Corsair 4000D Airflow - Provjetren i zatamnjen

poruka: 8
|
čitano: 4.950
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair 4000D Airflow - Provjetren i zatamnjen".
14 godina
offline
Corsair 4000D Airflow - Provjetren i zatamnjen

Odlicno samo gdje da ga kupim za 680kn. 😊

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Corsair 4000D Airflow - Provjetren i zatamnjen
Kill Frenzy kaže...

Odlicno samo gdje da ga kupim za 680kn. 😊

Baš, jedino ga ima jedan shop u RH i najjeftinija verzija je 880 kn. Razlika u cijeni je značajna, a crni je skuplji još 100 kn.

15 godina
offline
Re: Corsair 4000D Airflow - Provjetren i zatamnjen
Kill Frenzy kaže...

Odlicno samo gdje da ga kupim za 680kn. 😊

 njima ustupio Corsair, pa je moguće da je to veleprodajna cijena :/

14 godina
offline
Re: Corsair 4000D Airflow - Provjetren i zatamnjen

Vani je 79eura = 600kn, ali mi smo HR pa eto, mozda ce se cijena stabilizirat kad ga dobiju druge trgovine.

14 godina
offline
Corsair 4000D Airflow - Provjetren i zatamnjen

koja trgovina da odma narucim.taman kupujem kuciste

 

ovom uzi supku nedam pare

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 11:04 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Corsair 4000D Airflow - Provjetren i zatamnjen

Kuciste mi izgleda fenomenalno,jedino bih mozda volio da je malo duze..ali Phantex Enthoo X bi trebao bit napokon nasljednik trenutnog Corsair Graphite 600T..jos samo da se oprostim od 200 eura..

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Corsair 4000D Airflow - Provjetren i zatamnjen
Kill Frenzy kaže...

koja trgovina da odma narucim.taman kupujem kuciste

 

ovom uzi supku nedam pare

 https://www.caseking.de/en/corsair-4000d-tempered-glass-midi-tower-schwarz-window-gecs-120.html

AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: Corsair 4000D Airflow - Provjetren i zatamnjen
Da kučište je super ali evo mene malo zanima dali je bas vrijedno tih 650kn.Mislim taj cjenovni rang, ja imam ms titan pro 2 njegova cijena je 70€, znam nije sad neko kučište pored ovog crossair.Ali imam bolje temperature pod tim stres testovima nego što je denis testirao. Stim da imam dva ventilatora na gornjem ispuhu noctua 120mm 4 pin,koja oznaka neznam sad tocno.Čak kad mi ventilatori rade sa 20% brzine a na procesor brzina ventova je 50% temperature ne prelaze 73°C, gpu 78°C. Pod full opterećenjem i 100% brzinom ventilatora, temperature u kučište su 68°C cpu grafa 72°C.Sad je pitanje samo, mozda ovom kućištu cijenu diže to njegovo ime i ništa više.A da je bolje od jeftinog ms pa i ne baš, lim ko lim malo drugačiji dizajn i to je to.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice