Cjepivo za COVID-19: što se radi?... hoće li ga bi

poruka: 338
|
čitano: 52.477
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cjepivo za COVID-19: što se radi?... hoće li ga bi".
16 godina
neaktivan
offline
Cjepivo za COVID-19: što se radi?... hoće li ga bi

Republikanci uhvaćeni u (jednoj od bezbroj) laži, kako im Obamina administracija nije ostavila nikakvu pripremu za slučaj pandemmije.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cjepivo za COVID-19: što se radi?... hoće li g
Love2ml86:

Nije bitno tko razumije, samo pozivanje na autoritet je zvono za uzbunu. Time se ništa ne objašnjava što znači da stvarnih argumenata manjka
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Cjepivo za COVID-19: što se radi?... hoće li g
Darky:

Ne budi naivan. Ako nema bolesti nema ni posla. Znači bolesti su dobre za biznis, a profit se nategne na razne načine.
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Cjepivo za COVID-19: što se radi?... hoće li g
Visak kaže...

Republikanci uhvaćeni u (jednoj od bezbroj) laži, kako im Obamina administracija nije ostavila nikakvu pripremu za slučaj pandemmije.

 https://www.politico.com/news/2020/03/16/trump-inauguration-warning-scenario-pandemic-132797

 

Ono sto je monstruozno zadivljujuce u njegovim laznim istupima jest da je McConnellova zena - Elaine Chau, sadasnja Trumpova ministrica prometa, bila prisutna na sastanku izmedju prijelaznih vlada u sijecnju 2017. na temu - postupanja u slucaju pandemije novel-virusa.

 

https://www.politico.com/f/?id=00000170-e50c-d588-ab77-ed5ff3310000

 

Clanak je dva mjeseca star :D.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
protjeran
offline
Re: Cjepivo za COVID-19: što se radi?... hoće li g

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2020 17:24 (ansha).
15 godina
odjavljen
offline
Cjepivo za COVID-19: što se radi?... hoće li ga bi

Novo istraživanje koje otvara i mogućnost novog pristupa za razvoj cjepiva: https://www.sciencemag.org/news/2020/05/t-cells-found-covid-19-patients-bode-well-long-term-immunity

 

Pitanja za Doc Berecki: kolika je uloga ovih pomoćnih (helper) T-limfocita na razvoj imuniteta, vjerojatnost zaraze i težinu simptoma? Bi li postojanje istih moglo objasniti one razlike koje su se pripisivale BCG cjepivu?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2020 8:43 (MrBlc).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cjepivo za COVID-19: što se radi?... hoće li ga bi

Ako je vjerovati ovoj grafici - njima su tri pacijenta pobjegla/nestala/isparila?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Cjepivo za COVID-19: što se radi?... hoće li ga bi

t cells.... ovo mi se cini na resident evil "the prequel" :D

NULL!=NULL
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice