na 100 milijuna ljudi: Samo 0,01 posto potpuno cijepljenih oboljelo je od covida!

 

Naručen sam prekosutra, nadam se da chip ima neki firewall koji su konfigurirali tak da telemtrija ne ispadne previše napadna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje

ma ja danas, ako chip radi kako spada, Bil Gejc će me posinitii...

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
forumaš kaže...

Jutarnji list - Velika studija na 100 milijuna ljudi: Samo 0,01 posto potpuno cijepljenih oboljelo je od covida!

 

Naručen sam prekosutra, nadam se da chip ima neki firewall koji su konfigurirali tak da telemtrija ne ispadne previše napadna.

 Ja čujem d nakon cijepljenja s Pfizerom možeš magnet zalijepit na ruku. Ozbiljno, kunem ti se, jedan lik je ovdje negdi to napisao i potkrijepio nekom ispraznom pričom o rodici u ameriki i nekim youtube videom. Skroz legitimno izgleda. Pazi se Pfizera, imaju čipove na magnete.

 

Live long and prosper.
14 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

A valda magnetni polovi prestali raditi od kako se zemlja popeglala u ravnu ploču! Tako da sad cijepljena ruka privlači metal. Logično objašnjenje.

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Filox kaže...
forumaš kaže...

Jutarnji list - Velika studija na 100 milijuna ljudi: Samo 0,01 posto potpuno cijepljenih oboljelo je od covida!

 

Naručen sam prekosutra, nadam se da chip ima neki firewall koji su konfigurirali tak da telemtrija ne ispadne previše napadna.

 Ja čujem d nakon cijepljenja s Pfizerom možeš magnet zalijepit na ruku. Ozbiljno, kunem ti se, jedan lik je ovdje negdi to napisao i potkrijepio nekom ispraznom pričom o rodici u ameriki i nekim youtube videom. Skroz legitimno izgleda. Pazi se Pfizera, imaju čipove na magnete.

 

 Druze to ti je kvalitet. Nije od plastike ko ovi kineski ;)

12 godina
protjeran
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
forumaš kaže...

Jutarnji list - Velika studija na 100 milijuna ljudi: Samo 0,01 posto potpuno cijepljenih oboljelo je od covida!

 

Naručen sam prekosutra, nadam se da chip ima neki firewall koji su konfigurirali tak da telemtrija ne ispadne previše napadna.

 I kaj taj članak u režimskim novinama dokazuje? Nigdje niti jedan jedini link na CDC istraživanje? Na CDC stranicama također niti spomena o ovome kaj jutarnji trkelja. ( https://www.cdc.gov/media/index.html )...

10 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Han kaže...

 I kaj taj članak u režimskim novinama dokazuje? Nigdje niti jedan jedini link na CDC istraživanje? Na CDC stranicama također niti spomena o ovome kaj jutarnji trkelja. ( https://www.cdc.gov/media/index.html )...

Računala su teška za koristiti:

 

 

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/effectiveness/why-measure-effectiveness/breakthrough-cases.html

Nadglednik dina
12 godina
protjeran
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Entry Point kaže...
Han kaže...

 I kaj taj članak u režimskim novinama dokazuje? Nigdje niti jedan jedini link na CDC istraživanje? Na CDC stranicama također niti spomena o ovome kaj jutarnji trkelja. ( https://www.cdc.gov/media/index.html )...

Računala su teška za koristiti:

 

 

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/effectiveness/why-measure-effectiveness/breakthrough-cases.html

 I kaj si mi linkao? Kurac a ne link na istraživanje na koje se poziva jutarnji list. Linkao si: što trebate znati o mogućnosti zaraze nakon cjepljenja, A jutarnji priča o VEEEElLIKOM istraživanju na 100.000.000 ljudi i da je mogućnost ponovne zaraze samo 0,01% na 100 mil ljudi. Nemoj mi se pravit pametan kad niti ne čitaš što linkaš.

10 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Han kaže...

 I kaj si mi linkao? Kurac a ne link na istraživanje na koje se poziva jutarnji list. Linkao si: što trebate znati o mogućnosti zaraze nakon cjepljenja, A jutarnji priča o VEEEElLIKOM istraživanju na 100.000.000 ljudi i da je mogućnost ponovne zaraze samo 0,01% na 100 mil ljudi. Nemoj mi se pravit pametan kad niti ne čitaš što linkaš.

Jebo mene ako ti nisi glup ko kurac. Sve ti je u linku trolčino ravnozemljaška antivakserska nenormalna.

Nadglednik dina
12 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Entry Point kaže...
Han kaže...

 I kaj si mi linkao? Kurac a ne link na istraživanje na koje se poziva jutarnji list. Linkao si: što trebate znati o mogućnosti zaraze nakon cjepljenja, A jutarnji priča o VEEEElLIKOM istraživanju na 100.000.000 ljudi i da je mogućnost ponovne zaraze samo 0,01% na 100 mil ljudi. Nemoj mi se pravit pametan kad niti ne čitaš što linkaš.

Jebo mene ako ti nisi glup ko kurac. Sve ti je u linku trolčino ravnozemljaška antivakserska nenormalna.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Entry Point kaže...
Han kaže...

 I kaj si mi linkao? Kurac a ne link na istraživanje na koje se poziva jutarnji list. Linkao si: što trebate znati o mogućnosti zaraze nakon cjepljenja, A jutarnji priča o VEEEElLIKOM istraživanju na 100.000.000 ljudi i da je mogućnost ponovne zaraze samo 0,01% na 100 mil ljudi. Nemoj mi se pravit pametan kad niti ne čitaš što linkaš.

Jebo mene ako ti nisi glup ko kurac. Sve ti je u linku trolčino ravnozemljaška antivakserska nenormalna.

Prvo i osnovno, ne vrijeđaj. Ja tebi ne ljepim etikete. Drugo, kako kažeš glup sam. Sad mi ti pametni dežurni normalni vakseru sa okrugle zemlje nađi i jednu poveznicu sa podatcima koje jutarnji list objavljeuje a da su spomenuti u linku koji si stavio.

Jutarnji list ima naslov: Velika studija na 100 milijuna ljudi: Samo 0,01 posto potpuno cijepljenih oboljelo je od covida!  Nađi mi te brojke od jutarnjeg lista u tom linku koji si stavio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 15:36 (Han).
11 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Cijepit se radi drugih ili ne cijepit se radi sebe. Srića neman moralnih dilema jer san jebeno govno od čovika koji misli samo na sebe i svoju dobrobit.

Not funny dude
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Entry Point kaže...
Han kaže...

 I kaj si mi linkao? Kurac a ne link na istraživanje na koje se poziva jutarnji list. Linkao si: što trebate znati o mogućnosti zaraze nakon cjepljenja, A jutarnji priča o VEEEElLIKOM istraživanju na 100.000.000 ljudi i da je mogućnost ponovne zaraze samo 0,01% na 100 mil ljudi. Nemoj mi se pravit pametan kad niti ne čitaš što linkaš.

Jebo mene ako ti nisi glup ko kurac. Sve ti je u linku trolčino ravnozemljaška antivakserska nenormalna.

 Sada ti najozbiljnije kažem: kontroliraj što pišeš i u kojem kontekstu. Ja ti nisam ravnozemljaš, antivaxer i nenormalan. To si mami reci a i sestri ako ju imaš. Ko si ti da nekoga etiketiraš da je ravnozemljaš i to što pišeš ?? Ko si ti? Šta glumiš moralnu vertikalu i prosipavaš pamet tu po forumu? Wannabe social justice warrior. Stvarno si egoističan da to nije normalno. Doktor i epidemiolog. Kad si već toliko superioran reci mi što si ti osobno napravio u borbi sa koronom?? Koje je tvoje postignuće da si uzimaš za pravo svaki post koji netko napiše iz osobnog stava, ići pobijati i konstantno kontrirati?? Ko si ti?? Koje su tvoje reference da si uvijek u pravu? Umišljeni i bahati egoist. Drugi mediji ne lažu? Strani mediji su u pravu? Linkovi ne mogu biti lažni? Istraživanja ne mogu biti pogrešna? Faktograf je provjerio? Daj se probudi jadni čovječe.

I ono što je fascinantno: niti jedan od forumaša koji ti lupaju goreglasove ti neće reći da prestaneš vrijeđati. Ali ako tebe, ili nekoga od njih netko slučajno spomene u drugačijem kontekstu odma skaču. Pozivaju na ban, neki i prijave policiji. Ali kada ti ili takvi vrijeđate onda nitko ne reagira. Dvoličnost je vrlina očito!

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 14:57 (Han).
5 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
TKScump kaže...

Cijepit se radi drugih ili ne cijepit se radi sebe. Srića neman moralnih dilema jer san jebeno govno od čovika koji misli samo na sebe i svoju dobrobit.

 Cijepiš se prvenstveno zbog sebe, a to za posljedicu ima i zaštitu drugih oko tebe.

 

Uživaj u nerazumijevanju osnova medicine.

Live long and prosper.
12 godina
protjeran
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Filox kaže...
TKScump kaže...

Cijepit se radi drugih ili ne cijepit se radi sebe. Srića neman moralnih dilema jer san jebeno govno od čovika koji misli samo na sebe i svoju dobrobit.

 Cijepiš se prvenstveno zbog sebe, a to za posljedicu ima i zaštitu drugih oko tebe.

 

Uživaj u nerazumijevanju osnova medicine.

 Zaštita drugih od čega ako su svi do jednoga cjepljenoga podložni ponovnoj zarazi i širenju virusa ukoliko su zaraženi. Jer netko je tu spomenuo: cjepljena osoba ako se i zarazi za nju je korona kao prehlada.

15 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Ljudi..Mir!Mir! kaj se svadite? 

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Han kaže...

 Zaštita drugih od čega ako su svi do jednoga cjepljenoga podložni ponovnoj zarazi i širenju virusa ukoliko su zaraženi. Jer netko je tu spomenuo: cjepljena osoba ako se i zarazi za nju je korona kao prehlada.

Nisu svi, samo neki, iako si i to sam dobro naveo, kao i zašto je dobro cijepiti se.

Problem je što ne znamo koji su to neki.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Entry Point kaže...
Han kaže...

 I kaj taj članak u režimskim novinama dokazuje? Nigdje niti jedan jedini link na CDC istraživanje? Na CDC stranicama također niti spomena o ovome kaj jutarnji trkelja. ( https://www.cdc.gov/media/index.html )...

Računala su teška za koristiti:

 

 

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/effectiveness/why-measure-effectiveness/breakthrough-cases.html

 Dobro da si to postao jer je taj članak najbolji dokaz kako se manipulira pandemijom i frizira "učinkovitost" cjepiva. 

U tom članku stoji doslovno "As of May 1, 2021, CDC transitioned from monitoring all reported vaccine breakthrough cases to focus on identifying and investigating only hospitalized or fatal cases due to any cause". Drugim riječima, CDC je potiho potezom pera na ovaj način odlučio da su breakthrough slučajevi samo oni koji završe u bolnici ili umru, svi oni koji obole s lakšim simptomima ili bez njih od 1.5 više ne ulaze u evidenciju što će umjetno napumpati efikasnost cjepiva tko zna koliko puta. 

Drugo, u uputama za laboratorije koje su polinkane u tom članku na https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/downloads/Information-for-laboratories-COVID-vaccine-breakthrough-case-investigation.pdf stoji da se kao pozitivni nakon cijepljenja od sada imaju tretirati samo oni kod kojih je PCR test pokazao tragove virusa kod CT (cycle treshold) <=28, znači da je u njima velika količina virusa. Za usporedbu, kod necijepljenih se od početka "pandemije" pa do danas cycle treshold pumpao do besvijesti do vrijednosti 37-40, što znači da je za biti "pozitivan" bilo dovoljno u sebi imati samo tragove ostataka virusa koji ne predstavljaju nikakvu opasnost. Time se broj "pozitivnih" politički pumpao u nebo čime su se opravdavali lockdowni i ostale mjere i što su brojni racionalni znanstvenici od početka kritizirali https://absa.org/wp-content/uploads/2020/09/NYT-200829-Your-Coronavirus-Test.pdf - "Tests with thresholds so high may detect not just live virus but also genetic fragments, leftovers from infection that pose no particular risk — akin to finding a hair in a room long after a person has left, Dr. Mina said.". 

Dakle zašto se ti novi kriteriji odnose samo na cijepljene, dok se necijepljeni i dalje testiraju po starim kriterijima? Zato da se u javnosti stvori dojam kako je cijepivo "učinkovito", da se opravda masovno i prisilno cijepljenje s tko zna kojim ciljem i i da se sakrije činjenica da cjepivo ljude u jako velikom broju zapravo pretvara u asimptomatske superspreadere koji će samo dovesti do ubrzanog stvaranja novih mutacija i pomoći da se virus proširi na sve i svuda. 



12 godina
protjeran
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
GUID kaže...
Entry Point kaže...
Han kaže...

 I kaj taj članak u režimskim novinama dokazuje? Nigdje niti jedan jedini link na CDC istraživanje? Na CDC stranicama također niti spomena o ovome kaj jutarnji trkelja. ( https://www.cdc.gov/media/index.html )...

Računala su teška za koristiti:

 

 

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/effectiveness/why-measure-effectiveness/breakthrough-cases.html

 Dobro da si to postao jer je taj članak najbolji dokaz kako se manipulira pandemijom i frizira "učinkovitost" cjepiva. 

U tom članku stoji doslovno "As of May 1, 2021, CDC transitioned from monitoring all reported vaccine breakthrough cases to focus on identifying and investigating only hospitalized or fatal cases due to any cause". Drugim riječima, CDC je potiho potezom pera na ovaj način odlučio da su breakthrough slučajevi samo oni koji završe u bolnici ili umru, svi oni koji obole s lakšim simptomima ili bez njih od 1.5 više ne ulaze u evidenciju što će umjetno napumpati efikasnost cjepiva tko zna koliko puta. 

Drugo, u uputama za laboratorije koje su polinkane u tom članku na https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/downloads/Information-for-laboratories-COVID-vaccine-breakthrough-case-investigation.pdf stoji da se kao pozitivni nakon cijepljenja od sada imaju tretirati samo oni kod kojih je PCR test pokazao tragove virusa kod CT (cycle treshold) <=28, znači da je u njima velika količina virusa. Za usporedbu, kod necijepljenih se od početka "pandemije" pa do danas cycle treshold pumpao do besvijesti do vrijednosti 37-40, što znači da je za biti "pozitivan" bilo dovoljno u sebi imati samo tragove ostataka virusa koji ne predstavljaju nikakvu opasnost. Time se broj "pozitivnih" politički pumpao u nebo čime su se opravdavali lockdowni i ostale mjere i što su brojni racionalni znanstvenici od početka kritizirali https://absa.org/wp-content/uploads/2020/09/NYT-200829-Your-Coronavirus-Test.pdf - "Tests with thresholds so high may detect not just live virus but also genetic fragments, leftovers from infection that pose no particular risk — akin to finding a hair in a room long after a person has left, Dr. Mina said.". 

Dakle zašto se ti novi kriteriji odnose samo na cijepljene, dok se necijepljeni i dalje testiraju po starim kriterijima? Zato da se u javnosti stvori dojam kako je cijepivo "učinkovito", da se opravda masovno i prisilno cijepljenje s tko zna kojim ciljem i i da se sakrije činjenica da cjepivo ljude u jako velikom broju zapravo pretvara u asimptomatske superspreadere koji će samo dovesti do ubrzanog stvaranja novih mutacija i pomoći da se virus proširi na sve i svuda. 



 Nema potrebe to pisati gore, jer na ovome forumu, u ovoj temi postoje ljudi koji će te maksimalno izvrijeđati, nazvati teoretičarem zavjere, idiotom, antivaxerom, i ko zna kako sve ne jer samo njihove misli vrijede. Po njihovom ljudi koji čitaju i shvaćaju veću sliku od one koju oni mogu pojmiti su idioti. Ja bi rekao da su takvi ljudi teret i rak društva, takvi ljudi nas guraju u prošlost jer sve u životu rade kako im netko na internetu i televiziji kaže. Kritičko razmišljanje i preispitavanje nečega im je strani pojam. Toliko su uvjereni u to kako sve vlade svjeta iz čarobne nepresušne kutije vade novac i troše ga kako bi spasili jadnog malog čovjeka. Preko noći su postali humanisti, virolozi i epidemiolozi, a u stvarnosti emaju 2% doticaja sa stvarnim životom. Ja ih zovem zabavljači za mase.

5 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Han kaže...

 

 Nema potrebe to pisati gore, jer na ovome forumu, u ovoj temi postoje ljudi koji će te maksimalno izvrijeđati, nazvati teoretičarem zavjere, idiotom, antivaxerom, i ko zna kako sve ne jer samo njihove misli vrijede. Po njihovom ljudi koji čitaju i shvaćaju veću sliku od one koju oni mogu pojmiti su idioti. Ja bi rekao da su takvi ljudi teret i rak društva, takvi ljudi nas guraju u prošlost jer sve u životu rade kako im netko na internetu i televiziji kaže. Kritičko razmišljanje i preispitavanje nečega im je strani pojam. Toliko su uvjereni u to kako sve vlade svjeta iz čarobne nepresušne kutije vade novac i troše ga kako bi spasili jadnog malog čovjeka. Preko noći su postali humanisti, virolozi i epidemiolozi, a u stvarnosti emaju 2% doticaja sa stvarnim životom. Ja ih zovem zabavljači za mase.

 Da, jer ima puno više smisla da su u cjepivima neki metali što privlače magnete, te živa koja je stavljena namjerno da nas ubija malo po malo, jer je to bilgejc rekao jednom kako treba cjepivima smanjiti populaciju za 15%.

 

To ima savršenog smisla, evo mene ste uvjerili, ja idem sad povratit svo cjepivo koje je u meni.

 

S nula dokaza za te tvrdnje i nula zdrave logike, kako očekuješ da te itko ozbiljno shvati, pogotovo kad još neki biser dođe s ovim totalno suludim teorijama.

Live long and prosper.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
GUID kaže...

U tom članku stoji doslovno "As of May 1, 2021, CDC transitioned from monitoring all reported vaccine breakthrough cases to focus on identifying and investigating only hospitalized or fatal cases due to any cause". Drugim riječima, CDC je potiho potezom pera na ovaj način odlučio da su breakthrough slučajevi samo oni koji završe u bolnici ili umru, svi oni koji obole s lakšim simptomima ili bez njih od 1.5 više ne ulaze u evidenciju što će umjetno napumpati efikasnost cjepiva tko zna koliko puta. 

Imam osjećaj da bi mogli brzo odustati od tog pristupa kad im CFR kod cijepljenih skoči u nebo... zbog takvog vođenja statistike, ne zbog cjepiva, da ne bude zabune.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
protjeran
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Filox kaže...
Han kaže...

 

 Nema potrebe to pisati gore, jer na ovome forumu, u ovoj temi postoje ljudi koji će te maksimalno izvrijeđati, nazvati teoretičarem zavjere, idiotom, antivaxerom, i ko zna kako sve ne jer samo njihove misli vrijede. Po njihovom ljudi koji čitaju i shvaćaju veću sliku od one koju oni mogu pojmiti su idioti. Ja bi rekao da su takvi ljudi teret i rak društva, takvi ljudi nas guraju u prošlost jer sve u životu rade kako im netko na internetu i televiziji kaže. Kritičko razmišljanje i preispitavanje nečega im je strani pojam. Toliko su uvjereni u to kako sve vlade svjeta iz čarobne nepresušne kutije vade novac i troše ga kako bi spasili jadnog malog čovjeka. Preko noći su postali humanisti, virolozi i epidemiolozi, a u stvarnosti emaju 2% doticaja sa stvarnim životom. Ja ih zovem zabavljači za mase.

 Da, jer ima puno više smisla da su u cjepivima neki metali što privlače magnete, te živa koja je stavljena namjerno da nas ubija malo po malo, jer je to bilgejc rekao jednom kako treba cjepivima smanjiti populaciju za 15%.

 

To ima savršenog smisla, evo mene ste uvjerili, ja idem sad povratit svo cjepivo koje je u meni.

 

S nula dokaza za te tvrdnje i nula zdrave logike, kako očekuješ da te itko ozbiljno shvati, pogotovo kad još neki biser dođe s ovim totalno suludim teorijama.

 Kakvi metali?? Kakav Bill Gates?? Kakvo smanjivanje populacije. Ne stavljaj mi svoje bolesne teorije u usta ili u kontekst sa onime što pišem. Te gluposti piši onima koji o tome pišu, a ne meni jer me ne zanimaju takve gluposti. Kaj si ti isto ko i onaj Entry? Izmišljaš i zaključuješ bez da pročitaš?? Nigdje nisam spomenuo niti jedno od toga niti sam ikada igdje dao naznaku a kamoli išta više o tome da su u cjepivima metali, da se hoće smanjit populacija ili što drugo. Etiketiraj si doma svoje a ne mene. Potraži liječenje negdje. I sad te pitam ko i onog preplašenog entry-ja koji nema muda išta odgovorit al zato zna vrijeđat: Ko si ti i otkuda ti ikakvo pravo nekoga etiketirat? Netko je negdje bacio sapun a ti se skupa s entry-jem i nekima ovdje na forumu saginješ.... Nitko više ne smije imati mišljenje a da ga se odma ne dovede u isti koš sa onima koji vjeruju u te gluposti o čipiranju. Daj odrasti više. Razvij se čovječe, ostat ćeš zakržljao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 8:48 (Han).
10 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje

Pricam to od pocetka pandemije, to ti je ko ono "Karen". Rijec izmisljena za specifican sloj ljudi u koji se grupiraju svi kako bi argument bio smisleniji, kao npr. "E mislim da Izrael financira USA... -AHA ZNACI 5G CIP GEJC KEMITERALJSI HAARP I GUŠTERI JEDU DJECU JEL!?!?!??!?! "

Battlelog: D3lBoy-00
14 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Cijepljen, za sada sve OK.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Moja mama danas primila cjepivo Moderne , rekli su joj da će imati vrućicu 2 dana zasad je ok.

Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
MrBlc kaže...
GUID kaže...

U tom članku stoji doslovno "As of May 1, 2021, CDC transitioned from monitoring all reported vaccine breakthrough cases to focus on identifying and investigating only hospitalized or fatal cases due to any cause". Drugim riječima, CDC je potiho potezom pera na ovaj način odlučio da su breakthrough slučajevi samo oni koji završe u bolnici ili umru, svi oni koji obole s lakšim simptomima ili bez njih od 1.5 više ne ulaze u evidenciju što će umjetno napumpati efikasnost cjepiva tko zna koliko puta. 

Imam osjećaj da bi mogli brzo odustati od tog pristupa kad im CFR kod cijepljenih skoči u nebo... zbog takvog vođenja statistike, ne zbog cjepiva, da ne bude zabune.

 Iako ne vjerujem da će se to desiti jer će paralelno s tim uvesti "putovnice" za cijepljene i time praktički za njih ukinuti obavezu testiranja u većini slučajeva gdje je to do sada bilo obavezno, što će na papiru samo još dodatno umjetno isfrizirati statistiku.

 

Imho, glavni cilj ovog cirkusa je da se diljem svijeta za sva vremena redovno ubrizgavanje genskog koktela "protiv korone" barem dvaput godišnje etablira kao nešto potpuno normalno, neophodno, korisno, obavezno, samorazumljivo i "za naše kolektivno dobro". Iako se radi o bolesti koja je do sada ubila samo 3,5 milijuna ljudi, što je samo 0,04% svjetske populacije. "Obična" gripa već desetljećima svake godine redovno ubije 250-500.000 ljudi, pa nitko do sada zbog toga nije uveo lockdown-e, forsirao procijepljivanje cijele svjetske populacije eksperimentalnim substancama, diskriminirao necijepljene, tjerao na nošenje maski itd. Isto vrijedi i za druge zarazne i smrtonosne bolesti poput malarije (>400.000 mrtvih svake godine), tuberkoloze (1.500.000 mrtvih svake godine) itd. 

 

Obzirom da cijepivo nije "open source", da su ga bez mogućnosti javne kontrole razvile i proizvode dvije do sada nepoznate firme Moderna i Biontech koje postoje tek od 2010, odn. 2008 i kojima su ova mRNA cijepiva prvi i dosad jedini proizvodi koji su uopće ikad plasirale na tržište, da se obje te firme bave istraživanjem primjene mRNA genskih koktela "u vezi s karcinomima", uopće me ne bi iznenadilo da se mehanizam obaveznog cijepljenja tim otrovima nekad u budućnosti neće iskoristiti da se određenom dijelu populacije - po potrebi - injiciraju geni koji će u njima nakon izvjesnog vremena isprovocirati karcinome, leukemiju ili nešto slično. Dokazat se neće moći ništa, a ako netko baš bude inzistirao, sve će se objasniti utjecajem "zagađenja", "klimatskih promjena", "ozonskih rupa" ili nekog drugog prikladnog univerzalnig krivca za sve koji će u datom momentu biti popularan. Tako da sav je ovaj cirkus zapravo samo uvertira u ono što dolazi za koju godinu. 

8 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Guid:

Korona je u obliku pandemije prisutna tek malo više od godinu a za to vrijeme je, prema tvojim brojkama, ubila 10 PUTA više ljudi nego gripa. Znači, ne 5%, ne 10% već 1000% više ljudi. Gripa zapravo čak ni ne ubija direktno, već dolazi do sekundarne infekcije odnosno upale pluća koja zapravo dokrajči nesretnike. Ukratko, ne prolaziš
Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Feudalac kaže...
Guid:

Korona je u obliku pandemije prisutna tek malo više od godinu a za to vrijeme je, prema tvojim brojkama, ubila 10 PUTA više ljudi nego gripa. Znači, ne 5%, ne 10% već 1000% više ljudi.

Uz nekoliko lockdowna, ako smijem dodati.

Gledam te!
3 godine
neaktivan
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Vakcinisao sam se "Sinofarm" (kineskom) vakcinom pre skoro sat vremena, tj prva doza. Još nisam progovorio kineski

Sem malog bola u mišiću ne osećam ništa. Nadam se da će sve biti u redu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Feudalac kaže...
Guid:

Korona je u obliku pandemije prisutna tek malo više od godinu a za to vrijeme je, prema tvojim brojkama, ubila 10 PUTA više ljudi nego gripa. Znači, ne 5%, ne 10% već 1000% više ljudi. Gripa zapravo čak ni ne ubija direktno, već dolazi do sekundarne infekcije odnosno upale pluća koja zapravo dokrajči nesretnike. Ukratko, ne prolaziš

 I evo ti prirodnog prirasta u godini pandemije :)

 

In 2020 the natural increase was positive, as the number of births exceeded the number of deaths by 94,859,658. Below are the key figures for the world population in 2020: 155,676,622 live births 60,816,965 deaths

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice