Corsair RM750x - Treća zlatna generacija

poruka: 6
|
čitano: 4.493
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair RM750x - Treća zlatna generacija".
12 godina
neaktivan
offline
Corsair RM750x - Treća zlatna generacija

Osobno koristim RM750i. Napajanje je super, ventilator većinom uopće ne radi. Jedina mana su ti kabeli tj kondenzatori na kabelima. Bas je zeznuto s njima rukovat, pogotovo sa 24pinskim. Sve u svemu napajanje je top.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Corsair RM750x - Treća zlatna generacija

Njihova napajanja su mi TOP. Dan danas imam CX 400 kupljen 2008 godine, ni da bi pokazao znakove umora. Slijedece napajanje ce takoder njihovo biti, nekakav high end 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Corsair RM750x - Treća zlatna generacija

I ja imam CX430 radi dan danas.

15 godina
offline
Corsair RM750x - Treća zlatna generacija

u sva sam računala dosad (sve intelovi chipseti; nemam iskustva s amd-om) ugrađivao njihova napajanja. rade izvrsno, osobito ako su spojena u ups sa stabilizacijom napona (a i letva s prenaponskom nije naodmet). samo jedno je dosad mrknulo, zbog oluje na hvaru (nije bilo na ups-u taj dan, k'o za vraga). jedino mi je malo blesavo glavni vod za matičnu ostavljati modularan - nema baš smisla (fiksno je mjesto na koje se priključuje na oba kraja) ali inače su dovoljno teška (kažu znalci da se napajanje kupuje na vagu) da budu dobra. ako dvojite, ovdje je popis njihovih napajanja i opis za jednostavnije odlučivanje. još uvijek su najbolji omjer uloženo/dobiveno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
online
Re: Corsair RM750x - Treća zlatna generacija
Ajar kaže...

...još uvijek su najbolji omjer uloženo/dobiveno. 

daleko su oni od najboljeg omjera uloženo/dobiveno

15 godina
offline
Re: Corsair RM750x - Treća zlatna generacija
Ajar kaže...

jedino mi je malo blesavo glavni vod za matičnu ostavljati modularan - nema baš smisla (fiksno je mjesto na koje se priključuje na oba kraja) 

 Ima smisla, mnogi vole modificirati. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice