Čini se da i Xiaomi radi na mobitelu sa savitljivi

poruka: 4
|
čitano: 2.030
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čini se da i Xiaomi radi na mobitelu sa savitljivi".
15 godina
offline
Čini se da i Xiaomi radi na mobitelu sa savitljivi

Sa nečim se treba krenuti, iako mi sada takvi uređaji izgledaju još nespretno, nakon 5 godina če biti upotrebljivi. Da budu kao u westworldu, e to bi već bilo nešto. Ovako zanimljiva igračka za one koji imaju viška novca. 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Čini se da i Xiaomi radi na mobitelu sa savitljivi

Ne vidim baš da je ovakav tip uređaja potreban... Proizvođači više nemaju ideja što napraviti s mobitelima pa su izmislili ovo. Kome treba veći mobitel za posao/mail i slično može uzeti nešto poput galaxy note 9 koji ima veliki ekran i olovku ili xiaomi mi max 3/huawei mate 20 x/slični phablet s ekranom od oko 7". ako to nije dovolnjo postoje tableti/ultrabooki/notebooki. Mobiteli su ionako lomljivi, a ovakvi uređaji će vjerojatno biti još osjetljiviji. 

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Čini se da i Xiaomi radi na mobitelu sa savitl
dtdtdt kaže...

Ne vidim baš da je ovakav tip uređaja potreban... Proizvođači više nemaju ideja što napraviti s mobitelima pa su izmislili ovo. Kome treba veći mobitel za posao/mail i slično može uzeti nešto poput galaxy note 9 koji ima veliki ekran i olovku ili xiaomi mi max 3/huawei mate 20 x/slični phablet s ekranom od oko 7". ako to nije dovolnjo postoje tableti/ultrabooki/notebooki. Mobiteli su ionako lomljivi, a ovakvi uređaji će vjerojatno biti još osjetljiviji. 

 Jojj, aj probaj gledati malo dalje od 1 godine...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
8 godina
online
Čini se da i Xiaomi radi na mobitelu sa savitljivi

ma znam da će ovo biti tek prvi takvi uređaji i da će ih s vremenom poboljšati naravno, ali svejedno mislim da ovo baš i neće zaživijeti. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice